به یاد بسیاری از تخم‌مرغ‌های شکلاتی که در این عید پاک مصرف می‌شوند، جدیدترین لوک‌بوک ما هشت خانه با فضای داخلی خوش طعم کاکائویی رنگ را گردآوری می‌کند.

قهوه ای شکلاتی ممکن است رنگ غیر رسمی عید پاک به عنوان بزرگترین محرک فروش شکلات باشد – بعد از کریسمس.

اما رنگ غنی و خاکی به دلیل عملکرد منحصر به فرد خود به عنوان رنگ و طبیعی که می تواند حس گرما را به فضاهای مینیمالیستی القا کند، در بین طراحان داخلی نیز به طور فزاینده ای محبوب شده است.

در زیر هشت نمونه دلپذیر برای تماشای چشمانتان آورده شده است، از جمله خانه‌ای با زمین در برزیل و بازسازی یک اتاق زیر شیروانی شیگرو بان در نیویورک.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی شامل حمام‌های مینیمالیستی، گوشه‌های صبحانه و استودیوهای باغ جمع‌وجور با راه‌حل‌های ذخیره‌سازی منظم.


خانه سایه توسط استودیو Grotto با دیوارهای قهوه ای شکلاتیخانه سایه توسط استودیو Grotto با دیوارهای قهوه ای شکلاتی
عکس جک لاول

خانه سایه، استرالیا، توسط استودیو Grotto

تقریباً تمام سطوح در این کلبه پرث توسط استودیو Grotto با چوب قهوه ای مجلل پوشانده شده اند، از دیوارها و کف اتاق خواب گرفته تا کل پیشخوان حمام.

کریگ ننر، بنیانگذار استودیو، به Dezeen گفت: “انتخاب چوب تیره برای فضای داخلی با انگیزه ایجاد یک فضای غنی، صمیمی و غوطه ور بود.”

رنگ‌های تیره به فضاها عمق و شخصیت می‌بخشند و فضایی گرم و دلنشین ایجاد می‌کنند.

درباره خانه سایه بیشتر بدانید ›


فضای داخلی خانه چوزی در هند توسط Wallmakersفضای داخلی خانه چوزی در هند توسط Wallmakers
عکس از Syam Sreesylam

خانه چوزی، هند، توسط Wallmakers

از خاک، زباله و آوار برای تشکیل دیوارهای مارپیچ خانه چوزی در شولاگیری هند استفاده شده است که به فضای داخلی احساسی روستایی و خاکی می دهد.

READ  من از یک اینفلوئنسر خواستم خانه من را طراحی کند - او ناامید نشد

برای حفظ تمرکز روی معماری، اتاق‌ها با رنگ‌های همسان با کف‌های چوبی بازسازی‌شده و مبلمان بافته شده و چوبی تکمیل شده‌اند.

درباره خانه چوزی بیشتر بدانید ›


خانه Colonia Condesa، مکزیک، اثر Chloé Mason Grey با دیوارهای قهوه ای شکلاتیخانه Colonia Condesa، مکزیک، اثر Chloé Mason Grey با دیوارهای قهوه ای شکلاتی
عکس از فابیان مارتینز

خانه Colonia Condesa، مکزیک، اثر Chloé Mason Grey

طراح داخلی Chloé Mason Grey به دنبال عدم وجود نور طبیعی در این بالشتک مجردی در محله Condesa مکزیکو سیتی بود که در سایه درختان بزرگ از خیابان بیرونی قرار داشت.

طراح با استقبال از فضای تاریک و بد خلق، رنگ‌ها و بافت‌هایی را انتخاب کرد که فضاها را «مردانه، غنی و جالب» می‌کرد، از جمله چرم، کتان و گچ قهوه‌ای شکلاتی.

درباره خانه Colonia Condesa بیشتر بدانید ›


صندلی های شارلوت پریاند در اتاق غذاخوری مایفرصندلی های شارلوت پریاند در اتاق غذاخوری مایفر
عکس از فلیکس اسپلر

Mayfair pied-à-terre، انگلستان، توسط Child Studio

ویلا مولر، مدرنیست آدولف لوس، از منطقه غذاخوری در این خانه میوز لندن خبر داد، جایی که نازک کاری چوب ماهون با سنگ مرمر قرمز تیره رنگی پوشیده شده است.

نور ملایم از یک پارتیشن آجری شیشه‌ای به فضا می‌رود، آشپزخانه را مسدود می‌کند و فضای صمیمی ایجاد شده توسط Child Studio را گرد می‌کند.

درباره این Mayfair pied-à-terre بیشتر بدانید ›


هایبری هاوس، بریتانیا، توسط Daytripهایبری هاوس، بریتانیا، توسط Daytrip
عکس از گرت هکر

هایبری هاوس، بریتانیا، توسط Daytrip

نگاهی دقیق تر به این موضوع به شکل مبل گیلدا قدیمی دهه 1970 اثر میشل دوکاروی است که از چندین بخش تشکیل شده است که یادآور یک پرتقال شکلاتی است.

این به عنوان یک نقطه کانونی در اتاق نشیمن خاموش هایبری هاوس لندن عمل می کند، که با یک صندلی بلوط سیاه شده توسط بنی آلن بنیانگذار معماران EBBA و یکی از چراغ های کاغذی ظریف دیوید هوران جفت شده است.

درباره هایبری هاوس بیشتر بدانید ›


خانه ای در Cunha توسط Arquipelago با دیوارهای قهوه ای شکلاتیخانه ای در Cunha توسط Arquipelago با دیوارهای قهوه ای شکلاتی
عکس از فدریکو کایرولی

خانه ای در کونا، برزیل، اثر Arquipélago Arquitetos

READ  مگی هالادی کلود را از IG به واقعیت تبدیل کرد

ساخت و ساز خاکی این خانه در منطقه کوهستانی Cunha برزیل در فضای داخلی نمایان شده است و یک نمای راه راه ارگانیک در سراسر دیوارها ایجاد می کند.

رنگ‌های قهوه‌ای همسان به‌شدت در بقیه قسمت‌های خانه دیده می‌شود، جایی که سقف‌ها با لت‌های چوبی پوشانده شده‌اند در حالی که حمام با سخت‌افزار مسی و کاشی‌هایی به رنگ شکلات تلخ مشخص شده است.

درباره Casa em Cunha بیشتر بدانید ›


Casa Los Tigres، مکزیک، توسط استودیو سزار بجار و فرناندو سانچز زپدا با دیوارهای قهوه‌ای شکلاتیCasa Los Tigres، مکزیک، توسط استودیو سزار بجار و فرناندو سانچز زپدا با دیوارهای قهوه‌ای شکلاتی
عکس از استودیو César Béjar

Casa Los Tigres، مکزیک، توسط استودیو سزار بجار و فرناندو سانچز زپدا

صفحات چوبی تیره به پنهان کردن درها و انبارها در داخل خانه ساحلی Casa Los Tigres در ساحل اقیانوس آرام مکزیک، طراحی شده توسط استودیو سزار بجار و فرناندو سانچز زپدا کمک می کند.

بخش پایینی فضاهای نشیمن را احاطه می کند و اتاق خواب ها را تقریباً به طور کامل توسعه می دهد، با کفپوش های سنگی کم رنگ و لوازم جانبی برای ایجاد یک پناهگاه آرام.

درباره Casa Los Tigres بیشتر بدانید ›


بازسازی انبار ترایبکا، ایالات متحده آمریکا، توسط تیموتی گودبولدبازسازی انبار ترایبکا، ایالات متحده آمریکا، توسط تیموتی گودبولد
عکس از دیوید میچل

بازسازی انبار ترایبکا، ایالات متحده آمریکا، توسط تیموتی گودبولد

طراح داخلی نیویورک، تیموتی گادبولد، مسئول بازسازی این انبار در یک کارخانه نساجی تاریخی ترایبکا بود، که در اصل توسط معمار ژاپنی شیگرو بان برنده جایزه معماری پریتزکر در سال 2019 تغییر کاربری داد.

اتاق تلویزیون سابق اکنون به عنوان یک دفتر کار و بار در خانه عمل می‌کند، با یک مبل کم‌رنگ قهوه‌ای بلوطی به گرم‌کردن پالت رنگ‌های خنثی کمک می‌کند و نقش برجسته‌های دیواری که توسط علمی تخیلی دهه 1970 به دیوارها اضافه می‌شوند.

در مورد این بازسازی انبار ترایبکا بیشتر بدانید ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی شامل حمام‌های مینیمالیستی، گوشه‌های صبحانه و استودیوهای باغ جمع‌وجور با راه‌حل‌های ذخیره‌سازی منظم.

دیدگاهتان را بنویسید