قطعاتی از طراحان چارلز و ری ایمز و ایسامو نوگوچی در این لوک‌بوک به نمایش گذاشته شده‌اند که دارای خانه‌هایی با مبلمان مدرن و چشم‌نواز در اواسط قرن است.

مبلمان اواسط قرن که اغلب دارای خطوط ساده و حس مجسمه‌سازی است، حس مدرنیستی را به این خانه‌ها می‌افزاید، که از املاک دوره‌ای گرفته تا خانه‌های تازه ساخته و بازسازی‌شده را شامل می‌شود.

از جمله فضاهای داخلی به نمایش گذاشته شده در این لوک بوک، خانه معمار نمادین لوکوربوزیه و یک اقامتگاه در منطقه لوکس مایفر لندن است که مملو از جزئیات مدرن و آرت دکوی اواسط قرن است.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی با دیوارهای آجری سوراخ‌دار، فضای داخلی خانه ارزان‌قیمت و سوناهای همهجانبه در محیط‌های آرام.


خانه مدرن اواسط قرن خانه مدرن اواسط قرن
عکس از Mariell Lind Hansen

خانه صفر، بریتانیا، توسط بن گرت و ری موریس

مالکان بن گرت و رای موریس، Zero House را که توسط Case Study Houses کالیفرنیا اطلاع رسانی شده بود، خودشان به گونه ای به روز کردند که به ریشه های اواسط قرن آن احترام بگذارد.

اتاق نشیمن دارای یک شومینه چشمگیر از کف تا سقف است که با کاشی پوشانده شده است، و همچنین تعدادی مبلمان با رنگ های گرم. در میان آنها یک صندلی اداری کلاسیک Eames در رنگ چرم قهوه ای تیره است که با پوشش چوبی که اتاق را تزئین می کند مطابقت دارد.

درباره خانه صفر بیشتر بدانید ›


خانه هادسون وودز اثر ماگدالنا ککخانه هادسون وودز اثر ماگدالنا کک
عکس جف کیت

خانه هادسون وودز، ایالات متحده، توسط Magdalena Keck

این خانه تعطیلات که در شمال ایالت نیویورک واقع شده است، فضای داخلی دارد که طراحی دانمارکی و ژاپنی را در هم آمیخته است. میز شام و صندلی های طراح فین جول از جمله قطعات دانمارکی مورد استفاده در خانه هستند که هم کاربردی و هم ظریف به نظر می رسند.

READ  پارتیشن ها و مبلمان JEB پردیس مدرنی را برای کالج UOW هنگ کنگ ایجاد می کند

یک لامپ ساده با سایه طلایی رنگ بالای میز، جلوه ای تزیینی می بخشد و با بست های برنجی پشت صندلی ها مطابقت دارد.

درباره خانه هادسون وودز بیشتر بدانید ›


فضای داخلی آپارتمان مادریدفضای داخلی آپارتمان مادرید
عکس پولینا پارسوسکیا و جولی اسمرودکینا

رادیکال کلاسیک، اسپانیا، توسط Puntofilipino

فضای داخلی این آپارتمان اسپانیایی در ساختمان سابق بانک دارای یک پالت رنگی جالب و خوش خلق است و دارای مواد با بافت غنی از جمله ترازو، دیوارهای سفالی و کاشی های مرمر است.

در مقابل، مبلمان ساده و بی دردسر هستند، از جمله یک صندلی سالن مجسمه ای توسط طراح دانمارکی Hans J Wegner در اتاق نشیمن.

درباره رادیکال کلاسیک بیشتر بدانید ›


اقامتگاه ساحلی شهر در پرث توسط تئوری طراحیاقامتگاه ساحلی شهر در پرث توسط تئوری طراحی
عکس جک لاول

خانه ساحلی شهر، استرالیا، توسط نظریه طراحی

میز قهوه نمادین هنرمند و طراح آمریکایی نوگوچی، ساخته شده از یک میز شیشه ای سنگین که بر روی دو پایه چوبی مواج قرار دارد، در اتاق نشیمن City Beach House جای افتخار دارد.

فضای داخلی که توسط استودیوی استرالیایی طراحی تئوری ایجاد شده است، به طراحی و پالت مواد طبیعی خود خانه که مربوط به دهه 1960 است، پاسخ می دهد.

درباره خانه ساحلی شهر بیشتر بدانید ›


خانه سفید در سوئد توسط Asa Hjort Architectsخانه سفید در سوئد توسط Asa Hjort Architects
عکس از جیم استفنسون

هالن، سوئد، توسط معماران Åsa Hjort

این خانه نوساز در منطقه اوسترلن در جنوب سوئد دارای طراحی هندسی بلوکی و پنجره‌های بزرگی است که چشم‌اندازی از دریای بالتیک را ارائه می‌دهد.

صندلی استراحت Eames فضای استراحت راحت را در یکی از اتاق‌ها اضافه می‌کند، جایی که رنگ‌های تیره آن با پرده‌های سفید شفاف و کف‌پوش‌های چوبی کم‌رنگ تضاد دارند.

درباره هالن بیشتر بدانید ›


خانه مورخانه مور
عکس از جو فلچر است

خانه مور، ایالات متحده، توسط Woods + Dangaran

یک جفت آویز قدیمی به شکل کره توسط طراح هلندی Frank Ligtelijn حمام این خانه دهه 1960 در کالیفرنیا را که توسط معمار کریگ الوود طراحی شده بود، روشن می کند.

READ  External Reference نمایشگرهای ارگانیک با چاپ سه بعدی را برای فروشگاه La Manso ایجاد می کند

حمام همچنین دارای یک میز سنگ مرمر تیره امپرادور و دیواری با کاشی های چینی ژاپنی است.

درباره خانه مور بیشتر بدانید ›


فضای داخلی مدرن اواسط قرن توسط Child Studioفضای داخلی مدرن اواسط قرن توسط Child Studio
عکس از فلیکس اسپلر و استودیو کودک

اقامتگاه مایفر، انگلستان، توسط استودیو کودک

صندلی استراحت “Pernilla” توسط طراح سوئدی برونو ماتسون در میان بسیاری از مبلمان مدرن اواسط قرن که در این آپارتمان لندن به نمایش گذاشته شده است.

استودیوی کودک محلی به Dezeen گفت که سالن بزرگی که صندلی را در خود جای داده است توسط سالن بزرگ در خانه طراح مد ایو سن لوران در پاریس مطلع شده است.

درباره اقامتگاه مایفر بیشتر بدانید ›


آپارتمان استودیو لوکوربوزیهآپارتمان استودیوی لو کوربوزیر

آپارتمان استودیویی، فرانسه، اثر لوکوربوزیه

آپارتمان لوکوربوزیه در ساختمان آپارتمان Immeuble Molitor در پاریس، جایی که او بیش از سه دهه در آن زندگی می کرد، در سال 2018 برای عموم بازگشایی شد.

بازدیدکنندگان از آپارتمان مدرنیستی می‌توانند مبلمان مدرن اواسط قرن را تحسین کنند، از جمله نسخه چرمی مشکی صندلی استراحت LC2 که در کنار فرشی از پوست گاوی در ورودی آپارتمان قرار دارد.

درباره آپارتمان لوکوربوزیه بیشتر بدانید ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی با دیوارهای آجری سوراخ‌دار، فضای داخلی خانه ارزان‌قیمت و سوناهای همهجانبه در محیط‌های آرام.

دیدگاهتان را بنویسید