برای جدیدترین لوک بوک خود، هشت حمام مینیمالیستی را جمع آوری کرده ایم که مواد لمسی و جزئیات ارگانیک را برای ایجاد یک محیط آرام و آرام ترکیب می کنند.

در کنار اتاق خواب، حمام اغلب مکانی در خانه است که برای آرامش و نوازش در نظر گرفته شده است. تمیز نگه داشتن فضای داخلی در اینجا از شلوغی های غیرضروری و در عین حال افزودن مواد ارگانیک مانند چوب و سنگ می تواند به ایجاد احساس آرامش کمک کند.

در زیر، حمام های مینیمالیستی را در هشت خانه از سراسر جهان از مکزیک تا بلژیک به نمایش گذاشته ایم که راه حل های خلاقانه و زیبایی را برای این اتاق مهم نشان می دهد.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی شامل خانه‌های تعطیلات مکزیکی، فضای داخلی با پرده‌های تمام قد و فضاهای نشیمن با تاب.


وان حمام در خانه چوبی در دانمارکوان حمام در خانه چوبی در دانمارک
عکس از Jonas Bjerre-Poulsen

خانه ساحلی هیدرهیل، دانمارک، توسط معماران Norm

به گفته طراحان Norm Architects، این خانه ساحلی در سواحل دانمارک به عنوان “فرار از زندگی روزمره در کپنهاگ” ساخته شده است.

دو حمام مینیمالیستی این خانه بر اساس سنت های ژاپنی ساخته شده و دارای جزئیات ساده چوبی و کف آجری است.

سوفی باک معمار به Dezeen گفت: «فضاها نسبتاً کوچک هستند و همچنان باید احساس راحتی و بزرگی داشته باشند.

درباره خانه ساحلی هیدرهیل بیشتر بدانید ›


Neuhäusl Hunal آپارتمان در پراگ را با استفاده از دیوارهای شیشه ای منحنی بازسازی کردNeuhäusl Hunal آپارتمان در پراگ را با استفاده از دیوارهای شیشه ای منحنی بازسازی کرد
عکس از Radek Úlehla

آپارتمان مجسمه ساز، جمهوری چک، توسط Neuhäusl Hunal

پانل های شیشه ای شفاف در سراسر این آپارتمان در پراگ که توسط استودیوی معماری چک Neuhäusl Hunal به عنوان فضای کاری برای یک مجسمه ساز طراحی شده است، استفاده شده است.

READ  چگونه قفسه های کتاب خود را بهتر جلوه دهید (ما 5 نکته آسان برای شما داریم)

یک حمام متمرکز و منحنی دارای دوش حمام است که روی یک سکوی کوچک بلند شده و با کاشی‌های سرامیکی سفید پوشیده شده است.

درباره آپارتمان مجسمه ساز بیشتر بدانید ›


حمام بتنی در خانه صومعهحمام بتنی در خانه صومعه
عکس از Givlio Aristide

Cloister House، استرالیا، توسط MORQ

استودیوی معماری MORQ این خانه بتنی را در پرث استرالیا طراحی کرد تا حیاطی پر از گیاهان را احاطه کند.

فضای داخلی همچنین دارای بتن کوبیده قابل مشاهده است که با سقف های چوبی قرمز رنگ ترکیب شده است. در حمام، این مواد جذابیت بافتی ایجاد می کنند و با وسایل فولادی و کف چوبی در تضاد هستند.

درباره Cloister House بیشتر بدانید ›


خانه دره توسط استودیو هاگن هالخانه دره توسط استودیو هاگن هال
عکس از Mariell Lind Hansen

Canyon House، انگلستان، توسط استودیو Hagen Hall

حمام مینیمالیستی در Canyon House با استفاده از کاشی‌های چوب پنبه‌ای که هم کف و هم وان حمام را می‌پوشاند، حس گرمی به آن بخشیده شد.

مانند بقیه خانه، فضای داخلی با مدرنیسم کالیفرنیایی دهه 1970 آشنا شد. پرده های رنگ اسطوخودوس کم رنگ و لامپ های حمام به شکل کره، جلوه های تزئینی ساده ای به فضا می بخشد.

درباره Canyon House بیشتر بدانید ›


The Loma Residence توسط استودیو EsraweThe Loma Residence توسط استودیو Esrawe
عکس از فابین مارتینز

Loma Residence، مکزیک، توسط استودیو Esrawe

شرکت محلی Esrawe Studio تمام فضای داخلی این آپارتمان مکزیکوسیتی را در یک “پوست” بلوط پیچیده است – به جز حمام با روکش سنگ.

در اینجا، دیوارها و کف تمام سنگی، فضای داخلی چشمگیری را با الگوهای طبیعی خود ایجاد می کنند، در حالی که یک دستشویی بیضی شکل و دوش توکار، هندسه های جالبی را اضافه می کنند.

درباره لوما رزیدنس بیشتر بدانید ›


فضای داخلی Casolare Scarani در Puglia توسط استودیو Andrew Trotterفضای داخلی Casolare Scarani در Puglia توسط استودیو Andrew Trotter
عکس سالوا لوپز

Casolare Scarani، ایتالیا، توسط استودیو اندرو تروتر

READ  مفهوم Vision Qe INFINITI یک ژست بلند پرواز + جریان است

این مدرسه قرن نوزدهمی در Puglia، ایتالیا، توسط استودیوی معماری اندرو تروتر به یک خانه تبدیل شد، که هدف آن “بازگرداندن آن به زندگی بدون از بین بردن ماهیت آن” بود.

در حمام، استودیو کفپوش سنگی سنتی را حفظ کرد و دیوارهای آهکی آرام بخش را به آن اضافه کرد. لامپ‌های شیشه‌ای هندسی، یک فرش جوت و یک شیر مسی و جای صابون به حمام مینیمالیستی حسی روستایی بخشیده است.

درباره Casolare Scarani بیشتر بدانید ›


پروژه کارپر توسط او!پروژه کارپر توسط او!
عکس از تیم ون دی ولده

کارپر، بلژیک، توسط Hé!

گچ سفالی دیوارهای حمام را در این خانه بروکسل (تصویر بالا و اصلی) که توسط استودیوی بلژیکی Hé طراحی شده است، می پوشاند! در حالی که پالت رنگ ساده نگه داشته می شد – بیشتر در رنگ های بژ و سفید کم رنگ نگهداری می شد – تعداد زیادی از گیاهان سبز به فضا زندگی می بخشند.

این آپارتمان در یک ساختمان صنعتی سابق در Karperstraat واقع شده است که استودیو یک پسوند پشت بام با قاب چوبی به آن اضافه کرده است.

درباره کارپر بیشتر بدانید ›


حمام با وان مستقلحمام با وان مستقل
عکس لورنزو زندری

تراس نلسون، انگلستان، توسط معماران پائولو کوسو

این آپارتمان مینیمالیستی در لندن که استودیوی محلی Paolo Cossu Architects آن را «تقریباً مانند یک بوم خالی» طراحی کرده است، دارای یک حمام به همان اندازه مینیمالیستی است.

در اینجا، یک وان حمام سفید درشت در کنار یک چهارپایه فولادی هندسی قرار دارد – یک قطعه تزئینی که تقریباً مانند یک اثر هنری در فضای پشتی عمل می‌کند. یک پرده دوش پارچه ای و قفسه حوله چوبی حس ارگانیک تری به اتاق می دهد.

READ  نحوه سفارش یک نردبان کتابخانه نورد + قیمت، زمان تحویل، و گزینه‌های مختلف سبک/پایان

درباره تراس نلسون بیشتر بدانید ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی شامل خانه‌های تعطیلات مکزیکی، فضای داخلی با پرده‌های تمام قد و فضاهای نشیمن با تاب.

دیدگاهتان را بنویسید