آخرین لوک‌بوک ما دارای هشت حمام از آرشیو Dezeen است که در آن از رنگ سبز، کاشی‌ها و کاغذ دیواری برای ایجاد ظاهری شیک استفاده شده است.


مجموعه حمام آووکادو که در دهه 1970 محبوبیت داشت، در طول سال‌ها مورد تمسخر قرار گرفته است، اما حمام‌های سبز رنگ به شکل گسترده‌ای بازگشته‌اند.

این هشت مثال نشان می‌دهد که چگونه عناصری مانند کاشی‌های هندسی سبز، رنگ زیتونی یا کاغذ دیواری سبز می‌توانند فضاهای آرام و ظریفی ایجاد کنند که به گذشته اشاره می‌کند.

این آخرین گردآوری در مجموعه Dezeen Lookbooks است که الهام‌بخش بصری برای طراحان و علاقه‌مندان به طراحی است. لوک‌بوک‌های قبلی شامل حمام‌های مرمری، فضای داخلی با سرسره‌ها در مرکز آن‌ها و خانه‌هایی با آجرکاری نمایان است.

خانه کوچک با دوش به یاد ماندنی توسط فالا

خانه کوچک با دوش مونومنتال، پرتغال، توسط آتلیه فالا

استودیوی معماری Porto Fala Atelier یک برج به سبک دودکش را به خانه کوچک گرانیتی در پرتغال اضافه کرد که دارای یک واحد حمام و دوش است.

کاشی‌های سبز کم‌رنگ دوش را پوشانده‌اند که با نورگیر قرار گرفته در بالای برج روشن می‌شود و با یک سینک کوچک در نزدیکی آن که با سنگ مرمر سفید به پایان رسیده است، کنار می‌رود.

درباره خانه کوچک با دوش مونومنتال بیشتر بدانید ›


کاشی های سبز یکپارچهسازی با سیستمعامل در Zen Den

Zen Den، ایالات متحده، توسط Working Holiday Studio

صاحبان دفتر لس آنجلس Working Holiday Studio خانه خود را در اواسط قرن در Woodland Hills بازسازی کردند تا کاشی های سرامیکی سبز دریا را در حمام قرار دهند.

این کاشی‌ها که از شرکت آمریکایی Fireclay تهیه شده‌اند، دیوارهای اتاق را می‌پوشانند و یک گوشه کوچک در کنار وان ایجاد می‌کنند که برای دسترسی آسان به شامپو و سایر محصولات حمام طراحی شده است.

READ  همه این Dusen Dusen x Areaware Collab را دوست دارند

درباره Zen Den بیشتر بدانید ›


خانه فاگرستروم اثر کلاسون کویویستو رون

کاشی‌های سبز هندسی در حمام خانه فاگرستروم، یک اقامتگاه منحنی رنگارنگ در سوئد که توسط Claesson Koivisto Rune طراحی شده است، دیده می‌شود.

کاشی‌هایی که هم کف و دیوارهای اتاق و هم سقف آن را می‌پوشانند، که توسط استودیو مستقر در استکهلم نیز طراحی شده‌اند، تجربه‌ای سبز را ایجاد می‌کنند که تنها با وان سفید مجلل و سینک همراه آن قطع می‌شود.

درباره خانه فاگرستروم بیشتر بدانید ›


حمام با کاشی های سبز و سفید در انبار انبار خیابان سنت جان توسط معماران امیل ایو

خیابان سنت جان، انگلستان، توسط معماران امیل ایو

خیابان سنت جان یک آپارتمان انباری تغییر یافته در کلرکنول، لندن، توسط دفتر معماری محلی امیل ایو معماران است.

کاشی‌های سبز تیره درخشان در حمام وجود دارند که به تاریخ ویکتوریایی این منطقه اشاره می‌کنند و با کاشی‌های سفید رنگی که فضا را روشن‌تر می‌کنند، جبران می‌شوند.

درباره خیابان سنت جان بیشتر بدانید ›


روبان شیشه ای توسط معماران Scullion

روبان شیشه ای، ایرلند، توسط معماران Scullion

استودیوی ایرلندی Scullion Architects خانه‌ای در دوبلین را بازسازی کرد تا فضای داخلی گرم آشپزخانه و حمام شامل کاغذ دیواری با تصویر جنگلی تیره و عناصر مرمر سبز تیره را شامل شود.

این خانه که The Glass Ribbon نام دارد، به گونه ای طراحی شده است که ویژگی های یکپارچهسازی با سیستمعامل را در خود جای دهد که قصد دارند فلز و شیشه ای را که برای ساختن یک اتاق آفتابگیر در پشت ملک استفاده شده است، نرم کنند.

درباره نوار شیشه ای بیشتر بدانید ›


خانه استوک اورچارد در بریتانیا، توسط سارا ویگلسورث

پروژه معماری برنده جایزه RIBA سارا ویگلسورث، خانه استوک اورچارد در خیابان استوک در تلاشی برای مقاوم سازی فضای داخلی آن، از جمله موارد دیگر، بازسازی شد.

READ  لینک بالا: لباس‌های هدف مورد تایید استایلیست‌ها که او در عکسی که دوست دارد می‌پوشید، سیستم کاهش اضطراب کیتلین، و یک ایده عالی برای هدیه‌ای برای باغبان زندگی شما

حمام به‌گونه‌ای بازسازی شد که دارای یک دوش سطح دسترسی باشد که با رنگ سبز یشمی ستون‌های کاشی کاری‌شده‌اش روشن می‌شود.

درباره خانه Stock Orchard Street بیشتر بدانید ›


کاشی های یکپارچهسازی با سیستمعامل خانه اواسط قرن

بازسازی/افزودن مدرن اواسط قرن استنفورد، ایالات متحده، توسط معماری Klopf

در این حمام در این خانه در نزدیکی دانشگاه استنفورد توسط شرکت آمریکایی Klopf Architecture، تعداد بیشتری از کاشی‌های هندسی کف کلاسون کویویستو رون یافت می‌شود.

کابینت های چوبی مایل به قرمز در تضاد با بازیگوشی کاشی هاست که سایه عمیقی از سبز دارند.

درباره بازسازی/افزودن مدرن اواسط قرن استنفورد بیشتر بیاموزید


آپارتمان لندن، انگلستان، توسط Daab Design

سایه‌های مختلف سبز در کاشی‌های سفالی لعاب‌دار که برای تکمیل حمام در این آپارتمان لندن با ویژگی‌های دوره گرجستان توسط دفتر معماری محلی Daab Design مورد استفاده قرار می‌گرفت، تجلیل می‌شود.

تم سبز حمام بیش از کاشی های آن گسترش می یابد، زیرا دیوارهای رنگ آمیزی شده به رنگ سبز زیتونی فضا را در فضایی آرام می پوشاند که در نظر گرفته شده است تا تصوری از باغی پربرگ ایجاد کند که نور سبز رنگ را به داخل آپارتمان منعکس می کند.

درباره این آپارتمان لندن بیشتر بدانید ›


این جدیدترین مورد از سری کتاب‌های ظاهری ما است که از آرشیو تصاویر Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که سالن‌های ورزشی داخلی، خانه‌هایی با شومینه‌های خیره‌کننده و فضای داخلی دنج دفتر را به نمایش می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید