از یک آپارتمان آبی پررنگ در پاریس گرفته تا آشپزخانه ای تماما یاسی در استکهلم، این لوک بوک بازسازی هایی را ارائه می کند که هوشمندانه از رنگ های روشن برای به روز رسانی و تازه کردن فضای داخلی خانه استفاده می کند.

در حالی که پالت های رنگ خنثی اغلب برای حس آرامش انتخاب می شوند، رنگ های تند و روشن می توانند حس سرگرمی را به خانه اضافه کنند و سبک شخصی مالک را منعکس کنند.

فضای داخلی در این لوک بوک نشان می‌دهد که چگونه ساختمان‌های دوره‌ای، از خانه‌های شهری ادواردین لندن گرفته تا خانه‌های نروژی دهه 1950، می‌توانند بازسازی شوند تا فضای داخلی رنگارنگ، مدرن و بازیگوش داشته باشند.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل اتاق‌های زیرشیروانی در شهر نیویورک، اتاق‌های نشیمن با مبلمان قدیمی و فضای داخلی با سطوح چوبی براق است.


آپارتمان پاریسی توسط Uchroniaآپارتمان پاریسی توسط Uchronia
عکس از Félix Dol Maillot

آپارتمان پاریسی، فرانسه، توسط Uchronia

استودیوی محلی Uchronia دیوارها را با رنگ های روشن پوشانده و مبلمان هندسی رنگارنگ را به این آپارتمان پاریسی که برای یک جفت طراح جواهرات طراحی شده است اضافه کرده است.

رنگ های پررنگ در پس زمینه ای از جزئیات از جمله بوزری، قالب گیری و کفپوش پارکت قرار می گیرند. اینها به ساختمان اواسط قرنی که آپارتمان در آن واقع شده است، که به عنوان بخشی از بازسازی پایتخت فرانسه توسط ژرژ یوژن هاوسمان طراحی شده است، هستند.

درباره آپارتمان پاریس بیشتر بدانید ›


آشپزخانه توسط Westblom Krasse Arkitektkontorآشپزخانه توسط Westblom Krasse Arkitektkontor
عکس از Jesper Westblom

آپارتمان دهه 1980 استکهلم، سوئد، توسط Westblom Krasse Arkitektkontor

READ  جامعه بیوفیلی که می خواهد نحوه زندگی همه ما را تغییر دهد

رنگ های یاسی دیوارها، سقف و کف آشپزخانه را در این آپارتمان در استکهلم که توسط استودیوی محلی Westblom Krasse Arkitektkontor بازسازی شده است، پوشانده است.

این استودیو که در یک ساختمان بتنی پیش ساخته دهه 1980 قرار دارد، اتاق خوابی به رنگ زرد ایجاد کرد و رنگ نارنجی سوخته را به درها و مبلمان سفارشی خانه اضافه کرد.

درباره آپارتمان دهه 1980 استکهلم بیشتر بدانید ›


خانه گرافیک توسط Office S&Mخانه گرافیک توسط Office S&M
عکس فرانسوی + تای

خانه گرافیک، انگلستان، توسط Office S&M

استودیوی معماری Office S&M از عشق مشتریان خود به گرافیک استفاده کرد تا بازسازی رنگارنگ و هندسی Graphic House در لندن را ایجاد کند.

این استودیو فرم‌های آرت دکو را در رنگ‌های مختلف به خانه ادواردیایی در تراس میانی اضافه کرد، از جمله دیوارهای سبز نعنایی و کمد آشپزخانه، قاب پنجره‌ها و درهای زرد و یک راه پله آبی.

درباره خانه گرافیک بیشتر بدانید ›


بازسازی پشت صحنه آپارتمان توسط استودیو La Macchina در رم، ایتالیابازسازی پشت صحنه آپارتمان توسط استودیو La Macchina در رم، ایتالیا
عکس پائولو فوسکو

Retroscena، ایتالیا، توسط La Macchina Studio

مجموعه‌ای از رنگ‌های اصلی در سراسر Retroscena، آپارتمانی در دهه 1950 دیده می‌شود رم که توسط تمرین معماری ایتالیایی La Macchina Studio تغییر شکل داده است.

هدف این تمرین ایجاد یک فضای داخلی “سوررئال” و “شبه تئاتری” با طاق‌های آبی روشن و پرده‌های زرد متمایل به دیوارهای سفید بود.

درباره Retroscena بیشتر بدانید ›


بازسازی رنگارنگ اتاق غذاخوری با آویزهای زرد در خانه زرد در باغ سیببازسازی رنگارنگ اتاق غذاخوری با آویزهای زرد در خانه زرد در باغ سیب
عکس از Magnus Berger Nordstrand

خانه زرد در باغ سیب، نروژ، اثر فامیلیان کویستاد

خانه زرد در باغ سیب با نامی که به رنگ آفتابی نمای بیرونی تک رنگ آن اشاره دارد، خانه ای در دهه 1950 در اسلو است که استودیوی محلی Familien Kvistad آن را بازسازی کرد تا حس مدرن تری داشته باشد.

بر اساس رنگ های مورد علاقه مشتری، پالت داخلی شامل رنگ های پررنگ زرد خردلی در کاشی کاری آشپزخانه و سایه های آلویی و سبز جنگلی در مبلمان نرم است.

READ  هشت فضای نشیمن که بر روی مبلمان فلزی سنگینی می کنند

درباره خانه زرد در باغ سیب بیشتر بدانید ›


دیوار سبز و آینه قوسی در خانه شهری با الهام از مراکش توسط PL Studioدیوار سبز و آینه قوسی در خانه شهری با الهام از مراکش توسط PL Studio
عکس تاران ویلخو

خانه شهری شرق لندن، انگلستان، توسط PL Studio

دفتر طراحی داخلی PL Studio سایه‌هایی از آبی، سبز و زرد را به این خانه شهری در شرق لندن اضافه کرد که توسط یک ویلای مراکشی که زمانی خانه هنرمند Jacques Majorelle بود، مطلع شد.

استودیو پی ال ​​با استفاده از رنگ ها در اشکال گرافیکی بر روی دیوارهای خانه، می خواست حس شخصیتی را ایجاد کند که انرژی شاد و مثبت مشتریان را منعکس کند.

درباره خانه شهری شرق لندن بیشتر بدانید ›


بازسازی رنگارنگ آپارتمان هادسون هایتس در نیویورکبازسازی رنگارنگ آپارتمان هادسون هایتس در نیویورک
عکس از شان دیویدسون

آپارتمان هادسون هایتس، ایالات متحده آمریکا، توسط Ideas of Order

استودیوی معماری ایالات متحده Ideas of Order این اقامتگاه 1000 فوت مربعی در منهتن را با رنگ‌هایی به سبک طراحان فرانسوی اواسط قرن، مانند شارلوت پریاند به روز کرد.

این استودیو با استفاده از رنگ های مختلف به هر اتاق در آپارتمان هویت خاص خود را داد. آشپزخانه با کابینت های تمشکی و پری وینک تازه و برای سرگرمی مناسب تر شد، دیوار انبار سبز لیمویی به اتاق خواب اضافه شد و کابینت های صورتی کم رنگ در ورودی تعبیه شد.

درباره آپارتمان هادسون هیت بیشتر بدانید ›


بازسازی رنگارنگ خانه ساندرلند جاده در لندن توسط 2LGبازسازی رنگارنگ خانه ساندرلند جاده در لندن توسط 2LG
عکس مگان تیلور

خانه جاده ساندرلند، انگلستان، توسط استودیو 2LG

خانه ساندرلند رود خانه یک خانه ادواردیایی در لندن است که شرکت محلی 2LG Studio آن را برای یک خانواده پنج نفره بازسازی کرد، با هدف ترکیب عشق مشتریان به رنگ و در عین حال احترام به عناصر دوره ای خانه.

سایه های سبز پاستلی دیوارهای اتاق کودک را می پوشاند، سالن ورودی با رنگ های صورتی پوشانده شده بود، و آشپزخانه با کابینت های آبی آسمانی تجهیز شده بود.

READ  انتخاب چهارپایه های پیشخوان آشپزخانه ما - انتخاب بی نظیر (و پایدار) ما

درباره خانه جاده ساندرلند بیشتر بدانید ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل اتاق‌های زیرشیروانی در شهر نیویورک، اتاق‌های نشیمن با مبلمان قدیمی و فضای داخلی با سطوح چوبی براق است.

دیدگاهتان را بنویسید