بار دیگر، برند طراحی افسانه ای هرمان میلر در حال باز کردن طاق برای بازگرداندن برخی از نمادین ترین مطالب آرشیوی خود است. آخرین باری که آنها 15 نسخه چاپی منتشر کردند که حاوی تبلیغات محصول و نوستالژی برندشان بود که در ابتدا بین سال‌های 1949 و 1979 تولید شده بود. الکساندر ژیرارد. از امروز می توانید یک تکه از Girard را با خود به خانه بیاورید انتشار هشت پوستر توسط هرمان میلر که شامل برخی از طراحی های قابل تشخیص تر او مانند دسته گل، قصر، قلب دوگانه و چشم است.

عکس آرشیوی از فضای اداری اواسط قرن با پانل های طرح دار

عکس آرشیوی از یک دفتر اواسط قرن با پانل های غنی سازی محیط زیست ژیرارد: آشرمن می گوید: «ما به پانل های اصلی غنی سازی محیطی در آرشیو هرمان میلر ارجاع دادیم تا یک تطابق رنگی دقیق و وفادار برای هر یک از طرح ها ایجاد کنیم.

نام ژیرار همیشه هنگام بحث درباره هنر اواسط قرن مطرح می‌شود، زمانی که طرح‌های افسانه‌ای او روی اثاثه یا لوازم داخلی، کاغذ دیواری، فضای داخلی رستوران، نام تجاری خطوط هوایی، پانل‌های اداری – شما نام ببرید. او 20 سال را در بخش نساجی هرمان میلر از سال 1952 گذراند و در این مدت بیش از 300 پارچه، اشیا و مبلمان تولید کرد. یکی از این طرح‌های قابل‌توجه، پانل‌های غنی‌سازی محیطی او است، ایده‌ای که در زمان حاضر به همان اندازه مدرن به نظر می‌رسد، جایی که می‌توانند به راحتی در طرح‌های اداری باز امروزی کار کنند. هنگامی که پانل های غنی سازی محیطی در سال 1972 راه اندازی شد، 39 طرح منحصر به فرد بر روی پارچه چاپ شده بود که در اندازه های مختلف ارائه شد. امی آشرمن، مدیر آرشیو و میراث برند در MillerKnoll، می گوید: «با این برنامه، ما توانستیم از پوستر به عنوان یک پوستر استفاده کنیم. متوسط ​​برای این طرح‌های شاد که کاملاً برای خانه مناسب است.»

عکسی از آثار هنری آرشیوی ژیرارد

عکس آرشیوی از کارهای ژیرار در سال 1972

در حالی که اکثر طراحان نساجی همیشه برای جلب توجه توده‌ها به سمت عملی و کم رنگ متمایل شده‌اند، ژیرار مسیر خود را با مجموعه‌ای از طرح‌های دوست‌داشتنی تراشید. همانطور که از بال ژیرارد در موزه هنرهای عامیانه بین المللی (واقعاً gesamkunstwerk او) نشان می دهد، ژیرار از هر گوشه جهان الهام گرفته است. من فکر می‌کنم ترکیب ایده‌ها و دیدگاه‌های متعدد، کار او را برای مردم در طول نسل‌ها مرتبط و لذت‌بخش کرده است.»

عکس سیاه و سفید با نگاه کردن به آثار هنری آرشیوی الکساندر ژیرارد

عکس آرشیوی برخی از کارهای ژیرار در سال 1970

فضای داخلی مدرن با دیوارهای چوبی با آویز دیواری Eames و چاپ چشمی Alexander Girard

چشم ها

عکس زاویه دار از اتاق خواب مدرن با دیوارهای چوبی با چوب و آویز با چاپ قلعه سیاه و سفید

قصر

هرمان میلر با تعداد زیادی از انتخاب ها، وظیفه دلهره آور محدود کردن گزینه های انتشار را داشت که برای آن هشت طرح را انتخاب کردند. آشرمن به اشتراک می‌گذارد: «من از این پیشنهاد گرافیک هندسی، معماری و تصویری توسط ژیرارد، که در سبک‌ها و رسانه‌ها کار می‌کرد، هیجان‌زده هستم. فرقی نمی‌کند سلیقه یا سبک شما، چیزی برای همه در این نسخه وجود دارد.» این مجموعه شامل دسته گل، قصر، قلب دوگانه، چشم ها، بخش های دایره ای، هندسی C، هندسی D و هندسی E است.

چاپ گلدار قاب شده با راه راه های قرمز، نارنجی و صورتی در پس زمینه

دسته گل

چاپ سیاه و سفید قلعه

قصر

چاپ چهارخانه صورتی و قرمز با اشکال قلب مخالف

دو قلب

چاپ مدرن با سه سری چشم

چشم ها

چاپ هندسی قرمز و سفید دراز

بخش های دایره

چاپ هندسی قاب آبی و سفید

هندسی ج

کنجکاو هستید که بدانید امی آشرمن اگر مجبور به انتخاب شود چه طرحی را انتخاب می کند؟ “من همیشه از طرفداران طرح های هندسی بوده ام، بنابراین امیدوارم خانه ای برای C، D و E در خانه خود پیدا کنم!”

چاپ هندسی قاب نارنجی و مشکی

هندسی دی

چاپ هندسی سیاه و سفید باریک بلند

هندسی E

پوسترهای قاب دار برای خرید آنلاین در دسترس هستند هرمان میلر و طراحی در دسترسو همچنین مکان‌های خرده‌فروشی که از 525 دلار شروع می‌شود. نسخه های بدون قاب در فروشگاه های منتخب با قیمت 195 دلار در دسترس هستند.

READ  سبک در مقابل ماده | کف همه چیز

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید