با ورود به برند مد فرانسوی مال سلین جدیدترین نمایشگاه پرچمدار در میامی، حضور بی بدیل و ظرافت هدی اسلیمن چشم انداز سلین – از زمان اولین حضور او به عنوان کارگردان خلاق، هنری و تصویر در سال 2018 – در تمام جزئیات نفوذ می کند. یک فرآیند پرزحمت آرایش بین هنر، مواد و مبلمان گرد هم می‌آید تا فضایی مجلل ایجاد کند که به عنوان یک دوئت عالی در کنار بیانیه‌های مد به نمایش درآمده عمل می‌کند. این فضا تأثیرگذار و در عین حال مودبانه هم برای مهمانان و هم برای اشیاء خود است و فضایی را برای کاوش و مشاهده پیچیدگی های ظریف آن فراهم می کند.

سالن پذیرایی زیبا در فروشگاه سلین با مبلمان قدیمی

آثار هنری معاصر نمایش داده شده در سلین

چیدمان نشیمنگاهی زیبا با قطعات طراحی شده اسلیمان

طراحی فروشگاه بر ترکیبی از ظرافت جاودانه و استفاده از مواد طبیعی درجه یک تاکید دارد. این سنگ به طرز ماهرانه ای انواع سنگ های طبیعی – تراورتن خاکستری، آرابسکاتو، گریجیو کارنیکو و سنگ مرمرهای عتیقه بزرگ – را با بافت های گرمتر مانند بلوط، برنج و آینه های طلای عتیقه ترکیب می کند. این ترکیب نه تنها فضا را غنی می کند، بلکه آن را در چارچوبی مدرن بروتالیستی قرار می دهد. فضای داخلی فروشگاه با قسمت‌های استراحت پر از مبلمان قدیمی و با دقت ساخته شده توسط خود هدی، که هر کدام به دلیل کیفیت مجسمه‌سازی و مشارکت در روایت کلی معماری انتخاب شده‌اند، بیشتر تقویت شده است.

آثار هنری معاصر نمایش داده شده در سلین

پس از ورود به طبقه همکف، بازدیدکنندگان با گزیده‌ای از کالاهای چرمی زنانه، در کنار جواهرات، مزون و مجموعه‌های عطریات عالی این برند – که همگی در پس‌زمینه‌ای از آینه‌های طلای عتیقه و نورپردازی استراتژیک قرار گرفته‌اند، استقبال می‌شوند. یکی از ویژگی های قابل توجه در اینجا یک اندام عطر مرمری است که در مرکز منطقه Maison Celine قرار دارد، که توسط سقف های تزئینی محصور شده است که بخش های کلیدی فروشگاه را برجسته می کند. یک پلکان آینه ای که با نور برجسته شده است به طبقه دوم منتهی می شود و یک سفر بصری جذاب را ارائه می دهد. این سطح به مجموعه Celine Homme و لباس های آماده زنانه اختصاص دارد که در ویترین های ساخته شده از شیشه و فولاد ضد زنگ جلا داده شده که همگی بر روی یک شبکه کف کاشی بازالتی چیده شده اند.

READ  اولی واگنر ژانرهای زیبایی شناختی را در فضای مدرن پست سوهو ترکیب می کند

نمای نزدیک از مرمر «ارگ عطر» در منطقه Maison Celine

سالن پذیرایی زیبا در فروشگاه سلین با مبلمان قدیمی

در راستای پروژه هنر سلین، این فروشگاه همچنین دارای مجموعه ای غنی از هنرهای معاصر، از جمله آثار سیمون فتال، مایا روث لی، و سویل تورنتون و غیره است. این مجموعه انتخاب شده از نقاشی‌ها و آثار هنری الین کامرون-ویر، آنتونیا کو، الی پینگ، داوینا سمو، مارسلو سیلویرا، و لوسی اسکایر لایه‌ای از عمق فرهنگی را به تجربه خرید اضافه می‌کند و تعهد سلین را به ترکیب مد با هنر تقویت می‌کند.

چهارپایه کوچک در میان آینه و سنگ مرمر

چهارپایه کوچک در میان آینه و سنگ مرمر

نصب هنری در سلین

عکاسی از سلین.

لئو لی علاقه خود به مینیمالیسم را به وبلاگ روزانه خود ترجمه می کند لیبال. علاوه بر این، می توانید اشیاء و مبلمان مینیمالیستی با طراحی منحصر به فرد را در این هتل پیدا کنید فروشگاه لیبال.

دیدگاهتان را بنویسید