ارتقاء دزین: هتل Foster + Partners در عربستان سعودی و مجموعه ای از خانه های ییلاقی خصوصی در موزامبیک که مینیمالیسم آفریقایی را جشن می گیرند از جمله هتل هایی هستند که در دوره 2021 جوایز AHEAD MEA جشن گرفته شده است.


در پیش، که مخفف جوایز تجربه و طراحی مهمان نوازی است ، پروژه های مهمان نوازی چشمگیر را از سراسر جهان جشن می گیرد.

برندگان امسال جوایز منطقه خاورمیانه و آفریقا در مراسمی که در 9 سپتامبر در Caesars Forum Bluewaters Dubai برگزار شد ، معرفی شدند.

در این مراسم هتلداران ، معماران و طراحان سراسر منطقه حضور داشتند و قبل از اعلام برندگان ، بحث و گفتگوی زنده ای در مورد روندهای توسعه منطقه در بر داشت.

عکسی از اردویی که برنده جایزه Ahead شد
کمپ سینگیتا سابورا به دلیل “وفادار ماندن به مفهوم خانه بوم که به آرامی زمین را لمس می کند” مورد ستایش قرار گرفت.

پروژه های برنده که توسط هیئت داوران انتخاب شده اند ، بهترین طرح های جدید هتل را از سراسر منطقه به نمایش می گذارند. بزرگترین برنده شب ، هتل تحت رهبری طراحی بود نجوا، که سه جایزه برای محوطه سازی و فضای باز ، هتل توچال و جایزه هتل سال AHEAD MEA 2021 دریافت کرد.

خانه های ییلاقی خصوصی سوسورو که در ساحل گرمسیری یک تالاب خلوت آب شور در موزامبیک جنوبی واقع شده اند ، بیش از هزار فوت مربع از فضای شخصی و ایوان های ساحلی سخاوتمندانه را فراهم می کنند.

سازمان دهندگان جایزه می گویند: “هتل ساخته شده و اکنون توسط جامعه سرویس داده می شود و تیم متعهد است که فقط از 100 درصد مواد آفریقایی استفاده کند.”

READ  Tekla Evelina Severin "Color Vibes" ضد رنگ را حذف می کند

داوران سوسورو را به عنوان “نمونه ای کامل از مینیمالیسم آفریقایی با توجه فوق العاده به جزئیات و مهارت” مورد ستایش قرار دادند.

عکسی از رستورانی که برنده جایزه Ahead شد
این رستوران L’Asiatique هتل بود که نظر قاضی را به خاطر “تجربه غذاخوری حماسی و حسی” خود جلب کرد.

توسعه ای که در مجمع الجزایری از بیش از 90 جزیره ساخته شده بود ، جایزه مفهوم جدید را از آن خود کرد.

این پروژه که در دریای سرخ Coral Bloom نامیده می شود ، شامل اقامتگاهی است که توسط Foster + Partners طراحی شده است و انتظار می رود اولین هتل های آن در سال 2022 افتتاح شود.

6 ستاره St Regis قاهره که توسط معمار و طراحی مایکل گریوز طراحی شده است ، دو جایزه برای فضاهای رویداد مجلل و لابی و فضاهای عمومی دریافت کرد که دارای لوستر کریستالی Swarovski 250،000 قطعه و یک پله جارو با شیشه منحنی و برنز است. نرده

عکسی از نواری که برنده جایزه Ahead شد
بار چرچیل در La Mamounia مراکش در بخش بار و رستوران برنده شد

کمپ چادری Singita Sabora جایزه Lodges، Cabins and Tented Camps و همچنین جایزه هویت بصری را دریافت کرد. داوران از اردوگاه سافاری به دلیل “وفادار ماندن به مفهوم خانه بوم که به آرامی زمین را لمس می کند” تمجید کردند.

آنها همچنین درک کردند که چگونه ترکیب رنگ و تن های مورد استفاده در طراحی ، منعکس کننده طبیعت اطراف است. کار شرکت طراحی پاریسی Jouin Manku در نماد برجسته The Churchill در La Mamounia Marrakech در بخش بار و رستوران برنده شد.

این شرکت باعث بازسازی اخیر هتل در فضاهای عمومی و مکانهای F&B شد ، که اکنون شامل یک بار شراب زیرزمینی و دو رستوران جدید است که توسط سه سرآشپز Jean-Georges ستاره میشلن هدایت می شوند. این رستوران L’Asiatique هتل بود که نظر قاضی را به خاطر “تجربه غذاخوری حماسی و حسی” خود جلب کرد.

READ  The Link Up: سریال تلویزیونی Emily's Whole Family Loves, Caitlin's Budget Date Night Idee, & A Design Shop GREAT in LA

هتل Indigo Downtown Dubai که از نظر داوران به دلیل “شجاعت” خود قدردانی می شود ، در رده Hotel Newbuild برنده شد. گفته می شود که فضاهای داخلی آن ، شامل حمام های مروارید با الهام از صنعتی که باعث شهرت دبی شده است ، “هنر منطقه ای را در حالی که روح خلاقیت و همکاری را نشان می دهد” پیشرو می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز AHEAD ، از آن دیدن کنید سایت اینترنتیبه


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای AHEAD Awards به عنوان بخشی از مشارکت نوشته شده است. در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید