هتل ریومار یک هتل بوتیک واقع در ایبیزا، اسپانیا است که با طراحی جدید توسط MA Hotels راه اندازی شده است. به عنوان یکی از اولین هتل هایی که وارد جزیره شد و اولین هتل در سانتا اولالیا، فضای جدید با تجلیل از ویژگی های نوستالژیک گذشته آن، فضای داخلی لایه ای ذاتی ساختمان در اواسط قرن را در بر می گیرد.

ورودی هتل با حفظ زیبایی شناسی اولیه ساختمان در اواسط قرن

صندلی‌های صندلی پیر ژانرت با مبل‌هایی با طراحی سفارشی رو به طاق‌نماهایی که چشم‌انداز ساحل را قاب می‌کنند، ملاقات می‌کنند. پالت رنگ خنثی از چشم انداز جزیره الهام گرفته شده است، با تن های برجسته نارنجی که به عنوان موضوع فضا عمل می کند.

این هتل دارای 112 اتاق با چهار سوئیت است که همگی دارای بالکن یا تراس اختصاصی هستند. Ocean Brasserie & Bar دارای کاشی های سرامیکی با دست نقاشی شده با صندلی بار و میزهای تراورتن است. دیوارهای سنگی ملایم در قسمت تناسب اندام، که با جزئیات مشکی و آثار هنری بزرگ معاصر برجسته شده است، فضایی آرام را ایجاد می کند.

پذیرایی لابی با قطعات مجسمه در قفسه ها

مبل نارنجی برجسته، رنگ تم هتل

مبل نارنجی برجسته در اتاق مهمان

صندلی‌های راحتی پیر ژانرت با مبل‌هایی با طراحی سفارشی رو به طاق‌هایی که چشم‌انداز ساحل را قاب می‌کنند، ملاقات می‌کنند.

اتاق خواب مهمان با منظره اقیانوس

اتاق خواب مهمان با منظره اقیانوس

تخت های آفتابگیر در کنار استخر روباز

ورودی هتل با حفظ زیبایی شناسی اولیه ساختمان در اواسط قرن

عکس ها توسط Tribute Portfolio.

لئو لی علاقه خود به مینیمالیسم را به وبلاگ روزانه خود ترجمه می کند لیبال. علاوه بر این، می توانید اشیاء و مبلمان مینیمالیستی با طراحی منحصر به فرد را در این هتل پیدا کنید فروشگاه لیبال.

دیدگاهتان را بنویسید