جدیدترین پاسگاه هتل آس در مرکز شهر بروکلین توسط طراحان داخلی رومن و ویلیامز دارای هنر در هر اتاق و گالری عمومی در لابی آن با نمایشگاه های چرخشی است.


واقع در بین محله های Fort Greene ، Boerum Hill و Downtown Brooklyn ، دومین شهر نیویورک هتل آس اکنون برای عموم آزاد است این سومین همکاری بین نام تجاری مهمان نوازی و رومن و ویلیامز، پس از افتتاح هتل در منهتن و نیواورلئان.

سالن با سقف چوبی
این هتل با تمرکز بر هنرمندان محلی طراحی شده است

برج 13 طبقه بتنی و شیشه ای با همکاری معماران طراحی شده است استون هیل تیلوربه یکی از اهداف اصلی هتل آس ، برجسته سازی هنرمندان محلی و فراهم آوردن فرصت برای نمایشگاه در اکثر 287 اتاق مهمان ، و همچنین در مناطق عمومی و نمای ساختمان بود.

براد ویلسون ، رئیس هتل آس ، در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که فضاهای آن را با استعدادهای بسیاری از همکاران در زمینه هنر ، طراحی و فرهنگ پر کرده ایم. این نشان و ادای احترام به نیروی خلاق غیرقابل کنترل شهر است.”

نمای هتل آس
نصب توسط Stan Bitters در ورودی هتل نشسته است

در ورودی سرپوشیده هتل ، بازدیدکنندگان با نصب سرامیکی دو ارتفاع توسط مجسمه ساز مدرنیست استقبال می شوند استن بیترزبه مناطق مشترک همچنین دارای آثار هنری هستند ، از جمله مجسمه سازی در بار توسط وردان جاکیچ ، و همچنین نقاشی در مقیاس بزرگ توسط تارا گیربه

علاوه بر ارائه امکانات معمولی هتل ، منطقه عمومی هتل آس میزبان یک گالری هنری است. در بیانیه این هتل آمده است: “گالری در هتل آس بروکلین آثار هنرمندان برجسته در اتاق های مهمان را به نمایش می گذارد ، با نمایش آثار نساجی از سینتیا آلبرتو و Weaving Hand در ژوئیه و آگوست 2021”.

READ  10 راه برای افزایش سطح تابستان در خانه
اتاق مهمان در هتل بروکلین
اتاقهای مهمان از عقب نشینی Le Cabanon در فرانسه الهام گرفته شده است

اتاق های میهمانان دارای انتخاب های رنگارنگ هستند که با رنگ های بتنی خنثی ساختمان در تضاد هستند. انتخاب و هماهنگی آثار هنری توسط مجری انجام شد نیکی تسوکاموتو، که همچنین یک هنرمند در حال تمرین است.

طراحی اتاق ها تحت تأثیر Le Cabanon ، یک مکان تفریحی مدیترانه ای در جنوب فرانسه بود لوکوربوزیه به عنوان فرار استفاده می شود

تیم هتل می گوید: “اتاقهای مهمان در هتل آس بروکلین به عنوان کابین پناهگاه خلاق تصور می شد: ظریف و کارآمد ، با نوع اتاق تنفس که انواع امکانات را برمی انگیزد.”

اتاق ها دارای نمای بتنی نمایان ، مبلمان تخته سه لا ساده و پنجره های سخاوتمندانه هستند که نور طبیعی زیادی را وارد می کنند. روکش های تختخواب توسط کارگران ساخته شده است بافندگان میراث، آسیاب متعلق به خانواده در مین که از سال 1850 کار می کرد.

طراحی اتاق هتل توسط رومن و ویلیامز
اتاق ها دارای صفحه گردان و گیتار آکوستیک هستند

سایر موارد منحصر به فرد که در اتاق ها یافت می شود شامل گیتارهای آکوستیک توسط گیتارهای D’Angelico و صفحه های گردان توسط سالن موسیقیبه تنظیم پرونده ها توسط تجارت خشن، یک فروشگاه محلی معروف که در سال 1978 افتتاح شد.

هتل آس در سال 1999 در سیاتل تأسیس شد و اکنون 11 مکان دارد که بیشتر آنها در ایالات متحده هستند. شیکاگو و مرکز شهر لس آنجلس از جمله مجموعه های آن هستند.

اتاق هتل با آثار هنری
آثار هنری دیوارهای هتل آس را در بروکلین تزئین می کنند

مرکز شهر بروکلین در حال حاضر شاهد رونق توسعه است ، پروژه هایی در نزدیکی هتل شامل برج مسکونی توسط Studio Gang که دارای نمای بتونی گسترده است و آسمان خراش فوق العاده ای از SHOP که به تازگی به بلندترین ساختمان منطقه تبدیل شده است.

READ  اوری تاچر پاسخ می‌دهد: «چه چیزی باید روی دیوارهایمان بگذاریم؟»

عکاسی توسط استفان کنت جانسونبه

دیدگاهتان را بنویسید