کلوپ آقایان لندن از پالت مواد غنی بلوط رنگی تیره ، چرم کهنه و منسوجات طبیعی در این دفتر داخلی لندن توسط هولی بوودن مطلع شدند.


این دفتر در دو طبقه از یک خانه زیبای گرجی در مرکز مریلبون گسترش یافته است و از ترکیبی ظریف از بافت ، طراحی مبلمان کلاسیک و مبلمان سفارشی برخوردار است.

این شامل کابینت های پوشیده از موی اسب ، میز خاتم کاری چرمی و برنجی و یک میله چرمی مستقل با فضای داخلی برنج است.

لابی دفتر Mandeville Place با دیوارهای سیاه بافت ، کف مرمر و ورودی طلا
در بالا: از سنگ مرمر خاکستری لبه دار برای تشکیل کف و میز لابی استفاده شده است. بالا: درهای ساخته شده از روکش موی اسب دیواره ذخیره سازی را پنهان می کنند

طراح انگلیسی بوودن، که خود را “حداکثر حداکثر” توصیف می کند ، توسط مشتری خواسته شد تا فضایی خاموش ، آرام و مجلل برای استقرار مقر خود در لندن ایجاد کند.

مشتری ، شرکت املاک و مستغلات آلمان شونهاوس، مقر خود را در لندن بسیار عملی می طلبد ، تنظیماتی را برای ملاقات و کار کارمندان و همچنین دفتری برای دو نفر با فضای سرگرمی فراهم می کند.

دفتر لندن توسط هولی بوودن با میزهای روبرو و چراغ های طلا
دو میز در فضای اصلی دفتر رو به روی هم قرار دارند

یک لابی ، اتاق جلسات کوچک ، اتاق بزرگ و آشپزخانه در طبقه همکف 90 متر مربع واقع شده است ، در حالی که یک فضای بزرگ اداری با فضای باز کل طبقه اول 81 متر مربع را اشغال کرده است.

“ما تأکید زیادی بر افزایش جنبه کاربردی دفتر با برخی از عتیقه جات خاص و کلاسیک طراحی کردیم – مانند لامپ Gino Sarfatti 1082 و کت ژاکت Adnet – اما این مقاله از نظر زیبایی و چگونگی تا حد زیادی باز بود. ما کارهای عملی یک دفتر را اجرا کردیم ، “او به دزین گفت.

READ  مشکل من "Kitchen Kid Clutter Drop Zone"، حل شد (ish)
میز مشکی با چراغ طلا در دفتر Mandeville Place
یک جفت چراغ مدرنیست سوئدی مربوط به دهه 1930 روی دو میز قرار دارد

جزئیات داخلی ساختمان و چیدمان اصلی اتاق در طی سالها در طی بازسازی های پی در پی از بین رفته بود.

در نتیجه ، سقف ها از یک خانه معمولی در شهر گرجستان پایین تر بود و مکانی برای تجدید مکانیک و برق فراهم می کرد.

صندلی به رنگ طلایی در دفتر لندن توسط هولی بودن
فلزات انعکاسی مانند برنج تصور حضور در باشگاه آقایان را ایجاد می کند

بوودن به دزین گفت: “این به ما کارت سفید می دهد تا فضای داخلی را شکل دهیم.”

“از آنجا که قالبها و قرنیزهای اصلی برداشته شده بود ، ما تصمیم گرفتیم با استفاده از حداقل زبان فضا را جزئیات دهیم. برخی از قسمتهای اصلی ساختمان ، یعنی پله ها ، به دلیل محدودیت های میراثی ، قابل تغییر نبودند.”

پالت مواد – که شامل بلوط لکه دار تیره ، فلزات کسل کننده و بازتابنده مانند برنج عتیقه ، چرم کهنه و منسوجات طبیعی است – توسط زیبایی باشگاه های آقایان لندن اطلاع داده شد.

بوودن گفت: “فضای موجود در این کلوپ ها نسبتاً کم نور است و پالت رنگ به طور کلی با چشمک زدن رنگ خاموش می شود.” “درمانی که ما با این پالت ارائه کردیم حداقل جزئیات بود که به آن طراوت و برتری معاصر می داد.”

اتاق جلسات با صندلی های سیاه و چراغ آویز بزرگ در دفتر Mandeville Place
یک لوستر در اتاق هیئت مدیره شبیه پنج دیابلوی حقه بازی در هوا است

به عنوان مثال ، قالب پارکت نقطه ای مجارستانی در طبقه اول بزرگتر شد تا مدرن تر شود ، در حالی که فضای کلی طبقه اول از تنظیمات کم نظیر ژان میشل فرانک طراح مدرنیست فرانسوی الهام گرفته شده است.

READ  هشدار: نخوانید | کف همه چیز

برای ایجاد درخشش ملایم از سنگ مرمر خاکستری مایل به زرد در طبقه همکف استفاده شده است. بوودن گفت: “آن به آرامی در فضا قرار می گیرد و جزئیات ریز و استثنایی آن باعث می شود یکپارچه و آرام باشد.

میز شیشه ای با صندلی های مشکی و دیوارهای روکش مشکی در دفتر Mandeville Place
صفحات روکش بلوط رنگ آمیزی شده در داخل کشور

وی ادامه داد: “فضای فضاها کاملاً مردانه است ، بنابراین معرفی بافتهای سبک تر ، مانند پرده های پارچه ای کاملاً خالص و فرش پشمی نرم و پشمی ، هوا را به اتاق ها می آورد.”

“همچنین استفاده مجدد از عناصر پالت به روشهای جالب و ایجاد رابط با آن در کل مهم بود ، مانند چراغ آویز بسته بندی شده با چرم توسط دستگاه در اتاق جلسات طبقه همکف.”

صندلی سفید در اتاق تاریک با میز قهوه سنگی و شومینه در دفتر لندن توسط هولی بوودن
عناصر سبک تری مانند این صندلی سفید تعادل بین مردانگی فضا است

روشنایی در کل به منظور ایجاد احساس داخلی در هر منطقه در مقابل خیره کننده ، حتی نور معمولاً مرتبط با دفاتر تجاری بود.

بودن توضیح داد: “چراغ های آویز در هر فضا ، برخلاف حجم جامد تری از مبلمان ، لحظاتی از سبک و مجسمه سازی مجسمه را فراهم می کنند.”

“ما تمایل داریم همیشه به عنوان رابطه متقابل کیفیت مجسمه سازی در مورد رابطه بین اشیا در هر فضایی فکر کنیم ، اما نور عنصری است که به دنبال آن هستیم ، برای ایجاد فویل مناسب برای مواد و حجم غالب در فضا.”

از دیگر فضای داخلی مزاج مزاج موجود در Dezeen می توان به دفتر خانواده آمستردام اشاره کرد که شبیه یک گالری هنری و یک فضای همکاری دوبلین با یک پالت رنگی تیره و مرکب است.

عکاسی توسط ژنوویو لوتکین.

دیدگاهتان را بنویسید