همکاری که همه ما ممکن است به آن توجه داشته باشیم این است ریمیکس مزون، توسط ریمیکس کفش های بومی™ و طراح چند رشته ای ایرینا فلور. مجموعه خانه بازیافتی از Native Shoes Remix™، مواد اختصاصی Native Shoes و فلز برای ایجاد مبلمان مجسمه‌سازی از کفش‌های اصلاح شده و تغییر کاربری استفاده می‌کند. این ماده از EVA و لاستیک، اجزای اصلی کفش‌های قالب‌گیری تزریقی این برند تشکیل شده است. پس از پایان عمر مفید، کفش ها جمع آوری، تمیز و آسیاب می شوند تا فرصتی برای تبدیل شدن به محصول یا پروژه جدید دیگری به آن ها داده شود.

به لطف Native Shoes Remix™، طرح‌های نیمکت‌هایی که Remix Maison را می‌سازند، کاربردی و معاصر هستند، عملی و سازگار با محیط‌زیست هستند. برای استفاده در ورودی یا دیگر فضاهای کوچک طراحی شده‌اند و چندین هدف را انجام می‌دهند: صندلی، سینی برای وسایل کوچک، جا کفشی یا حتی رخت آویز. نقشه‌های مفهومی فلور نقشه‌ای برای هر یک بود که عملکردهای کمی متفاوت به هر طرح می‌داد.

تکه ای از مبلمان مجسمه صورتی

از طریق فرآیند و پروژه بازیافت Native Shoes Remix™، این برند در حال گسترش آگاهی است که کفش‌های احیا شده می‌توانند بسیار بیشتر از زباله در محل دفن زباله باشند. با همکاری با طراحان و تولیدکنندگان و استفاده از Native Shoes Remix™، Native Shoes به تولید مسئولانه ادامه خواهد داد و فرصتی دوباره به محصولات می دهد.

این همکاری بسیار منطقی است، زیرا تمرین فلور بر هنرهای کاربردی تمرکز دارد که در اصل اشیاء روزمره هستند. همه قطعات او داستانی را روایت می کنند که با تحقیقات گسترده در مورد مواد، فرم و عملکرد آغاز می شود. فرآیند ساخت به همان اندازه مهم است که نتیجه نهایی است.

READ  هالووی لی فضای داخلی صنعتی را برای نمایشگاه کوالبروک لندن ایجاد می کند

تکه ای از مبلمان مجسمه صورتی

تکه ای از مبلمان مجسمه صورتی در برابر دیواری از فضای سبز

تکه ای از مبلمان مجسمه صورتی در برابر دیواری از فضای سبز

تکه ای از مبلمان مجسمه خاکستری تیره در مقابل دیواری از فضای سبز

تکه ای از مبلمان خاکستری تیره در زمینه سفید

تکه ای از مبلمان خاکستری تیره در زمینه سفید

تکه ای از مبلمان خاکستری تیره در زمینه سفید

تکه ای از مبلمان مجسمه صورتی در پس زمینه سفید

جزئیات سطح بازیافتی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Remix Maison، مراجعه کنید irinaflore.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید