مانند اکثر مادران خانم میانسال، من واقعاً در مورد “پتانسیل شربت خانه” هیجان زده هستم. رویای جایی که می‌توانم ظرف فوری را پنهان کنم، در مورد نمایش بشقاب‌های عید پاکم خیال‌پردازی می‌کنم، به ساعت‌هایی فکر می‌کنم که برای آب کردن و برچسب زدن آرد بادام صرف می‌کنم. من 4 سال پیش آشپزی را به طور جدی شروع کردم و قرنطینه واقعاً آن را از یک ضرورت/سرگرمی به یک فعالیت روزانه تبدیل کرد که واقعاً مرا برآورده می کند. بیشتر شب‌ها پیشبند و پادکست می‌پوشم، از حالت کار به حالت سرد تغییر می‌دهم و دستور العمل‌های جدیدی را امتحان می‌کنم که احتمالاً بچه‌هایم از آن شکایت خواهند کرد. در یک روز خوب روزی دو بار آشپزی می‌کنم، و امیدواریم که هر آخر هفته گروه‌های کوچکی از دوستان را سرگرم کنیم (بنابراین دیگر مجبور نیستم از خانه بیرون بروم)، به این معنی که این آشپزخانه باید به خوبی کار کند (duh) و مناسب باشد. فضای نگهداری و آماده سازی غذا در حال حاضر این شربت خانه (کل این بازسازی) دقیقاً درست نیست طبیعی – من به طور کامل امتیاز خود را می شناسم و احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم. اما صرف نظر از بودجه، امیدواریم اگر در حال به روز رسانی آشپزخانه خود هستید یا صرفاً به رویاهای شربت خانه خود فکر می کنید، برخی از ایده ها یا انتخاب ها می توانند به شما کمک کنند. و گوش کن، این شغل من است، بنابراین انگیزه بیشتری داشتم تا او را واقعاً، واقعاً زیبا جلوه دهم. مانند اتاق گل، انباری یک فضای کار سخت است و بسیاری از مردم (از جمله ما) مشکلات انبارداری دارند. من بسیار سپاسگزارم که این طرح آشپزی را “کار” نامیدم، اما لطفاً بدانید که برای شاد بودن به چنین انباری نیاز ندارید.

انباری نزدیک آشپزخانه زندگی می‌کند، مشخصاً نزدیک در پشتی (برای خرید آسان مواد غذایی) و به زیرزمین باز می‌شود (جایی که سیب‌های کنسرو شده، شیشه‌های گوجه‌فرنگی و سیب‌زمینی‌هایم را در آنجا نگهداری می‌کنم که زندگی در خانه‌ام واقعاً شروع شود 🙂 ) من دوست دارم که خیلی در دسترس است اما نه قابل رویت از اتاق نشیمن، زیرا اگرچه این انبار زیبا خواهد بود، اما احتمالاً همچنان آشفته و پر از کیسه های تند، جعبه های آبگوشت، ماهی قرمز و پر از آسیاب قهوه خواهد بود. من احساس می کنم که غرور شربت خانه ای خواهم داشت و با آن با احترام برخورد خواهم کرد، اما هنوز هم زندگی است.

الهام

طراحی شده توسط آشپزخانه های deVOL | از طریق remodelista
طراحی شده توسط آشپزخانه های deVOL

در حالی که بیشتر اتاق‌های این خانه روشن و مطبوع خواهند بود (به مدت 12 سال در کالیفرنیا باقی مانده است)، این اتاق و اتاق خانواده هر دو این فرصت را داشتند که تاریک باشند. نه تنها از این ایده که آن رنگ شما را به داخل می کشاند و غافلگیرتان می کند، دوست دارم، بلکه فکر می کنم با توجه به “موارد” موجود در آن، تاریکی باعث می شود خنک تر به نظر برسد و تقریباً بخش زیادی از بسته بندی را پوشانده است (امیدوارم) .

اما در مورد عملکرد چیست؟

اما مسئله این است که این اتاق باید سخت کار کند، بنابراین پنهان کردن همه چیز یا آنقدر عمیق که ممکن است چیزها پنهان شوند، کاربرد آن را هدر می دهد. بنابراین من به دنبال انبارهایی رفتم که در اندازه ما بودند و واقعاً کاربردی به نظر می رسیدند. این چیزی است که من پیدا کردم:

طراحی توسط راشل پارسل | از طریق وبلاگ rp

این یکی از نظر عملکرد واقعاً متناسب با این لایحه است. من عاشق ترکیب کابینت های پایین، فضای پیشخوان (این جایی است که توستر، مایکروویو و قهوه ساز ما خواهد بود)، و قفسه های باز بالا که دسترسی آسانی دارند.

READ  Lissoni Architecture نمایشگاه نیویورک را با "نگرش دیگ ذوب" ایجاد می کند.
منبع تصویر

من عاشق این هستم که این کابینت‌ها دارای کشوهای بیرون‌کشی برای قسمت‌های پایینی هستند – به خصوص به خاطر عمق این کابینت‌ها (24 اینچ)، بنابراین نیازی به تلاش برای پیدا کردن چیزی در پشت آن نیست. ما طراحی خود را متفاوت اما با همان عملکرد طراحی کردیم.

کابینت ما

همانطور که می بینید شکل خود اتاق با یک گوشه مثلثی عجیب است، بنابراین برای به حداکثر رساندن آن کار کردیم آشپزخانه و حمام منحصر به فرد علاوه بر کابینت های آشپزخانه ما و از هر اینچ (در پایین) استفاده کردیم. حالا ما نکردیم نیاز داشتن برای انجام این کار (یک کلبه بامزه می‌توانست در آنجا عالی باشد)، اما من مطمئن هستم که ما این کار را انجام دادیم که آنها عالی به نظر می‌رسند. ما از بین رنگ آبی تیره انتخاب کردیم شروین ویلیامز اسلیت تایل نامید و آن را با رنگ ساتن رنگ آمیزی کردند.

طراحی شربت خانه برای خانواده شما

وقتی این را طراحی کردیم، واقعاً به نیازهای خانواده خود فکر کردیم. بزرگترین «نقاط دردناک» ما چیست (سلام بازاریابی صحبت کنید) و چه مشکلاتی را می خواهیم حل کنیم؟ بیشتر به چه چیزی می رسیم و چه چیزی آزاردهنده تر است؟ بنابراین من هر کدام را نشان می‌دهم و اشاره می‌کنم که کجا می‌رود:

قهوه / توستر و مایکروویو – “دیوار صبح”

این طرف برای همه چیز “صبح” خواهد بود – قهوه برای ما و اقلام صبحانه برای بچه ها. آنها مسئول صبحانه خود هستند، بنابراین ما آن را طوری طراحی کردیم که انجام آن برای آنها آسان باشد – یعنی جعبه های غلات در کابینت پایین و توستر روی میز. مایکروویو داخل کابینت پنهان شده است و درها مانند ایستگاه قهوه خانه و بار خانه کوهستانی ما عقب می‌نشینند. کشوی زیر آن برای نان، نان شیرینی و بسته های بلغور جو دوسر است. سمت راست افراطی دو کشو عمیق برای میان وعده‌های بچه‌ها دارد – چیپس/کراکر در بالا و میوه‌های خشک/خشک و آجیل در پایین. این بچه ها هیچ بهانه ای ندارند تا خودشان صبحانه درست نکنند یا تنقلات خشک خودشان را بسته بندی نکنند.

دیوار انبار مواد غذایی عمومی و لوازم خانگی

از طرف دیگر، کابینت‌های عمیق 24 اینچی داریم که مستقیماً اجرا می‌شوند، بنابراین در صورت نیاز فرصت بیشتری برای استفاده از آن به عنوان پیشخوان داریم (اما به احتمال زیاد این کار را نخواهد کرد). دو کشو بیرون‌کش آبگوشت (با اندازه‌گیری ارتفاع متناسب) و کنسروها (همه چیزهای سنگین) را در خود جای می‌دهند و ما سخت‌افزار بسیار زیبایی را روی آن قرار می‌دهیم (منتظر آن باشید). کشوهای بالا به احتمال زیاد برای ظروف پخت و پز اضافی هستند زیرا سطحی تر هستند. کابینت دور سمت راست برای وسایل اضافی با وضعیت سوزان تنبل بیرون‌کشی (فراموش کردم اسمش چیست) است که دیگ فوری، گلوله و غیره ما را در خود جای می‌دهد. دو کشو کوچک کوچک‌تر از چیزی بود که تصور می‌کردم آنها کشوهای داخلی هستند که مکانیزم کشو در داخل آن ابعاد قرار دارد. خنده دار است. آنها بسیار ناز هستند اما مطمئن نیستند که چه چیزی را در آنها قرار دهند. نی کاغذی؟ چاپستیک؟ سرور سالاد؟ نمی دانم.

آه، او به آن کشو افتخار می کند.

در بالا چه اتفاقی می افتد؟ چه نوع قفسه ای؟؟

اول از همه، ما یک تخته مهره ای در مقیاس بزرگ افقی داریم که در سرتاسر فضا بالا می رود که من نمی توانم صبر کنم تا به شما نشان دهم. زرق و برق دار است. ما نمی‌خواستیم کابینت‌های بالایی در اینجا باشد، زیرا نمی‌خواستیم غذایی را که باید بگیریم پنهان کنیم، بعلاوه آن وقت فقط یک اتاق کوچک از کابینت‌ها خواهد بود. من عاشق ظاهر براکت چوبی رنگ شده تک رنگ شدم و این کاری است که ما انجام می دهیم.

READ  داروخانه شاهدانه Superette در تورنتو شبیه یک فروشگاه مواد غذایی یکپارچهسازی با سیستمعامل است

اینها در حال حاضر درشت به نظر می رسند اما زمانی که رنگ دیوار را رنگ آمیزی کردند (هنوز TBD) کمی ناپدید می شوند، به علاوه ما نسخه های کوچکتر از آنچه من در اینجا نگه می دارم دریافت می کنیم. همچنین به احتمال زیاد تعدادی گیره تکان دهنده برای آویزان کردن سبدهای سیر و پیاز اضافه خواهیم کرد. همه چیز. همه چیز.

این قفسه‌ها از حدود 22 اینچ از پیشخوان شروع می‌شوند و عمق 12 اینچی با براکت 10 اینچی برای پشتیبانی دارند – در صورت تمایل فضای پیشخوان را به ما می‌دهند. این واقعاً حداکثر عمقی است که می‌خواهید زیرا چیزهای پشت آن گم می‌شوند، اما ما در اینجا انعطاف‌پذیری می‌خواستیم، بنابراین به سراغ ۱۲ اینچ رفتیم (همانند داخل کابینت‌های بالایی). از آنجایی که طول اتاق (60 اینچ یا بیشتر) است، ما 4 براکت قرار می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که می تواند هر چیزی را که در آنجا قرار می دهیم نگه دارد. امیدوارم، این خیلی شلوغ به نظر نمی رسد، اما من واقعاً می خواهم اگر بخواهم بتوانم پشته هایی از بشقاب ها یا شیشه های سنگ قرار دهم. شاید اینجا جایی است که می خواهم وزنه های مچ پایم را بگذارم. چه کسی می داند؟ سپس یک قفسه دیگر در بالای آن وجود خواهد داشت، 16 اینچ بالاتر از بالای قفسه اول. بنابراین دو قفسه با جزئیات زیبا که وقتی آنها را قفل کردیم، خوشحال می شوم به شما نشان دهم.

او احساس می کند که او “آماده انجام کار است” در حالی که انگشتان آنها روی یکدیگر قرار می گیرند

دیوار پشتی کم عمق

این منطقه دوباره فقط 16 اینچ عمق دارد و در جلو و مرکز آن به داخل انباری راه می رود، بنابراین من کاملاً مطمئن نیستم که چه چیزی را اینجا قرار خواهم داد. اینها گزینه هایی هستند که در ذهن من شناور هستند:

  1. کمد شیکر آویزان روی ریل میخ – شاید برای سس های اضافی یا چاشنی های زشت؟
  2. ریل بشقاب برای بشقاب های زیبای من – آه که چقدر دوست دارم آنها را به رخ بکشم…
  3. هنر، آینه قدیمی، یا تقویم خانوادگی. این همچنین یک منطقه ارسال نامه خوب خواهد بود، بنابراین مادر هوشمند من آن را برای آن تنظیم می کند. حالا که می نویسم شاید باید کمد شیکر را انجام دهم اما داخل آن قلاب کلید، دسته چک (??)، خودکار داریم و بعد نامه را زیر آن می اندازیم؟ من ممکن است منتظر بمانم تا بعد از اینکه ما برای طراحی این قسمت وارد شدیم (میخ های تکان دهنده را می توان در هر زمان پیچ کرد).

مواد کانتر انباری

من این تصمیم را برای مدت طولانی به تعویق انداختم. خیلی طولانی بنابراین درست قبل از حرکت (روزی که شلیک کردیم) باید ماشه را می کشیدیم. گزینه ها عبارت بودند از:

  1. سنگ مرمر باقیمانده کاررا – همان متریال پیشخوان های محیطی آشپزخانه (این یک کاررا واقعاً سفید با فضای منفی و رگه های گرم و خنک است – از بدروسیان و زیبا). تازه متوجه شده بودیم که به اندازه کافی باقیمانده داشتیم و از قبل نزد سازندگان بود. این ساده ترین انتخاب خواهد بود، اما نه لزوما ارزان ترین. حدود 1500 دلار برای ساخت (من فکر می کنم این در سمت گران تر، FYI است).
  2. بلوک قصابی – در حین کار با کفپوش زنا آنها به من گفتند که در حال ساخت میزهای سفارشی از افرای ناتمام هستند. ما نمونه را دوست داشتیم و بسیار وسوسه شدیم. آن‌ها می‌توانند تحویل دهند و آن را به محض مشاهده توسط تیم ما قطع کنند (معروف به گران‌قیمتی که ساخت آن نیست). ساخته شده در اورگان. شرکت فوق العاده مقرون به صرفه (از قیمت مطمئن نیستم اما احتمالاً صدها نفر است). ما واقعاً در آنجا آماده نمی‌شویم یا خرد نمی‌کنیم، بنابراین بیشتر از یک تن چوب خوش‌رنگ است.
  3. سنگ تیره (هنوز منبع، خرید، یا برش) – درست است، گزینه سوم چیزی بود که ما واقعاً می‌خواستیم که سنگی تیره بود تا آن را خوش خلق‌تر کند و بسازد و بخشنده‌تر باشد. قسمت قهوه مخصوصاً می تواند بسیار نامرتب باشد و قهوه اسیدی است، بنابراین من بسیار می ترسیدم که از سنگ مرمر در آنجا پشیمان شویم. اما ما می‌توانستیم یک تخته را زیر قسمت خدمات خود بگذاریم.
READ  منتظر بمانید تا طبقات را در این آشپزخانه 1700 با بودجه خودتان تغییر دهید (این در یک عمارت است!)
او در نهایت چشم او را جلب می کند، ناامید برای ربودن توجه او از نمونه افرا

ما شماره 3 را انتخاب کردیم. ما هیجان زده بودیم که به یک انباری تاریک خم شویم و از عملکرد گرانیت لذت بردیم. من می توانستم به هر سمتی بروم زیرا همه آنها جوانب مثبت و منفی خود را داشتند. برایان و سارا من را به شماره 3 سوق دادند که از آن متعجب شدم و از اعتماد آنها قدردانی کردم. وقتی برایان مایل است برای چیزی بیشتر خرج کند معمولاً حق با اوست. او مدام می گفت: “امیلی این دیدگاه اصلی شماست، فقط آن را انجام دهید.”

جزئیات مورد علاقه من – ویندوز قدیمی

وقتی غمگین بودم، در بهار که باران قطع نمی‌شد، به نقاشی‌های انباری نگاه می‌کردم و ایده آن پنجره‌های قدیمی که در کنار دهانه قرار داشتند، مغزم را غرق دوپامین می‌کرد. شوخی نمی کنم. این پنجره‌های قدیمی لذت‌بخش هستند و در هنگام پایین بودن من را شاد می‌کنند (به همین دلیل است که احتمالاً قرار است این کار را برای امرار معاش انجام دهم). اگر می خواهید به عقب برگردید، ما دو تا از پنجره های اصلی را از طبقه پایین که باید عوض می کردیم برداشتیم و آنها را به صورت عمودی چرخاندیم تا در اینجا قرار بگیرند، در طرفین درب. ما انبار را با در نظر گرفتن این موارد طراحی کردیم. من خیلی هیجان زده ام. پنجره پشتی وجود نداشت اما ما آن را قاب کردیم و یک پنجره غیرقابل اجرا از eBay به قیمت 200 دلار خریدیم که با طرح کار می کرد. هر دوی آنها در قسمت داخلی انبار به همان رنگ پانل روی دیوارها نقاشی می شوند.

بنابراین همان جایی بود که ما هفته گذشته فرود آمدیم (همانطور که من داشتم این پست را می نوشتم) و سپس روز جمعه آنها عکس های به روز شده ای را برای من ارسال کردند که در آن صفحات، سنگ و پنجره ها را تمام کردند. بنابراین موارد دیگر خیلی خیلی زود می آیند.

عکاسی توسط کیتلین گرین

The post نگاهی پنهانی به فرآیند طراحی انباری (من خیلی هیجان زده هستم که می توانم گریه کنم) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید