[ad_1]

کفپوش های چوبی به هر خانه ای ظرافت و سبک می بخشد. اگر می خواهید ظاهر چوب سخت خود را تا زمانی که ممکن است حفظ کنید، می خواهید از آسیب جلوگیری کنید. با این نکات چوب سخت خود را از آسیب نجات دهید:

کفپوش چوبی پیش ساخته گیلاس برزیلی

تمیز کردن منظم کفپوش‌های چوبی می‌تواند به شما کمک کند تا ظاهر و کیفیت کف‌ها را برای سال‌های آینده حفظ کنید. اگر کثیفی و خاک از کفپوش شما پاک نشود، می تواند منجر به ایجاد ترک و خراش روی سطح شود. برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید حداقل هفته‌ای یک‌بار کف‌های خود را جاروبرقی بکشید و تمیز کنید. برای اطمینان از پاک شدن کثیفی، موپ های میکروفیبر بهترین هستند.

اگر با یک حیوان خانگی زندگی می کنید، ناخن های آن ها می تواند منجر به خراش روی زمین شما شود. کوتاه کردن ناخن‌ها یا پنجه‌های حیوان خانگی‌تان به‌طور معمول می‌تواند از رشد بیش از حد آن‌ها و آسیب رساندن به کف‌تان جلوگیری کند.

شاید تصور نکنید که کفش‌هایتان چیزی است که می‌تواند به کف‌پوش شما آسیب برساند، اما لبه‌های تیز و کثیف کفش‌هایتان در واقع می‌تواند منجر به ایجاد لک روی کف شما شود. حتماً باید از پوشیدن کفش پاشنه دار یا جلیقه در خانه پرهیز کنید و کفش های کثیف را فقط روی حصیر یا موکت بپوشید.

مبلمان یک چیز ضروری در خانه شما است، اما می تواند به کف چوبی شما آسیب برساند. برای کاهش میزان آسیبی که مبلمان سنگین می تواند به کفپوش شما وارد کند، مبلمان خود را روی فرش یا پدهای نمدی قرار دهید. این می تواند از کفپوش شما در برابر خراشیدگی که ممکن است در اثر جابجایی طبیعی مبلمان هنگام نشستن روی آن رخ دهد، محافظت کند.

READ  کفپوش چوبی با تخفیف برای فروش

اگر در حال خرید کفپوش های چوبی برای خانه خود هستید، آنچه را که ما ارائه می دهیم بررسی کنید flooring.org. شما می توانید انتخابی ما را به صورت آنلاین خرید کنید و در صورت هرگونه سوال با شماره (800) 689-9006 تماس بگیرید.

این مطلب در کفپوش چوبی توسط Flooring.org ارسال شده است. پیوند ثابت را نشانه گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید