[ad_1]

تعطیلات همه چیز برای جمع شدن با دوستان و خانواده است. اگر کفپوش های چوبی در خانه خود دارید، می خواهید کفپوش های خود را برای فصل تعطیلات پر حادثه آماده کنید. در اینجا نحوه مراقبت از چوب سخت خود در طول تعطیلات آورده شده است:

نکات مراقبت از تعطیلات برای کفپوش های چوبی

اول، تعمیر و نگهداری معمول کلیدی است. حتماً قبل از رویدادهای تعطیلات خود، به طور مرتب زمین های خود را گردگیری، تمیز کردن و جارو کنید. این یک پایه خوب برای ورود به فصل جشن فراهم می کند. علاوه بر این، خطر خراش ناشی از گرد و غبار و زباله را کاهش می دهد.

اگر با حیوانات خانگی، بچه‌ها یا نوشیدنی‌ها مهمانی می‌گیرید، احتمال ریختن غذا وجود دارد. اگر در طول تجمع تعطیلات شما نشت کرد، به محض اینکه اتفاق افتاد آن را تمیز کنید. این از آسیب های طولانی مدتی که باعث تغییر رنگ یا تاب برداشتن کف شما می شود، جلوگیری می کند.

فرش و حصیر راهی عالی برای حفظ کفپوش شما هستند. حتماً یک تشک خوشامدگویی در جلوی درب خود قرار دهید تا میهمانان خود کفش هایشان را پاک کنند یا در بیاورند. علاوه بر این، فرش‌ها را در پرترددترین مکان‌ها مانند اتاق نشیمن یا پیاده‌روی خود قرار دهید.

اثاثیه خود را برای پذیرایی از مهمانان خود جابجا می کنید؟ ابتدا مطمئن شوید که کف شما محافظت می شود. پدهای نمدی را به پای میز، صندلی و کاناپه خود بچسبانید تا خطر خراش را کاهش دهید. همچنین می توانید یک فرش زیر مبلمان خود برای محافظت قرار دهید.

قوانینی را در فصل تعطیلات در خانه خود وضع کنید تا از کفپوش های خود محافظت کنید. برای اولین بار، می توانید یک قانون “عدم کفش” برای بازدیدکنندگان ایجاد کنید. شما همچنین می توانید ناخن های حیوان خانگی خود را کوتاه کنید و از پوشیدن کفش های پاشنه دار در خانه خود برای جلوگیری از آسیب خودداری کنید.

READ  دیلن مولوینی برای خلق آینده به گذشته نگاه می کند

این نکات را دنبال کنید تا طبقات خود را در این فصل تعطیلات ایمن و محافظت کنید. اگر به دنبال بازسازی فضای خود هستید، کفپوش های چوبی را از آنجا خریداری کنید Flooring.org. برای کمک به سفارش خود، با ما تماس بگیرید (800) 689-9006 یا به ما ایمیل بزنید sales@flooring.org.

دیدگاهتان را بنویسید