استودیوی معماری نیویورک BoND از نورپردازی لوله‌ای برای ایجاد درخشش زرد روشن در داخل این فروشگاه پوشاک مردانه در Lower East Side منهتن استفاده کرده است.

اولین پرچمدار برای برچسب مد فرقه پدر یک واحد گوشه ای به مساحت 1000 فوت مربع (93 متر مربع) در خیابان ارچارد را اشغال می کند.

فضای داخلی فروشگاه با دیوارهای سفید، کف چوبی و یک ستون زرد مرکزیفضای داخلی فروشگاه با دیوارهای سفید، کف چوبی و یک ستون زرد مرکزی
فروشگاه گل سرسبد Le Père تا حد زیادی سفید رنگ شده است تا لباس های روشن برجسته شوند

با استفاده از قرار گرفتن در معرض گسترده فروشگاه در خیابان، رابطه، رشته تصمیم گرفتیم فضای داخلی بسازم که از بیرون به همان اندازه که در داخل است تأثیرگذار باشد.

این تیم گفت: “BoND فروشگاه را طوری طراحی کرد که شبیه یک بوم نقاشی باشد، عناصر طراحی لباس را برجسته می کند و در عین حال اطمینان می دهد که فضا مکانی است که سازندگان احساس می کنند زمانی را در آن سپری کنند.”

یک ستون مرکزی که در یک جعبه زرد شفاف محصور شده استیک ستون مرکزی که در یک جعبه زرد شفاف محصور شده است
یک ستون مرکزی در یک جعبه زرد شفاف محصور شده است

رویکرد شرکت این بود که بیشتر فضا را سفید باقی بگذارد، به لباس‌های با طرح‌های جسورانه اجازه می‌داد برجسته شود، سپس اتاق‌های مناسب را با استفاده از نور و سطوح زرد روشن برجسته می‌کرد.

یک ستون ساختاری در مرکز فروشگاه که در یک جعبه نیمه شفاف محصور شده است نیز با چراغ هایی تعبیه شده است تا درخشندگی آفتابی را از خود ببخشد.

اتاق لباس زرد با ریلی از لباس در سمت راستاتاق لباس زرد با ریلی از لباس در سمت راست
نور زرد نصب شده در اتاق های اتصالات درخششی دعوت کننده از خود ساطع می کند

این هاله زرد بلافاصله از خیابان نمایان می شود و برای ترغیب رهگذران به پا گذاشتن به داخل است.

نورپردازی نئون در سال گذشته در خرده‌فروشی‌ها و دیگر فضاهای داخلی تجاری تجدید حیات کرده است و در همه جا از کافه‌های بروکلین گرفته تا مرغ‌فروشی در کلگری ظاهر شده است.

یک جفت اتاق یراق آلات زرد با چراغ های لوله ای در دو طرف آینه هایک جفت اتاق یراق آلات زرد با چراغ های لوله ای در دو طرف آینه ها
چراغ‌های لوله‌ای در دو طرف آینه‌ها در اتاق‌های یراق نصب شده بود که زرد رنگ نیز هستند

در Le Père، عناصر دیگری مانند قسمت بالای مبلمان قدیمی Artek به رنگ قرمز و مشکی هستند تا از تابلوهای خیابان در سراسر محله به عاریت گرفته شود.

READ  فهرست آرزوهای هدیه من (برخی از چیزهای خوب در اینترنت - دور 1)

پرده های کف تا سقف در امتداد دیوار پشتی زمینه ای نرم و خنثی برای پوشاک ایجاد می کنند که بر روی قفسه های فلزی صنعتی نمایش داده می شود.

نمای نزدیک روی یک نیمکت منحنی با ردیفی از بالش های استوانه ای شکلنمای نزدیک روی یک نیمکت منحنی با ردیفی از بالش های استوانه ای شکل
قطعات مبلمان سفارشی توسط BoND طراحی و توسط Lesser Miracle ساخته شده است

کف‌های چوبی تخته‌ای عریض در سرتاسر طبقه اصلی مغازه قرار گرفته‌اند که فضایی برای گردهمایی‌ها، گفتگوها، نمایشگاه‌ها و رویدادها می‌شود.

قطعات مبلمان سفارشی از جمله یک نیمکت منحنی توسط BoND طراحی شده و توسط استودیوی طراحی و هنری بروکلین ساخته شده است معجزه کوچکتر.

این استودیو گفت: «طرح طراحی خطوط بین فروشگاه، خانه و استودیو هنری را محو می‌کند – فضایی که هم آرزومند و هم قابل زندگی است و عناصر معاصر و تاریخی را به‌عنوان یک استراتژی سرگرم‌کننده ترکیب می‌کند.»

در نمای بیرونی، بخش سخاوتمندانه ای از نما به یک بیلبورد غول پیکر داده می شود که Le Père از آن برای ارائه کمپین های فصلی بصری و آثار هنری توسط همکاران این برند استفاده می کند.

بیلبورد در مقابل ویترین فروشگاهبیلبورد در مقابل ویترین فروشگاه
بخش بزرگی از نما برای نمایش کمپین های برند به یک بیلبورد داده می شود

اولین فیلم پاییز/زمستان 2023 با عنوان And Somebody Boys و تحت تأثیر کار هنرمند تجسمی کره ای Nam June Paik بود.

BoND توسط Noam Dvir و Daniel Rauchwerger که قبلاً دفتر مرکزی و نمایشگاه جهانی برند برزیلی PatBo در نیویورک را طراحی کرده بودند، تأسیس شد.

نمای بیرونی فروشگاه Le Père در خیابان باغنمای بیرونی فروشگاه Le Père در خیابان باغ
درخشش نور زرد برای جلب نظر خریداران در Lower East Side طراحی شده است. عکس توسط BoND

این دو قبلاً یک آپارتمان در چلسی را برای خود بازسازی کردند و فضای تاریک و تقسیم شده را به خانه ای پر نور تبدیل کردند.

عکاسی توسط استفان کهلی، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید