شرکت مبلمان، روشنایی و آکوستیک بلژیکی BuzziSpace مجموعه جدیدی از نورپردازی صوتی دارد که به یک مشکل مشترک در فضاهایی که کار و افراد – و سر و صدایی که با خود می آورند – اغلب با هم تلاقی می کنند، می پردازد. شامل سه راه حل روشنایی، BuzziPebl، BuzziBurner، و BuzziSurfهر طرح نورپردازی عناصر تزئینی و معاصر را با مزایای مواد جاذب صدا و حجیم یکپارچه برای کاهش پژواک و سر و صدای زیاد ترکیب می کند.

چیدمان کافه با سه دیوارکوب BuzziPebl به رنگ لیمویی روی دیوار و پنج چراغ آویز BuzziSurf زرد روشن بالای سرشان با دیواری با پوشش چمن مصنوعی در پس‌زمینه.

پیش از آن اعلام شد هفته طراحی میلانطیف راه حل های آکوستیک به صورت رنگارنگ با اشکال گرم و آمورف بیان می شود که با روند دکوراسیون چاق و چاق که همچنان به فضاهای کاری، مهمان نوازی و البته خانه نفوذ می کند، هماهنگ است.

دیوارکوب تزئینی و آکوستیک لایت BuzziPebl در دیوارهای سفید مرحله‌بندی شده با فرش زرد، چهارپایه و گیاه خانگی نشان داده شده است.

اولین مورد، BuzziPebl Light، یک دیوارکوب آکوستیک است که از نام مخفف آن الهام گرفته شده است. دیوارکوب با نور غیرمستقیم تاکیدی با نوار نور LED خارج از دید روشن می شود، در حالی که فرم بالشتکی صاف آن به عنوان یک سطح جذب کننده آکوستیک عمل می کند. این طراحی انعطاف پذیری زیادی را در موقعیت و کاربرد ایجاد می کند که می تواند روی سقف، سقف معلق یا دیوار نصب شود.

دیوارکوب آکوستیک تزئینی BuzziPebl Light به رنگ آبی.

چراغ سایه دار آویز LED قابل تنظیم BuzziBurner که صندلی راحتی زرد را روشن می کند روی فرش زرد با سایه ای از فردی که از سمت چپ راه می رود در حالی که با تلفن همراه است.

اگر سن خاصی دارید، مفهومی که در پس شکل و حجم صدا در BuzziBurner وجود دارد ممکن است شما را به یاد این موضوع بیاندازد. مخروط دیگری از محلول سکوت برای کاهش نویز با توجه به شکل مشعل موتور، پوشش بدنه فوم روکش شده ی قابل توجه BuzziBurner نورپردازی LED قابل تنظیم رو به پایین را ارائه می دهد و در عین حال حریم خصوصی صوتی را نیز بهبود می بخشد.

READ  خوانندگان Dezeen Casa Tres Arboles را بهترین فضای داخلی خانه در سال 2023 معرفی می کنند

چراغ سایه دار آویز LED قابل تنظیم BuzziBurner که پوشش کوچکی را در اطراف میز ایستاده پانل آکوستیک برای حفظ حریم خصوصی روشن می کند.

و در آخر BuzziSurf است، یک چراغ آویز آکوستیک با طراحی کشیده مانند تخته موج سواری در کنار گزینه ای برای چراغ های گرد و مستطیلی کوچکتر. طراحی سایه‌ای دنج BuzziSurf چه به‌صورت مجزا و چه در تعداد زیادی قرار گیرد، در عین حال صدایی را که اغلب در فضای باز یا فضاهای عمومی با سطوح سخت بازتاب می‌دهد، پخش گرافیکی رنگی را در بالای سر ارائه می‌دهد.

چراغ آویز آکوستیک BuzziSurf در هر دو گزینه مستطیل کشیده و یکی گرد، که هر کدام با لامپ های کره ای مجهز شده اند، نشان داده شده است.

ما کنجکاو هستیم که اثرات این چراغ‌های آویز را در یک محیط اداری WFH ببینیم، جایی که رتبه‌بندی کاهش نویز به دغدغه افراد عادی تبدیل شده است که امیدوارند یک فضای کاری بهینه سازگار با زوم ایجاد کنند. این نام تجاری مفید و قابل دانلود رایگان ارائه می دهد برنامه BuzziSpace RT60 v3.0 برای iOS طراحی شده برای اندازه‌گیری زمان طنین برای اندازه‌گیری آکوستیک اتاق، ابزاری مفید برای تعیین اثربخشی قبل و بعد از هر تلاشی برای کاهش حضور نویزهای ناخواسته، چه در محل کار و چه در خانه.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید