راه‌اندازی محصولات و کمپین‌های تعطیلات طبیعتاً زودگذر هستند و بی‌تردید ریشه در مصرف‌گرایی دارند – اما لازم نیست توخالی باشند. بابا نوئل و کول مجموعه، خلأ باقی مانده از سایر طرح های بازاریابی را با کار طراحان مرتبط پر می کند که قطعات آنها نشان می دهد که چگونه برخی از اشیاء، جدایی ناپذیر از هنر زندگی، می توانند فرهنگ مادی حساس تری را پرورش دهند.

یک سری چادر با نورپردازی و لوازم منزل.

کمپین تعطیلات سانتا و کول “نور در آغوش گرفتن”.

سانتا و کول که در سال 1985 با اخلاق ویرایش تأسیس شد، دهه‌ها را صرف طراحی با شایستگی کرده است تا به مشتریان کمک کند به‌جای جمع‌آوری اقلام آغشته به معنای کمتر، به طور آگاهانه مصنوعات را برای خانه خود انتخاب کنند. در این فصل ترکیبی از پرفروش‌ترین اشیاء آنها با نسخه‌های تازه به‌کار گرفته شده است تا به‌عنوان نورانی عمل کنند که پیرامون آن معماری منسوجات ساخته شده است. “نور در آغوش گرفته” که آنها را راهنمایی می کند یک جهت هنری است که با همکاری بارسلونا توسعه یافته است استودیو کلارا کوینتانا.

دو عدد چراغ رومیزی کوچک در یک چادر

چراغ های رومیزی قابل حمل Básica Mínima Batería طراحی شده توسط سانتیاگو روکوتا در Peana Molina Jaume Sans

یک چراغ رومیزی به سبک سه پایه که روی زمین نصب شده است

چراغ رومیزی Trípode با سایه بان اثر جولیا اسکو در مجاورت قفسه کتاب اوکلند

“نور برای هر آشکار شدنی از جهان طبیعی تا فضاهای داخلی ما ضروری است. سارا ریگانو، طراح ارتعاش و بنیانگذار این موسسه، انگیزه ای برای همه خلقت ها و آغاز بهزیستی جسمی، ذهنی و عاطفی است که بر خلق و خو، چرخه خواب و عملکرد شناختی تاثیر می گذارد. فرم + نور، می گوید. “بافندگی نورپردازی رایگان در میان محیط داخلی ضروری است. من به خطوط تمیز، مواد طبیعی، بافت‌های ارگانیک و رنگ‌هایی که درخشندگی گرمایی را به من هدیه می‌دهند، کشیده می‌شوم. زیبایی در نور وجود دارد زیرا چیزی ابتدایی را در ضمیر ناخودآگاه ما فعال می‌کند، و جرقه‌ای را برای خاطره‌ای ایجاد می‌کند، ارتباطی با زمان‌های گذشته.»

آثار هنری روی زمین قرار داده شده است

«Interior de la Casa Bofill y Fradera, Cadaqués» اثر فدریکو کوریا

مجموعه ای از لامپ ها و اثاثیه خانه که زیر یک چادر به نمایش گذاشته شده اند

آغشته به جوهره مهمان نوازی، این تاسیسات آغوش گرمی را تداعی می‌کنند که به منظور ایجاد کیهان‌های کوچک برای استراحت در خانه خود از طریق جشن‌های آگاهانه در مقیاسی صمیمی است. وسایل برجسته شامل طرح‌های نمادینی هستند که از زمان برگرفته شده‌اند، مانند کلاسیک دهه ۶۰ لامپ TMM توسط Miguel Milá و مجموعه ای از آثار هنری معمار اسپانیایی قرن بیستم فدریکو کوریا برگرفته از سانتا و کول جدید نئوسری ها – تکثیر مجاز تایید شده توسط هنرمندی که حق امتیاز دریافت می کند. خلاقیت های معاصر به نمایش گذاشته شده عبارتند از دارنده صفحه Escribano تصور داخلی – یک لوازم جانبی پیچیده که مخصوص خواننده ای است که می نویسد. همچنین برجسته شده است قفسه کتاب لیبررو اوکلند توسط برند مستقر در کالیفرنیا کتاب/فروشگاه.

چراغ رومیزی به سبک فانوس.

سمت چپ: چراغ رومیزی فانوس Cestita توسط Miguel Milá \\\ سمت راست: چراغ‌های رومیزی شمعدانی قابل شارژ سیلوسترینا توسط Enric Sòria و Jordi Garcés

عکسی با جزئیات از یک لامپ به سبک فانوس

چراغ رومیزی فانوس Cestita Alubat اثر Miguel Milá در Peana Molina Jaume Sans

یکی از محصولات نمایشی که برای مصرف آگاهانه ساخته شده و نمونه ای از رویکرد ویرایش مجدد برند است، چراغ رومیزی سیلوسترینا در ابتدا در سال 1974 توسط Enric Sória و Jordi Garcés به عنوان یک فانوس نفتی برق دار با کابل و سوئیچ طراحی شد. این قطعه نمادین با در نظر گرفتن کل چرخه زندگی خود برای به حداقل رساندن تأثیرات زیست محیطی مورد توجه قرار گرفته است. ویژگی هایی مانند فناوری LED، قابلیت سرویس و باتری قابل شارژ کارآمد، تاریخچه را با نوآوری و مسئولیت زیست محیطی ترکیب می کند.

لامپ ها و میزهای طبقه در چادرها

چراغ کف TMM توسط Miguel Milá

یک چراغ رومیزی چوبی روی زمین

چراغ رومیزی FAD ساخته Miguel Milá

صندلی با هنر و نورپردازی زیر چادر

“Casa De Francisco Bofill y Santiago Fradera, Cadaqués” اثر فدریکو کوریا. چراغ رومیزی فانوس Cestita توسط Miguel Milá

سانتا و کول می‌گوید: «ما نظریه‌ای داریم که طراحی خوب در آزمون زمان مقاومت می‌کند، و اشیاء انتخاب شده برای کمپین ما نمونه‌ای از این باور هستند. ما یک رویکرد بی‌زمان را تجسم می‌دهیم. بدون عجله و بدون فشار برای تازگی، ما با دقت خاطره را در حالی که به آینده نگاه می کنیم، منتقل می کنیم.

READ  یک کنکورد 2700 پوندی در هتل پنینسولا لندن اوج می گیرد

روشنایی زیر چادر

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید santacole.com.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید