استودیو برایان اوسالیوان فضای داخلی بار The Red Room در Mayfair’s را طراحی کرده است کانات هتلی با آثار هنری لوئیز بورژوا و جنی هولزر در میان ترکیبی متنوع از مبلمان.


پشت درگاهی با پرده مخملی جمع شده است، اتاق قرمز اولین نواری است که در آن باز می شود کانات در بیش از یک دهه و مجموعه ای از شراب های قرمز را از انبار 30000 بطری هتل سرو می کند.

فضای داخلی نوار The Red Room با دیوار جداکننده با نمایش سرامیک و ستون های نورانی که با مبلمان نرم احاطه شده اند
بار اتاق قرمز در داخل هتل The Connaught در Mayfair قرار دارد

نام بار نه تنها به منوی شراب آن، بلکه به آثار هنری روی دیوارهای آن نیز اشاره می‌کند که همگی دارای رنگ زرشکی هستند.

در میان آنها دو قطعه از هنرمند مشهور فرانسوی-آمریکایی وجود دارد لوئیز بورژوا: یک قطعه هنری کلمه ای به نام I Am Rouge و یک هولوگرام بدون عنوان که صحنه ای سورئال از یک صندلی مینیاتوری را نشان می دهد که در یک شیشه زنگ قرار گرفته است.

گوشه نشستن در بار هتل The Connaught با صندلی‌های سبز رنگ و مبل بژ منحنی
سطوح سرتاسر یک رنگ صورتی کم رنگ است

همچنین هنرمند ویتنامی نیز در این نمایشگاه حضور دارند تیا-توی نگوین، عکاس ترینا مک کیل و هنرمند مفهومی جنی هولزر. تنها اثر هنری در بار که توسط یک زن خلق نشده است، یک جفت صفحه شیشه ای رنگی قوسی توسط نقاش بریتانیایی است. برایان کلارک.

این شش اثر هنری که توسط هتلدار Paddy McKillen انتخاب شده‌اند، لحن را برای آن رقم زدند استودیو برایان اوسالیوانطرح داخلی اتاق قرمز.

این استودیو مستقر در شوردیچ توضیح داد: «هنگام طراحی فضا، خانه کلکسیونر آثار هنری التقاطی را متصور شدیم. این فضایی است که در عین حال کاملاً آرام به نظر می رسد.

READ  احیای اتاق خواب AV Egoist Arne Vodder
قسمت نشیمن در بار اتاق قرمز با آثار هنری لوئیز بورژوا در بالا آویزان شده است
آثار هنرمندانی از جمله لوئیز بورژوا به نمایش گذاشته شده است

یک انتهای فضا توسط یک شومینه مرمر ایتالیایی با رگه های قرمز تسلط دارد. I Am Rouge از Bourgeois مستقیماً در بالا نصب شده است و در کنار آن صفحات شیشه ای برایان کلارک قرار دارد.

فراتر از آن، مجموعه ای از قسمت های نشیمن قرار دارد که با ترکیبی از مبلمان، از صندلی های راه راه و لامپ های بیژو گرفته تا فرش های گلدار و مبل های منحنی پوشیده شده است.

یک دیوار پارتیشن با دهانه های ارگانیک برای نمایش طیف وسیعی از سرامیک ها و اشیاء هنری استفاده می شود که به طور منظم چرخانده می شوند.

همراه با سطوح دیگر در سرتاسر نوار، این دیوار به رنگ صورتی کمرنگ ارائه شده است تا آثار هنری قرمز به چشم بیایند.

بار هتل Connaught با رویه عقیق و زیر بشکهای شیشه ای خالدار با چهار میز بار
این بار شراب قرمز و کوکتل های مبتنی بر شراب سرو می کند

پیاده‌روی با پوشش ترازو به پیشخوان بار منتهی می‌شود، جایی که مهمانان می‌توانند منوی شراب قرمز و همچنین فهرستی از کوکتل‌های فصلی مبتنی بر شراب را امتحان کنند.

رویه پیشخوان از اونیکس رز رنگ ساخته شده است، در حالی که از شیشه خالدار برای ساختن زیرانداز تزئینی که بالای سر آویزان است استفاده شده است.

قسمت نشیمن بار The Red Room با میز مرمری در مقابل دیوار جداکننده با دهانه‌های گرد
دیوار جداکننده سرامیک و اشیاء هنری را به نمایش می گذارد

برایان اوسالیوان استودیوی همنام خود را در سال 2013 تأسیس کرد.

از آن زمان، او تعدادی بار هتل از جمله طراحی کرده است اتاق نقاشان در کلاریج و The Berkeley Bar & Terrace در نایتزبریج، که دارای فضایی دنج و صورتی مایل به صورتی است که گروه‌های کوچکی از مهمانان می‌توانند با نوشیدنی‌های خود بازنشسته شوند.

READ  The Link Up: هدیه روز مادر Em's Rec، یک فیلتر دوش برای محافظت از موهای بلوند مال، و یک کوله پشتی مسافرتی که بسیار مورد بازبینی قرار گرفته است.

تمام عکاسی توسط جیمز مک دونالد به جز تصویر بالا توسط جاستین دی سوزا.

دیدگاهتان را بنویسید