پروژه ای در مورد چگونگی جدایی ناپذیری معماری برای بهبود آسیب ها و دیگری تحقیق در مورد چگونگی تغییر زیست نور می تواند رابطه ما را با فضای داخلی تغییر دهد ، در آخرین نمایش مدرسه دزین توسط دانش آموزان دانشکده طراحی پارسونز گنجانده شده است.

همچنین پروژه ای برای بررسی چگونگی طراحی یک پناهگاه می تواند از بازماندگان خشونت خانگی حمایت کند و همچنین دستگاهی که برای کند کردن بیابان زایی طراحی شده است ، شامل این پروژه است.


دانشگاه: مدرسه طراحی پارسونز The New School
دوره: طراحی معماری (BFA)، معماری (MArch)، طراحی صنعتی (MFA)، طراحی داخلی (AAS)، طراحی داخلی (BFA)، طراحی داخلی (MFA)، طراحی روشنایی (MFA)، طراحی محصول (BFA)
پست الکترونیک: اندیشمندان[at]newschool.edu

بیانیه:

دانشکده طراحی پارسونز – به طور مداوم بهترین مدرسه هنر و طراحی در ایالات متحده نامیده می شود و در رتبه سوم جهان قرار دارد – از زمان تاسیس در سال 1896 ، هنرمندان و طراحان تغییر دهنده را به جهان فرستاده است.

“دانشکده محیط های ساخته شده” ، یکی از پنج مدرسه پارسونز ، دانش آموزان را در ایجاد ساختمان های پایدار از لحاظ اجتماعی و زیست محیطی و نوآورانه از نظر فناوری راهنمایی می کند.

“در یک زمان تغییر بی سابقه ، برنامه های BFA و MFA ما مهارت ها ، ارزش ها و چشم انداز پرورش تفکر خلاق و یک جهان یکپارچه ، عادلانه و زیبا از نظر زیبایی را پرورش می دهند.”


دانشکده طراحی پارسونز

هتل گالری توسط محمد علی عزالدین

“واقع در نبش خیابان 20 و خیابان 10 ، هتل گالری یک تجربه پویا و فرهنگی را در قلب چلسی مجاور خط High ارائه می دهد. در محله ای که با گالری های هنری اشباع شده است ، هتل گالری با اندیشه ای طراحی شده است که شامل یک هنر است. گالری نمایش آثار هنرمندان محلی در طبقه اصلی.

“طبقه لابی همچنین دارای یک اتاق پذیرایی و همچنین یک بار و اتاق استراحت است که میهمانان می توانند در آن استراحت کرده و از فضای آن لذت ببرند. طبقه دوم شامل یک رستوران با دسترسی مستقیم به High Line با گزینه ای برای صرف غذا در فضای باز است.

“این هتل دارای 24 اتاق مهمان است که در طبقات سوم ، چهارم و پنجم واقع شده است. برای تکمیل ویژگی های همسایگی ، هتل گالری شامل یک سالن استراحت در پشت بام خواهد بود که میهمانان می توانند از یک منظره پانوراما از تمام چیزهایی که چلسی ارائه می دهد لذت ببرند.”

دانشجو: محمد علی عزالدین
دوره:
طراحی داخلی AAS


دانشکده طراحی پارسونز

مقاومت توسط کارمن کردوا

“ایثار: کار بدون جبران خسارت ، مراقبت و تلاش برای تولید مثل جامعه ، به عنوان ویژگی های هویت زنان نسبت داده شده است.

READ  ده فضای داخلی توسط دانش آموزان هنر و طراحی Corcoran دانشجویان کارشناسی ارشد

“قرار دادن وظیفه حفظ جامعه بر عهده یک فرد و به عنوان بخشی از هویت آنها عادلانه و پایدار نیست. بدون تغییر ساختار روابط استثماری مراقبت ، جوامع هرگز نمی توانند وحدت جامعه را ارتقا دهند و نه به برابری بیشتری دست یابند.

“به همین دلیل است که ایجاد مقاومت در برابر نقش های سنتی ، پایان دادن به این مسئله و هدایت جامعه به سمت انصاف مهم است. پروژه سنگ بنای من هدف ایجاد همبستگی بین زنان السالوادور و ایجاد جلوه در مواردی است که آنها با آن روبرو هستند. برای ادامه زنان برای مقاومت و مبارزه ، تهیه ابزاری برای غلبه بر سختی هایی که ممکن است متحمل شوند ضروری است. “

دانشجو: کارمن کوردوا
دوره:
طراحی داخلی BFA


دانشکده طراحی پارسونز

چرا آنها می مانند توسط جنا کوس

“این یک پیشنهاد واقعی برای پناهگاه خشونت خانگی کمک کننده در اشویل ، کارولینای شمالی است. این پناهگاه باید از نظر ظرفیت و کیفیت فضای خود رشد کند و زمینی را در یک دامنه برای ساخت یک پناهگاه هدفمند خریداری کرده است.

“این پروژه در حال کار در کمیته توسعه ، چگونگی طراحی پناهگاه را برای تأمین امنیت ساکنان از بیماری و سو abuse استفاده در حالی که شرایط را بهبود می بخشد ، بررسی می کند.

“این پروژه همچنین پیشنهاد می دهد که چگونه فضای داخلی را می توان به روشی لایه بندی کرد که به یک بازمانده قدرت می دهد تا ارتباطات را برقرار کند ، سازمان را دوباره احیا کند و انعطاف پذیری را در طول زمان ایجاد کند.”

دانشجو: جنا کوس
دوره:
طراحی داخلی MFA


دانشکده طراحی پارسونز

A Tale: رفتن به چادر فردا توسط Jiuying Li

“پروژه تز آزمایشی است برای تبدیل یك اثر متروك به یك مدینه فاضله خیالی است كه توسط اشخاصی كه از نابرابری جنسیتی و تبعیض رنج می برند اشغال و نوسازی می شود.

“این پروژه با هدف آشکار ساختن تمایل برای حذف سوگیری جنسیتی که ریشه در تاریخ آمریکا دارد و به تصویر کشیدن آینده ای جایگزین برای یادگار معماری از طریق داستان سرایی است.”

دانشجو: جیوینگ لی
دوره:
مارس


دانشکده طراحی پارسونز

Flood Points: طراحی مجدد اطلاعات با گذشت زمان توسط نالین چاهال ، اریک هو و آنتونی وسپری

“Ekistics ، دانش سکونتگاههای انسانی ، بنیادی فراگیر و جاافتاده از تمدن بشری از زمان آغاز کشاورزی بوده است. تسلط بشریت بر جهان طبیعی در درجه اول این علم را در وضعیتی دائمی و بدون تغییر قرار داده است. اما ، تأثیرات انسانی ما در قرن گذشته محیط زیست و جهان طبیعی پیرامون ما تعادل ظریف کربن را که برای حفظ شرایط قابل سکونت در سیاره ما حیاتی است ، بر هم زده است.

READ  برونو مارس و یابو پوشلبرگ کوکتل‌لنج را در لاس وگاس طراحی می‌کنند

“تأثیر مخرب ما بر جهان طبیعی باید ما را مجبور کند که روشهای زندگی در سرزمین ، نحوه تعامل با جهان را دوباره ارزیابی کنیم و ایده اقتصاد را انطباق دهیم تا مقاومت کنیم.

“پیشنهاد ما با توجه به افزایش سطح دریا و چگونگی سازگاری با این تغییر به جای ساختن دیواره های دریا که رشد می کنند – به طور جدی 55 سال را با سناریوی مهم انتشار گازهای کربنی (2075) یا 95” تغییر خواهد داد. سالها در سناریوی کم انتشار (2115) برای سایت ما غرق می شود

“اولین مرحله از جدول زمانی ، معرفی مجدد زیستگاه طبیعی Ditmars-Steinway به منطقه است و در عین حال سایت را بعنوان یک پارک جذاب ، فضای آموزشی ، بازار و مرکز اجتماع برای آستوریا دوباره تصور می کند. م componentلفه اساسی این تغییر می تواند به شدت نحوه تولید انرژی در سایت ما را به یک راه حل دایره ای ، پایدار و کم مصرف کربن تغییر دهد.

“مرحله دوم جدول زمانی شامل طغیان سایت به دلیل بالا آمدن سطح دریا است. با طغیان سایت ، قسمت بیشتری از زمین به مسکن تغییر گیاهان و جانوران اختصاص خواهد یافت. در این دوره ، عناصر برنامه ای سایت ما مرحله نهایی جدول زمانی ما شاهد طغیان تپه های برنامه ای ، بازگشت زمین (و فضای داخلی سیلاب) به گیاهان و جانوران طبیعی است. در طول این مرحله ، تنها برنامه قابل اجرا مرکز تحقیقات است. “

دانش آموزان: نالین چاهال ، اریک هو و آنتونی وسپرسی
دوره: طراحی معماری BFA


دانشکده طراحی پارسونز

Aquastor توسط Zihao Fang

“آکواتور شناورهای بازسازی بیابان زایی است که با استفاده از مواد مخلوط از منابع کویری تولید می شود. شناورهای آب پز می توانند باعث رشد خاک در مناطق کویری شوند و سرعت بیابان زایی را کند کنند. در لبه های کویر به ترتیب مثلثی با فاصله یک متر قرار می گیرد. ایجاد سد.

“اختلاف دما بین داخل و خارج شناورها باعث می شود بخار آب خارجی وارد صحرا شود و میزان تبخیر را کاهش دهد. در نهایت ، ظروف Aquator کاملا تخریب شده و به مواد مغذی زمین تبدیل می شوند.”

دانشجو: Zihao نیش
دوره: طراحی صنعتی MFA


دانشکده طراحی پارسونز

CroChair توسط دانیلا سلووی

“برای پروژه من ، من تصمیم گرفتم قلاب دوزی را به عنوان نوعی تولید در تولید با استفاده از تکنیک بهم بافتن مواد دائقه ای بررسی کنم. من مبلمان سفارشی طراحی کردم که سر زدن به یک کار آنالوگ را تسهیل می کند ، و به کاربر خود بسیار کاربردی ارائه می دهد محصولی با زیبایی منحصر به فرد.

“این با مشروعیت بخشیدن به یک هنر هنری اغلب نادیده گرفته شده از طریق ترکیب صنایع دستی با طراحی مبلمان سنتی ، به جامعه طراحی سود می بخشد.”

READ  تقاطع بین رشته ای مواد با کیفیت بالا

دانشجو: دانیلا سلووی
دوره:
طراحی محصول BFA


دانشکده طراحی پارسونز

Bio Loose Sense توسط جو لی

“در طی همه گیری ، ما به خانه و بند هستیم ، بسیاری از ما در خانه کار می کنیم ، زندگی می کنیم و استراحت می کنیم. در خانه ، همه عملکردهای زندگی را با هم ترکیب کرده ایم. در پایان نامه خود ، من می خواهم یک روش جدید برای استفاده از طراحی بیومتیمیک با نور را برای جداسازی مناطق و زمانهای مختلف عملکردی در خانه ما اگر تغییرات زمانی (زمان) را به عنوان بخشی از فرایند بیومتیمیک در نظر بگیریم ، باید کنترل نورپردازی را کلید این کاربرد بدانیم.

“فعالیتهای انسانی شامل ریتمی شبیه به ریتم طبیعت است. Bio Loose Sense یک طراحی زیست سنجی است که ارتباط بین انسان و طبیعت را تشویق می کند و همچنین حواس ما را فعال نگه می دارد.

“این طرح از پدیده های طبیعی مانند جزر و مد و ارگانیسم های بیولومینسان یاد می گیرد. این تحقیق به بررسی چگونگی استفاده از پتانسیل زیست لومینسانس برای تغییر رابطه ما با نور و فضای داخلی می پردازد.”

دانشجو: جو لی
دوره:
طراحی روشنایی MFA


دانشکده طراحی پارسونز

سازه های درمانی توسط کارمن آیریس روئیز کروز

“زلزله 6.4 ریشتری که یک سال پیش در پورتوریکو رخ داد ، نه تنها زیرساخت های شهری جزیره را به خطر انداخت بلکه بازماندگان را به چالش کشید تا از عواقب جسمی و روحی خود را بهبود بخشند.

“مشکل این است که واکنش پس از فاجعه بر بهزیستی جسمی ، راه حل های فوری مانند پناهگاه متمرکز است و به سلامت روان و آسیب های نامرئی مانند ضربه آسیب می رساند ، که تأثیر طولانی مدت بر بازماندگان دارد.

“معماری و نور بخشی از روند بهبودی هستند. فضاهای ساخته شده نه تنها نقاط ملاقات هستند ، بلکه محیط هایی هستند که مردم داستان را به اشتراک می گذارند و از طریق تعامل مشترک سعی در بهبودی یکدیگر دارند. اگر هدف از بهبودی باشد ، کیفیت این فضاها نیاز به ارزیابی و بررسی دارد. “

دانشجو: کارمن ایریس روئیز کروز
دوره:
درجه دو: طراحی نورپردازی MARCH و MFA


محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه همکاری بین Dezeen و The New School’s Parsons School of Design است. درباره مطالب مشارکت Dezeen در اینجا بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید