آیا می خواهید در زمینه طراحی داخلی تحصیلات خود را ادامه دهید؟ نه دوره کارشناسی ارشد طراحی داخلی در بریتانیا، ایالات متحده آمریکا، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا را که در دوره های Dezeen فهرست شده اند، بررسی کنید.


در حالی که برنامه های طراحی داخلی در مقطع کارشناسی بر آموزش مهارت های اساسی و ضروری متمرکز است، دوره های تحصیلات تکمیلی به دانشجویان اجازه می دهد تا در زمینه های خاصی از این رشته تخصص داشته باشند.

مهارت‌های به‌دست‌آمده در مقطع کارشناسی ارشد فراتر از مهارت‌های اصلی کسب‌شده در مقطع کارشناسی است، مانند فرآیندهای ایده‌پردازی، رسم قراردادها، ساخت مدل‌های پایه و مهارت‌های نرم‌افزاری.

دانش‌آموزان می‌توانند در بخش‌های فردی و انواع ساختمان‌ها به فرآیندهای عملی تخصص داشته باشند.

دوره های Dezeen یک منبع جدید برای افرادی است که می خواهند معماری و طراحی مطالعه کنند. جزئیات دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دوره های کوتاه مدت و برنامه های یادگیری از راه دور را ارائه می دهد.

در اینجا نه دوره درجه طراحی داخلی در دوره های Dezeen وجود دارد:


دانش آموزانی که در یک فضای استودیویی روشن درس می خوانند

کارشناسی ارشد در طراحی داخلی استراتژیک (تمام وقت) در دانشگاه IE

دوره کارشناسی ارشد در طراحی داخلی استراتژیک (تمام وقت) در دانشگاه IE در مادرید، اسپانیا دانشجویان را با مهارت های طراحی داخلی نظری و عملی استراتژی محور مجهز می کند.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


شکلی که یک شی چوبی بر پشت خود حمل می کند و دود سبز تولید می کند

کارشناسی ارشد طراحی داخلی در دانشگاه شرق لندن

برنامه کارشناسی ارشد طراحی داخلی در دانشگاه شرق لندن در بریتانیا به بررسی نقش طراحی و نحوه واکنش آن به تغییرات فرهنگی، اجتماعی و محیطی می پردازد.

READ  غیرنظامی از "عظمت" سینماهای اولیه برای دفاتر Sandbox Films استفاده می کند

درباره دوره بیشتر بدانید ›


صحنه خیابان با نصب و فیگورهای انعکاسی

کارشناسی ارشد طراحی داخلی و فضایی در دانشگاه هنر لندن

برنامه کارشناسی ارشد طراحی داخلی و فضایی در دانشگاه هنر لندن در بریتانیا یک دوره تحقیقاتی است که در آن دانشجویان تشویق می شوند تا علایق طراحی خود را در حین کار بر روی پروژه های زنده و مشترک توسعه دهند.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


رندر داخلی ساختمان

MFA معماری داخلی در دانشکده هنر و طراحی Corcoran

دوره MFA معماری داخلی در دانشکده هنر و طراحی Corcoran در واشنگتن دی سی، ایالات متحده، تمام جنبه های توسعه طراحی را از تصور تا تجسم بررسی می کند.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


رندر دو بعدی ساختمان با استخر

طراحی قرارداد برای فضای داخلی عمومی در دانشگاه Iuav ونیز

دوره طراحی قرارداد برای فضای داخلی عمومی در Università Iuav di Venezia در ونیز، ایتالیا، مهارت های مفهوم سازی و تجسم پیشرفته را برای ایجاد فضاهای خصوصی، عمومی و دیجیتال معاصر به دانش آموزان ارائه می دهد.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


نمای داخلی یک بار

کارشناسی ارشد در معماری داخلی در دانشگاه هنر و طراحی HEAD Geneve

دوره کارشناسی ارشد در معماری داخلی در دانشگاه هنر و طراحی HEAD Geneve در ژنو، سوئیس، طراحی داخلی را به عنوان یک رشته چند بعدی آموزش می دهد.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


نمونه های تزئین داخلی روی یک میز گذاشته شده است

کارشناسی ارشد طراحی فضایی در دانشگاه گرینویچ

کارشناسی ارشد طراحی فضایی در دانشگاه گرینویچ در لندن، انگلستان، دانشجویان را با درک عمیق از شیوه های طراحی معاصر و نحوه طراحی محیط های فراگیر مجهز می کند.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


رندر داخلی فضای گالری با مجسمه سنگ مرمر یونانی

کارشناسی ارشد طراحی در مطالعات داخلی: استفاده مجدد تطبیقی ​​در مدرسه طراحی رود آیلند

READ  ده پروژه معماری از دانشجویان آکادمی دانشگاه هنر

دوره کارشناسی ارشد طراحی در مطالعات داخلی: دوره استفاده مجدد تطبیقی ​​در دانشکده طراحی رود آیلند در ایالات متحده، پتانسیل تغییر ساختارهای موجود برای استفاده های جدید را بررسی می کند.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


کارشناسی ارشد طراحی در مطالعات داخلی: نمایشگاه و محیط های روایی

دوره کارشناسی ارشد طراحی در مطالعات داخلی: نمایشگاه و محیط های روایی در مدرسه طراحی رود آیلند در ایالات متحده، فضاهایی را با عملکرد روایی کاوش می کند.

درباره دوره بیشتر بدانید ›


دوره های Dezeen

دوره های Dezeen خدماتی از Dezeen است که جزئیات دوره های معماری، دکوراسیون داخلی و طراحی را در سراسر جهان ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید