نور انتهای تونل ساخت و ساز هر روز بزرگتر و روشن تر می شود – امیدواریم تا ژوئن کاملاً کور شویم. بنابراین زمان آن رسیده است که برخی از فضاهای تمام شده را به شما نشان دهیم – از پاسیو آشپزخانه ما شروع کنید. ما قبلاً شب‌های زیادی را در این پاسیو با خانواده گذرانده‌ایم، بچه‌هایی که تا ساعت 9 شب فوتبال بازی می‌کردند، بزرگ‌ترها دور میز، شراب فراوان و من سیل امید به آینده را احساس می‌کنم، آرامشی که اینجا خوشحالیم و سپاسگزاریم. که همه شما هنوز دنبالش هستید متشکرم 🙂 محوطه سازی و ساخت و ساز بیرونی فاز دومی بود که با آن مقابله کردیم و این جانوری بود که تقریباً مرا کاملاً بلعید. اما ما موفق شدیم! زنده و با گل کمتر! برای پروژه امروز، ما با سانبرلا در این پاسیو، می‌دانستیم که ما پارچه‌های کوسنی می‌خواهیم که آسایش توش‌های ما را برای جلسات طولانی مدت و دوام در برابر آب و هوا/شراب فراهم کند. اجازه دهید شما را با حیاط آشپزخانه تمام شده خود آشنا کنم.

این پاسیو آشپزخانه کجاست؟

دلیل اینکه این پاسیو حتی در اولویت قرار داشت این است که اتاق نشیمن (و عرشه در سمت راست در رندر) رو به غرب است، به این معنی که خورشید بعد از ظهر در آنجا بسیار داغ و بدون سایه است (درختان خیلی دور هستند). حالا همه چیز خوب و خوب است – ما چتر خواهیم داشت و می توانیم زیر یک درخت بلوط بزرگ با دوستان بنشینیم (و فقط چند ماه از سال گرم/آفتابی است). اما به صورت روزانه، وقتی فقط ما چهار نفر هستیم، می‌خواستیم برای صبحانه، ناهار و شام، جایی نزدیک‌تر به آشپزخانه سایه‌دار رو به جنوب باشیم. ناگفته نماند که وقتی نوبت به مکان‌هایی برای معاشرت به میان می‌آید، خراب می‌شویم، اما ساعت 4 بعدازظهر این منطقه پر از سایه و بسیار دوست‌داشتنی است (و در حالی که من هواشناس نیستم، یک واقعیت جالب در مورد حضور در PNW این است که 6 بعد از ظهر گرم ترین زمان روز است، تا ساعت 9 شب خنک نمی شود – واقعاً گیج کننده). بنابراین به همین دلیل است که ما زود در این پاسیو سرمایه گذاری کردیم.

سه سال پیش…

هنگامی که ما برای اولین بار ملک را خریدیم به این شکل (بالا) بود و هنوز هم جذاب بود. مطمئناً به کار نیاز داشت اما پتانسیل آن بسیار واضح بود. خانواده ای که قبلاً در اینجا زندگی می کردند آن را به عنوان یک حیاط آشپزخانه کوچک نیز داشتند. آنها یک راهروی سرپوشیده داشتند که از یک کانکس با خطوط سقف غیرعادی می آمد. بخشی از آن را برداشتیم چون مسیر پیاده روی با پنجره های آشپزخانه جدید و پله های جدید همخوانی نداشت. به طرز باورنکردنی ناهنجار شده بود و به نوعی در حال سقوط بود، بنابراین نیمی از آن را برداشتیم. اگر می‌خواهید با من در فضا قدم بزنید در اینجا یک تور ویدیویی سریع است (لطفاً منتظر پخش آگهی باشید و از شما متشکرم!!!)

READ  18 سویشرت جذاب و 6 روش جالب برای استایل دادن به آنها برای حداکثر راحتی

او اکنون آنجاست! خیلی خوشحالم میکنه سایدینگ جدید. ویندوزهای جدید همه چیز جدید. ما تصمیم گرفتیم که فضای سخت را تا خانه پیش ببریم تا اینجا را برای همیشه به یک منطقه عاری از گل تبدیل کنیم (فکر می کنم از گل و لای دو سال گذشته بسیار زخمی شده ایم) و به جای کاشت مستقیم در زمین، گلدان ها را انتخاب کردیم. شاه ماهی آجری بسیار زیبا و کلاسیک است (و بومی شمال غربی کار نصب را عالی انجام داد)، و در حالی که طرح اولیه یاردزن به جعبه های پنجره نیاز داشت، هنگامی که گیاهان گوشه و چتر را گرفتیم، احساس کردیم که کافی است. ما بیشتر نمای کامل این ضلع جنوبی خانه را انجام خواهیم داد، اما گیاهان به اندازه کافی رشد نمی کنند، بنابراین امروز همه چیز در مورد پاسیو و Sunbrella، شریک پارچه ما در اینجا است.

جدول و صندلی مجموعه | کوسن های صندلی

ما همه چیز را در اینجا بسیار کلاسیک نگه داشتیم، امیدواریم که با خانه سبک قدیمی‌تر یکپارچه به نظر برسد. من خریدم جدول و صندلی مجموعه ای از طراحی بالارد، از جمله کوسن ها ساخته شده با پارچه Sunbrella، و در ابتدا، من نگران بودم که میز و صندلی ها خیلی کوچک باشند یا به اندازه کافی خنک نباشند، اما زمانی که سبک شدم، حال و هوای آن را دوست دارم. پاهای مشکی با فلز نرده پله گره می خورند و چوب همیشه بیرون خوب به نظر می رسد. از آنجایی که اینها چوب ساج هستند، امید من این است که بتوانیم آنها را برای باران گهگاهی کنار بگذاریم و سپس آنها را تا کنیم و برای زمستان بگذاریم. همانطور که می دانید، ما در مورد پوشاندن مبلمان خود خوب نیستیم (و این به قدری برجسته است که من نمی خواهم به هر حال شش ماه از سال روی جلد مبلمان قدم بزنم و به آن خیره شوم) بنابراین چیزی را انتخاب می کنیم که به راحتی جمع شود/ذخیره شود و کاملا روکش نشده است در حالی که من فقط شش ماه است که اینها را دارم، می توانم بگویم که از این ست میز/صندلی بسیار راضی هستم و به شما اطلاع خواهم داد (واقعیت جالب: عرشه خانه کوهستانی ما با وجود هوای سخت هنوز در شرایط عالی است) .

READ  لباس‌های مهمان عروسی که ما اینترنت را جست‌وجو کردیم تا پیدا کنیم... زیرا فصل عروسی در سال 2022 در شرف پایان است

چتر

من دوست دارم چگونه چتر راه راه سیاه و سفید ساخته شده با پارچه Sunbrella همه آن را به هم متصل می کند و حس یک اتاق را ایجاد می کند. این الگو فوق‌العاده کلاسیک است و مقداری الگو و علاقه بصری را در یک پاور بزرگ اضافه می‌کند. از آنجایی که آجر شاه ماهی یک الگو است و نوارهای روی چوب مانند یک نوار به نظر می‌رسند، نمی‌خواستم مشغله بیشتری به آن اضافه کنم، بنابراین ما با کوسن‌های صندلی سفید فروخته‌شده که واقعاً به خوبی آن را کاهش می‌دهد، رفتیم. این کوسن‌ها از زمانی که من آنها را دریافت کردم هفته‌ها است که بیرون هستند و کاملاً جدید به نظر می‌رسند – پارچه Sunbrella واقعاً بسیار بادوام، ماندگار و مقاوم در برابر آب و هوا است.

کل مجموعه به راحتی برداشته می شود و برای زمستان ذخیره می شود (و ما حتی صندلی های بیشتری خریدیم تا وقتی مهمان های بیشتری داریم به آن اضافه کنیم زیرا بسیار مقرون به صرفه بودند).

در حالی که این منطقه تا ساعت 4 بعدازظهر سایه می اندازد، ما می خواستیم ناهار را در اینجا بخوریم و می توانید ببینید که چتر چه تفاوتی ایجاد می کند. سمت چپ بدون چتر = آفتاب کامل خطرناک برای پوست سفید نوزادم و سمت راست = سایه و کمتر داغ است.

ظروف لعابی (مشابه) | پارچ (مشابه)

من آن را با چند ظروف کمپینگ لعابی قدیمی و ظروف سرو به رنگ آبی برای تضاد با رنگ های گرم طراحی کردم. سرخابی و آبی برای همیشه 🙂

بالش های راه راه

کوسن ها ساخته شده با پارچه Sunbrella به خوبی روی صندلی ها قرار می گیرد و نسبتا راحت است و با گره های کوچک، زمانی که باران می بارد، آنها را جدا می کنید و به خوبی ذخیره می شوند. آنها در رنگ های مختلف و البته مقاوم در برابر آب و هوا هستند. همچنین، برادرم که مرد کوچکی نیست، آنها را کاملاً راحت می‌دانست – از این که این صندلی‌ها برای دوستان بزرگ من خیلی کوچک بودند، کمی عصبی بودم، اما بررسی‌ها وارد شده است و بسیار محکم هستند و به اندازه کافی بزرگ هستند.

READ  فرآیند رنو ایوان جلوی خانه مزرعه (فردا می آید!)

من الان به دلیل FARM جوراب شلواری می پوشم. و آن شکوفه ها از باغ ما آمده اند و بسیار زیبا هستند.

دیوارکوب

دیوارکوب در فضای باز | نیمکت | بالش | میز کناری (وینتیج) | فانوس ها | شمع ها | لیوان کوپر | کاشت ترا کوتا | کاشت زنگ تیره

ما آن را با گلدان ها خاکی نگه داشتیم، با استفاده از گلدان های بزرگی که در ملک باقی مانده بود، و مقداری زیبا اضافه کردیم سفال کوتا و زنگ تیره (هر دو از جوانسازی). خریدم فانوس ها از زمین و شمع های بزرگ از Pottery Barn (HOP TIP – آنها را در آفتاب 95 درجه رها نکنید – هر دو مانند یک گامبی بادی ذوب شدند). را دیوارکوب های خارجی مسی در سراسر نمای بیرونی ما هستند، از جوانسازی – باز هم، من آنها را بسیار دوست دارم و کنتراست کاملی را اضافه می کنند.

این پاسیو آشپزخانه مکانی بسیار دوست‌داشتنی است، با توازن مناسبی از سختی معماری (آجر، بتن، نرده‌ها) و نرمی راحت (چوب طبیعی، پارچه، گیاهان و چتر). با تشکر فراوان از موارد زیر: سانبرلا برای مشارکت در این زمینه، یاردزن برای ایجاد طرح اولیه، استودیو کامپو برای سنگین کردن همه چیز، و بومی شمال غربی برای اجرای همه آن (کار کوچکی نیست).

منابع:

جدول و صندلی تنظیم: طرح های بالارد
بالشتک صندلی:
Sunbrella از طریق Ballard Designs
صندلی بالش های راه راه:
Sunbrella از طریق Birch Lane
بالش نیمکت:
Sunbrella از طریق Sien + Co
چتر:
Sunbrella از طریق بالارد
نورپردازی: جوان سازی

کاشت کار (جدید): جوان سازی
نیمکت: جوان سازی
آجر: مواد متقابل
رنگ رنگ خانه: SW 7005 سفید خالص توسط شروین ویلیامز
رنگ رنگ درب: گذر کوه SW 9655 توسط شروین ویلیامز
پنجره ها و درها:
بلوط سفید، قاب آسپن توسط ویندوز سیرا پاسیفیک

این پست توسط Sunbrella حمایت شده است اما همه حرف ها و نظرات از من است🙂

*طراحی امیلی هندرسون، یاردزن، و ARCIFORM
*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید