اگر همه صندلی‌های خانه‌مان روی صندلی‌های موسیقی روزانه رقابت می‌کردند، همه ما برای فرود آمدن در گوشه غذاخوری/تکلیف جدیدمان مبارزه می‌کردیم. من از این که چگونه به نتیجه رسید بسیار خوشحالم و این باعث می شود که این اتاق و خانه را بیشتر دوست داشته باشم (مثلاً به طور تصاعدی). این بسیار جذاب، راحت و تقریباً بدون نگرانی است زیرا همه آن کوسن های زیبا بافته شده و بسیار بادوام هستند سانبرلا، (در مورد آن در زیر). این گوشه واقعاً این اتاق نشیمن تقریباً بیش از حد بزرگ را تثبیت کرد و عملکرد بسیار مورد نیاز (نشستن به عنوان یک خانواده کوچک) و زیبایی را در اینجا ایجاد کرد (پارچه، بافت، الگو، ترکیب مواد – همه اینها). من آن را خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوست دارم و در روزهای بارانی نوشتن اغلب به اینجا می رسم زیرا خیلی راحت و دنج است (مخصوصاً در روزهای خاکستری که نمی خواهم لزوماً تمام روز باران را در اتاق آفتاب ببینم. ”).

اما قبل از اینکه وارد تمام جزئیات و عکس های زیبا شویم، در اینجا یک ویدیوی سرگرم کننده وجود دارد! (مثل همیشه فقط منتظر بمانید تا تبلیغ قبل از شروع ویدیو پخش شود :))

اما اول اینکه ما کجای خانه هستیم؟ این یک افزودن لحظه آخری به پلان طبقه بود (بیش از یک سال پیش، اما پس از نهایی شدن طرح). ما برنامه ریزی کرده بودیم که یک میز آشپزخانه را در جایی در اتاق شناور کنیم (به محض اینکه جزیره وارد شد، فقط آن را “می فهمیدیم”). اما پس از گذراندن زمان بیشتر در اتاق (در حین ساخت) فکر کردم:مطمئناً ما می‌توانیم یک موقعیت غذاخوری عمدی‌تر و کوچک‌تر را در اینجا برای خانواده‌مان تطبیق دهیم“. همه یک غرفه دنج را دوست دارند – چه از نظر بصری و چه در حالت نشسته، و من تمام تلاشم را می کردم تا غرفه ای را در اینجا وارد کنم. البته ما جزیره را داریم (برای صبحانه)، اما دوست داریم برای شام با هم روبرو شویم و اتاق آفتاب برای هر شب شام علتی خیلی دور بود (که پیش‌بینی کرده بودیم، اتاق آفتاب بیشتر برای کار / مهمانی‌های شام / اجتماعات است) . بنابراین ما درب اتاق خانواده را به سمت آشپزخانه بردیم و سعی کردیم یک غرفه/گوشه کوچک را به آن گوشه ببریم. تنگ بود. مخالفانی بودند. اما GOLLY کار کرد.

به جای احساس اجبار، در واقع بسیاری از مشکلات اتاق را حل کرد.

ما تصمیم گرفتیم برای طراحی گوشه منتظر بمانیم تا مطمئن شویم که کار می کند – جریان، رنگ، و غیره. ما ماه ها با یک میز گرد و سپس مستطیل شکل در آنجا زندگی کردیم و من متوجه شدم که چگونه آن را درست کنم. چیزی که یادم نبود این بود ARCIFORM تزئینات را طوری طراحی کرده بود که در پایین پنجره، طاقچه بیرون زده و بالای صفحه (بیش از یک اینچ) قرار گیرد. این در واقع مکانی عالی برای پایان دادن به ارتفاع غرفه در اختیار ما قرار می‌دهد – تا آستانه‌ای که دور آن پیچیده می‌شود.

خیلی خوب بود که A. ببیند چقدر از آن استفاده می‌کنیم (روزانه) و B. می‌توانست تصور کند که چه رنگ‌ها/تمامی‌هایی را می‌خواهیم و همچنین C. برای به حداکثر رساندن فضا و تشخیص عمق، طول و غیره دقیق.

ساعت‌ها صرف طراحی صندلی و پشتی کردم که بسیار ساده، اما واقعاً خاص بود – با خطوط سرد، دانه‌های چوبی زیبا، شناور با پایه زاویه‌دار به سمت دیوار، بی‌بله. اما زمانی که قیمت آن را به دست آوردیم، بسیار بیشتر از آن چیزی بود که می‌خواستیم بپردازیم (بیش از 8 هزار برای مواد + کار/نصب، اثاثه یا لوازم داخلی). مطمئنم می‌توانستم قیمت‌های دیگری را دریافت کنم یا مقدار چوب را کاهش دهم/از پشت آن صرفنظر کنم. اما یک روز صبح فکر کردم:چرا فقط یک قاب/پایه درست نکنید، آن را با صفحات باقیمانده بپوشانید، آن را رنگ کنید و اثاثه یا لوازم داخلی، میز، صندلی و لوازم جانبی را به ستاره تبدیل کنید.؟” می‌توانست به نظر برسد که همیشه آنجا بوده است، روی طاقچه و پنجره تعبیه شده و بسیار شیرین است. جیمی، از ARCIFORM، یک نجار چیره دست است و آنها فکر کردند که می تواند دو روز در محل طول بکشد، بدون نیاز به نقاشی (و “بدون طراحی” واقعاً تخصص من است). قبلا سفارش داده بودم ناتی دینیهانیان برای درست کردن میز، زیرا باید بسیار خاص باشد (باریک، بلند، بالای پیست مسابقه، پایه پایه). احتمالاً باید منتظر می‌بودم که تا زمانی که نیمکت در آن قرار می‌گرفت، آن را سفارش می‌دادم، زیرا می‌توانست 6 اینچ طولانی‌تر باشد، اما در واقع با قرار دادن مبل بسیار عالی عمل می‌کند و یک صندلی را در انتهای آن قرار می‌دهد.

READ  در راهنمای دیجیتال Dezeen برای NYCxDesign 2024 فهرست شوید

پارچه Sunbrella برای برنده شدن

کوسن پشت | کوسن صندلی (مشابه)

من دوتا متفاوت انتخاب کردم پارچه های بافته شده سانبرلا، بسیار متضاد اما در یک خانواده رنگ. آبی سرمه ای در واقع یک الگوی چک کوچک آبی/مشکی است و خاکستری/آبی روشن بسیار بافت زیبایی است. Sunbrella شوخی نیست – به معنای واقعی کلمه برای مقاومت در برابر طوفان ساخته شده است، بنابراین دوام و مقاومت در برابر لکه بالا است. و پارچه بافته‌ای که من انتخاب کردم شبیه پارچه داخلی زیبا است، نه یک بوم یا چیزی که ممکن است بیشتر با مبلمان پاسیو مرتبط باشد.

من استخدام شدم اثاثه یا لوازم داخلی رالی هیلز برای سفارشی کردن کوسن ها آنها آمدند و قالب زدند، ما از طریق آهنگ تافتینگ، لوله کشی و غیره صحبت کردیم و دو هفته بعد آن را نصب کردیم (آنها کار باورنکردنی انجام دادند، مجموعاً 1800 دلار بدون احتساب پارچه فقط برای اینکه به شما مرجع هزینه ارائه دهند).

کوسن ها و پشت باید کاملاً در گوشه قرار می گرفتند و تافت ها باید با فاصله مناسب قرار می گرفتند. من حتی به قرار دادن تافت فکر نکرده بودم، بنابراین بسیار سپاسگزارم که آنها آن را عالی به نظر رساندند. بالشتک ها روی تخته چندلا پوشانده شده بودند تا وزن آنها را سنگین کند و بیشتر محکم کند (یا ممکن است بیش از حد حرکت کرده باشند زیرا بزرگ و ضخیم نیستند). برای تکمیل آنها، آنها را با نوار چسب سنگین روی صندلی و دیوار محکم کردند. آنها به جایی نمی روند

من دوست دارم که رنگ پایه تیره‌تر چشم شما را به آن طرف اتاق می‌کشد، در حالی که قسمت پشتی روشن‌تر و آرام‌تر است. در زمینه کل اتاق، واقعاً خوب کار می کند و من این کار را به روش دیگری انجام نمی دادم. انجام هر دو رنگ تیره می تواند خوب به نظر برسد اما کمتر جالب باشد و انجام آنها با رنگ روشن فکر می کنم آنقدر قدرتمند نخواهد بود. اسکار موافقت می کند (همانطور که می بینید).

در آنجا بسیار راحت و آسان است. ما همیشه می‌دانستیم که این غرفه قرار نیست برای شام‌های طولانی مدت باشد، اما من ساعت‌ها در روز را اینجا می‌نویسم و ​​عمق صندلی 18 اینچی (بدون در نظر گرفتن بالشتک) کار می‌کند!

READ  نمایشگاه پشت صحنه "پشت نما" معماری دانمارکی را نشان می دهد

من تعدادی از بالش های مکس هامفری (مجموعه ای با پیندلر و سانبرلا) که چنین حال و هوای مزرعه ای شیرینی دارند. او هفته گذشته اینها را دزدید تا به هایپوینت ببرد و من خیلی دلم برای آنها تنگ شده است. بنابراین ممکن است به زودی سبک متفاوتی از آن را ببینید، اما فقط با Sunbrella که من می‌خواهم ZERO نگرانی در اینجا وجود داشته باشد.

هنر چپ (وینتیج) | هنر درست | پارچه های بالش | پارچه کوسن | دیوارکوب بزرگ (وینتیج) | دیوارکوب کوچک | صفحه کلید | جدول (سفارشی) | صندلی (وینتیج) | نگهدارنده شمعدان | گلدان (مشابه) | پایه گیاهی (وینیج)

کل گوشه بسیار خوب کار می کند، صادقانه. این نزدیک به آشپزخانه است که آن را برای غذاها / تمیز کردن بسیار آسان می کند. می تواند تا هشت نفر (کودکان) را بنشیند اما برای شش نفر راحت تر است. اما از آنجایی که فقط برای ما چهار نفر است، ما فوق العاده راضی هستیم. صندلی‌ها سوئدی قدیمی از Etsy هستند که صندلی گرد بسیار سنگینی دارند و ثابت کرده‌اند که برای نشستن در آن‌ها بسیار محبوب‌تر از صندلی‌های قدیمی من Cherner هستند که همه از نشستن روی آن‌ها می‌ترسند.

چراغ روشنایی قدیمی از جوان سازی (بخش عتیقه جات و قدیمی آنها) و یکی که من آن را دیدم و دو سال است آن را احتکار کرده ام. این دو پایان در خانه (مشکی و برنجی) بسیار عالی است.

اگر ویدیوی ابتدای پست را تماشا کنید (یا برخی اجتماعی) شما نقاشی های مختلفی را در آنجا خواهید دید، اما همانطور که ما عکاسی می کردیم، آنها کمی مرا آزار می دادند (با صدای بلند و دیوارکوب که آنها را قطع می کرد). بنابراین من این نقاشی را که داشتم روی مانتو به اینجا منتقل کردم و یک “بله” آشکار بود. این فقط عالی است (وینتیج، متاسفم!). هنر سمت راست توسط کریل برگارتهنرمندی در لس آنجلس که دوستش دارم.

میزی که ناتی ساخته است بسیار زیبا و خوب ساخته شده است و از بلوط سفید اورگان احیا شده است و ما توانستیم ابعاد آن را سفارشی کنیم تا مطمئن شویم به اندازه کافی باریک برای فضا (30 اینچ) و دارای میز پایه برای جلوگیری از پاها در گوشه ها است. که جریان را مسدود می کند. او اکنون این میز را می فروشد و شما می توانید آن را نیز سفارشی کنید. او یک سازنده پورتلند دوست داشتنی و با استعداد است 🙂

من خیلی خوشحالم که چگونه همه چیز به نتیجه رسید – با هیچ تغییری که انجام نمی دادم. ما قصد داریم یک پرده کافه اضافه کنیم، پس منتظر آن باشید.

من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که این گوشه چقدر استرس زا نیست زیرا ما از Sunbrella استفاده کردیم. هنگامی که با تیم اثاثه یا لوازم داخلی خود صحبت می کردم، آنها از من پرسیدند که آیا می خواهم یک درمان لکه ای انجام دهم و من گفتم که از سانبرلا استفاده می کنم و آنها به سرعت پاسخ دادند: “اوه نه، شما به چیزی نیاز ندارید، آن چیزها غیرممکن است که لکه دار شوند”. اکنون این نقل قول مستقیم از Sunbrella نیست، اما تأیید بزرگی از سوی برخی کارشناسان است.

ما دیوارهای خشک را در کل اتاق به این رنگ آبی کمرنگ رنگ کردیم مانترا SW 9631 توسط شروین-ویلیامز و بسیار آرام و تسکین دهنده است – در حال و هوای کمی وجود دارد.

Sunbrella در عمل…

ما فکر کردیم جالب است که به شما نشان دهیم چگونه از فضا استفاده می کنیم و واقعاً راحتی زندگی با پارچه Sunbrella را برجسته می کنیم. شوخی می کنم که باید آن را به لباس تبدیل کنم تا هرگز نگران هیچ پارچه ای در زندگی ام نباشم (شوخی می کنم اما آیا واقعاً ممکن است؟).

READ  لیست نهایی استودیو Dezeen Awards 2021 فاش شد

ناهارهای تیمی در اینجا (با شیک شاک یا سوپ) در روزهای عکاسی، علاوه بر شام های خانوادگی بیشتر شب ها، برگزار می شود.

بچه ها از آن برای هنر و صنایع دستی استفاده می کنند. و حتی به آنها اجازه دادم در روزهای بارانی به جای اینکه در اتاق آفتاب نقاشی کنند (اوه، نه). البته، ما از رنگ‌هایی استفاده می‌کنیم که به طور ایده‌آل قابل شستشو هستند، اما حتی اگر اینطور نباشد، ما خوب هستیم زیرا Sunbrella است و همه چیز به معنای واقعی کلمه پاک می‌شود.

Sunbrella برای حیوانات خانگی دوست است (البته)

ما سعی می کنیم شام را با توله هایمان پشت میز بخوریم (این روند رو به رشدی است؟). شوخی می‌کنم، اما ما مطمئناً آنها را برای این عکس‌ها روی نیمکت ناهارخوری تشویق کردیم و آنها با خوشحالی مجبور شدند (چون آنها شیرین‌ترین توله‌های روی کره زمین هستند). نکته این است که لازم نیست نگران این پارچه با حیوانات باشید – این پارچه بسیار دوستدار حیوانات خانگی و بادوام است. اگر من خیلی نمی‌خواستم مخمل روی مبل‌مان باشد، حتماً از یکی از این پارچه‌های بافته شده Sunbrella استفاده می‌کردم. امیدوارم خرده فروشان بزرگ بیشتری مبل های داخلی بیشتری را با این پارچه طراحی کنند زیرا این پارچه واقعا زیبا، نرم و مناسب برای همه قطعات مبلمان است.

حیف که ما دیگر در لس آنجلس زندگی نمی کنیم – این توله ها می توانند کاملاً حرفه ای در هالیوود داشته باشند. (حتما تماشا کنید قرقره از آنها در آنجا بالا – دلیل اینکه ما آنها را در وهله اول آنجا قرار دادیم)

با تشکر فراوان از Sunbrella برای ساخت محصولی که زندگی ما را کم استرس تر، قابل کنترل تر و بدون نگرانی می کند. و البته از همکاری شما در این پروژه سپاسگزاریم. ما چند مورد دیگر در پیش داریم که من نمی توانم صبر کنم تا به شما نیز نشان دهم (حیاط آشپزخانه به زودی به سمت شما می آید!). این گوشه مورد علاقه من در خانه است، من هر عنصری را در آنجا دوست دارم، و واقعاً طراحی بقیه اتاق را مشخص می کند. به سلامتی برای بررسی یک جعبه بزرگ. 🙂

تمام منابع ناهارخوری در زیر آمده و هرگونه سوالی را در نظرات بپرسید. xx E

منابع:

پارچه کوسن صندلی: سانبرلا (کوسن پشتی + کوسن صندلی – مشابه)
پارچه بالش:
مکس همفری برای پیندلر و سانبرلا
صندلی نیمکت: ARCIFORM
اثاثه یا لوازم داخلی: اثاثه یا لوازم داخلی رالی هیلز
جدول: ساختمان دینیهانیان طراحی
روشنایی و پریزها: جوان سازی
کفپوش چوبی: اورگان سفید اوک توسط کفپوش زنا
پنجره ها و درها: بلوط سفید، قاب آسپن توسط ویندوز سیرا پاسیفیک
رنگ دیوار: مانترا توسط شروین-ویلیامز
رنگ پانل: سفید اضافی توسط شروین-ویلیامز

این پست توسط Sunbrella حمایت شده است اما همه حرف ها و نظرات همه مال من است🙂

*طراحی امیلی هندرسون و ARCIFORM
*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید