اتاق مهمان دور اول نمایان می شود – تقلای سریع برای کاربردی کردن این اتاق در اسرع وقت (و البته، این اتاق بیشترین کار در خانه است). والدین برایان تقریباً بلافاصله پس از نقل مکان ما به دیدن خانه رفتند و مشتاق دیدن خانه و فشار دادن چند نوه بودند. خوشبختانه، هدف می‌خواستم از این تلاش (و پست) حمایت کنم، بنابراین توانستم خیلی سریع این اتاق را جمع کنم – از تشک روی دو قاب تخت دو نفره عجیب و غریب گرفته تا یک اتاق مهمان در یک آخر هفته. همانطور که ممکن است در اینستاستوری های من دیده باشید، من در نهایت تمام چیزهای مورد علاقه ام را که به مدت دو سال در جعبه ها از لس آنجلس بودند (مثل کریسمس بود) باز کردم و بیشتر از آن موجودی در مقابل خرید جدید استفاده کردم، اما ما به ملحفه، ملافه و ملافه جدید نیاز داشتیم. حوله ها بنابراین من به Target رفتم، چند گزینه بسیار عالی پیدا کردم.

ست ترکیبی کتانی سنگین وزن راحت کننده و شم| ست ورق جامد جرسی | بالش تخت خنک کننده قابل شستشو با ماشین لباسشویی | لحاف طرح دار | پتو پرتاب (در دسترس نیست) | بالش گرد (موجود نیست) | فرش پوست گوسفند

ما نمی دانیم که عملکرد کامل این اتاق چیست – اتاق مهمان، اما احتمالاً دفتر برایان و/یا اتاق بازی/منظوره بچه ها. همانطور که می بینید یک میز در گوشه ای وجود دارد که برایان همین الان می نویسد که کار می کند. در حالی که ما دوست داریم به والدین برایان که مرتباً می‌آیند، تخت پادشاهی ارائه دهیم، ممکن است آن را به خاطر یک مبل تخت‌خواب‌شو ببخشیم تا فضای بیشتری برای بازی برایان یا بچه‌ها داشته باشیم. اما در حال حاضر، ما این تشک کینگ و یک قاب تخت گنگ را داریم که نمی‌توانید آن را ببینید، بنابراین یک اتاق مهمان مناسب با استفاده در آینده TBD است. دیوارها واقعا رنگ صورتی دلپذیر (من وسواس زیادی به آن دارم، خیلی خیلی دوستش دارم و ای کاش در اتاق خواب ما بود)، و واقعاً پالت رنگ را برای بقیه اتاق تعیین می کرد. این یک چشم انداز بسیار واضح بود که خرید و تزئین آن را واقعاً آسان می کرد: ملافه ملافه دنج صورتی گرم بود و Target آن را در انبار داشت (به Beaverton Target فریاد بزنید).

READ  لینک بالا: مقاله پرچین و چشم‌باز Em به معنای واقعی کلمه به همه توصیه می‌شود، هک گل آرایی ۷ دلاری Mal و سه لباس تابستانی که همه ما دوست داریم.

میز کناری | چراغ رومیزی

من انتخاب کردم ست راحتی کاسالونا (به جای ست لحاف) زیرا والدین برایان افراد ملحفه برتر هستند، به این معنی که ما مجبور نیستیم هر بار لحاف را بشوییم، فقط ملحفه را بشوییم (احتمالاً آنها تنها مهمانان ما هستند). اما علاوه بر آن، من به تازگی با آنها در یک عکس دیگر استایل کرده بودم و راحتی آن بسیار نرم و راحت است، و بعد مجبور نشدم یک درج بخرم. میز کناری Target است که سال گذشته وقتی همه چیز در انبار بود خریدم و متوجه شدم که آن را زیاد جابجا کرده ام – بسیار همه کاره است. اینجا عالی کار می کند زیرا کمد بسیار نزدیک به تخت است.

خریدم ست ورق لباس بیشتر دنج و تونال باشد و سپس لایه لایه شود این لحاف زیبا برای اضافه کردن برخی از الگوها و علاقه در بالا. دو بالش تزیینی که مدتها بود داشتم و واقعاً خوب کار می کرد. من نمی دانم چه تختخوابی می خواهیم در اینجا، اما صادقانه بگویم، اتاق در حال حاضر بدون تخت واقعاً خوب کار می کند!

من می خواهم در پرونده بگویم که برایان در مورد رنگ آمیزی قاب پنجره ها و ارسی ها به رنگ سفید، به جای همان رنگ دیوار که من برای آن تلاش می کردم، حق داشت. این واقعاً پنجره های اصلی زیبا را برجسته می کند و به صورتی زمینه بیشتری می بخشد. من را هیجان زده می کند که اتاقمان را رنگ آمیزی کنم و پنجره هایمان را بیشتر ببینم.

نقاب چشم

بدون پرده؟ ماسک های خواب FTW. اکنون، ممکن است متوجه شوید که در اینجا پنجره درمانی وجود ندارد، که از نظر تاریخی برای مهمانان بسیار بد است. من خیلی وسوسه شدم که چند پرده موقت برای این عکس آویزان کنم (و برای باب و سوز) اما واقعاً سعی می کنم کارها را فقط برای عکس های سریع انجام ندهم (مخصوصاً وقتی که شامل سوراخ های جدیدی در خانه ما می شود). برای این پنجره‌ها، ما به این سایه‌های از بالا به پایین و پایین به بالا نیاز داریم، زیرا وقتی در آنجا هستید، نمای تقریباً تمام خط سقف دهه 60 است. ما آنها را در اتاق کودک داریم و آنها را بسیار دوست داریم، بنابراین ما در اینجا نیز سفارش دادیم. فعلا چند ماسک خواب گذاشتم (این کاسالونای ابریشمی عالی هستند) و امیدوارم که غروب زودهنگام و طلوع دیرهنگام تا رسیدن سایه ها خوب باشد.

READ  وارد خانه رنگارنگ و مدرن-صنعتی هنرمند بن مدانسکی شوید

گلدان | شمع | لامپ (در دسترس نیست) | صندلی (وینتیج) | میز کار

این همان جایی است که برایان در حال کار است (او در یک برنامه کارشناسی ارشد برای نویسندگی است)، بنابراین این میز باید به عنوان یک پاتختی نیز تبدیل شود. من این را از Urbanite (یک مرکز خرید عتیقه و صنایع دستی عالی پورتلند) خریدم که توسط یک سازنده محلی ساخته شده است و قسمت بالای آن این افرا واقعاً بسیار زیبا است. این بازی را تغییر نمی دهد، اما محکم و مقرون به صرفه بود (و من از حمایت از یک سازنده محلی احساس خوبی داشتم). شمع همان چیزی است که هفته دیگر پیوند دادیم (سیب چای) و گلدان با گل های خشک آستانه با استودیو مک گی (می دانم که گلدان های زیادی دارم اما رنگ/سایه آن در اینجا عالی است).

شمع

صندلی (وینتیج) | پتو بینداز | بالش (در دسترس نیست) | میز کناری | هنر (وینتیج)

من یک سال پیش این صندلی قدیمی Carl Malmsted را به صورت آنلاین خریدم (باید نامش را رها کنم زیرا 10 سال است که این صندلی را می خواهم) به این امید که جایی در خانه با پارچه اصلی خود (که من آن را دوست دارم) کار کند. مطمئناً، او خانه خود را پیدا کرد و مقیاس، سایه و سبک عالی برای این اتاق است. نقاشی های قدیمی که من برای همیشه داشته ام، مطمئناً از کاسه رز، و میز کناری کوچک جدید از Target است و کاملاً مناسب است زیرا فضای بسیار کمی داشتیم.

حوله

من اینها را خریدم حوله کاسالونا صورتی زیرا آنها با اتاق خواب و حمام بسیار خوب به نظر می رسند، اما من هنوز آماده نیستم حمام را به شما نشان دهم بنابراین آنها را روی این صندلی استایل دادیم. آنها به دلیل مقرون به صرفه بودن بسیار گران قیمت به نظر می رسند. من به نوعی خرید حوله های گران قیمت را تمام کرده ام زیرا متوجه شده ام که حتی حوله های 40 دلاری فقط یک یا دو سال دوام می آورند (البته اگر به ندرت استفاده شوند کمتر) و من قبلاً حوله های سفید را به فروش رسانده ام و اینکه چقدر تازه به نظر می رسند سخت است. بنابراین برای این خانه تا کنون من فقط Target (قبل از شراکت) را خریداری کرده ام و هیچ کدام سفید (خاکستری، آبی، سبز و اکنون صورتی) را خریداری کرده ام. اگر کسی یک ترفند جادویی مخفی برای سفید نگه داشتن حوله های سفید داشته باشد، به من ضربه می زند، اما تا آن زمان من دارم حوله های غیرسفید زیبایی مانند این می خرم.

READ  شرکت پست فضای داخلی هتل Mollie Aspen را با رنگ های خاکی آغشته می کند

طبیعتاً این اتاق تنها اتاقی است که به هم چسبیده است و همچنین اتاقی است که کمترین استفاده یا دیده می شود. خنده دار است که چگونه کار می کند. این به من انگیزه داد که منتظر یک طرح طراحی نباشم و شروع به استخراج از موجودی خود کنم (که بدیهی است خوش شانس هستم) تا اتاق های بیشتری شیک به نظر برسند.

این یک موفقیت بزرگ با باب و سوز بود و به من یادآوری بزرگی داد که دکوراسیون و استایل کردن چقدر می تواند سرگرم کننده باشد. اکنون که روند بازسازی تقریباً به پایان رسیده است، از بازی با وسایلم بسیار لذت می برم 🙂 سبک. بازی. هر روز، شما

یک تشکر بزرگ از Target برای ساخت رختخواب ها و حوله های شیک و مقرون به صرفه برای پدرشوهرم و لذت بردن از آنها:) برای دیدن هر کالای Target در یک مکان به این آدرس مراجعه کنید. جلوی فروشگاه هدف جدید من)این پست توسط Target حمایت شده است اما همه طرح ها، کلمات و افکار مال من است از همه شما برای حمایت از برندهای خانگی مورد علاقه من که از این وبلاگ حمایت می کنند سپاسگزارم. #targetpartner #targetfam

*طراحی شده توسطامیلی هندرسون(من:))
**عکس ها توسطکیتلین گرین

The post A *First Raund* FarmHouse Reveal – در حال آماده کردن اتاق مهمان ما برای بازدید خانواده ها اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید