استودیو varlvaro Hernández Félix این دفاتر را برای یک شرکت خدمات مالی “در اواسط دهه شصت در سبک مدرن مکزیکی” با استفاده از گوشه های منحنی پنجره ، مبلمان مرمر و سطوح طلا به این دفترها داده است.


این دفاتر در محله مجلل Polanco مکزیکو سیتی واقع شده اند و طبقه پنت هاوس 203 Masaryk را اشغال کرده اند.

Álvaro Hernández Félix Studio 203 دفاتر Masaryk
فضای اداری پنت هاوس در 203 ماساریک محل یک شرکت خدمات مالی است

شرکت محلی varlvaro Hernández Félix Studio وظیفه بازسازی فضای داخلی 350 متر مربع را بر عهده داشت که شامل چهار دفتر خصوصی ، یک محل کار با طراحی باز ، سه اتاق کنفرانس و یک آشپزخانه کوچک است.

بازدیدکنندگان مستقیماً از آسانسور وارد لابی می شوند ، در فضایی که استودیو می گوید “حال و هوایی یکپارچهسازی با سیستمعامل” یادآور “سبک مکزیکی مدرن در اواسط دهه شصت” است.

استودیو varlvaro Hernández Félix جلوه های مرمر را به طراحی اضافه کرد
مبلمان مرمر و کف تراورتن در نمای داخلی توسط Studiolvaro Hernández Félix Studio ساخته شده است

این شرکت می گوید: “دیوارهای فلزی با رنگ طلایی صحنه را تکمیل می کنند ، جایی که یک میز سنگ مرمر تراورتن راه راه ، توسط گیاهان قاب بندی شده و توسط سه چراغ کروی تاج گذاری شده است ، که باعث می شود بدون اینکه آگاهی خود را در زمان حال از دست بدهیم ، به گذشته سفر کنیم.”

یک طرف به دفتر مدیر خصوصی و یک اتاق کنفرانس مجاور منتهی می شود ، از طریق درهای طلایی عظیم که به منظور ایجاد طاق بانکی است. این دو رو به جنوب هستند و از دسترسی به تراسی که در امتداد عرض ساختمان قرار دارد لذت می برند.

سطوح تیره با لهجه های طلایی براق در تضاد هستند

تخته های چوبی تیره دیوارهای اتاق مجموعه و اتاق کنفرانس کارگردان را پوشانده اند و کفپوش مرمر سبک را که در کل فضا عبور می کند ، متضاد می کنند.

READ  دراگا و اورل تجربیات هنری دهه 70 را کاوش می کنند

در انتهای مخالف لابی ، یک در شیشه ای کشویی با سطح طرح دار به قسمت اصلی کار منتهی می شود: یک فضای کاری با مفهوم باز برای اکثر کارکنان شرکت.

این منطقه توسط سه دفتر خصوصی به یک طرف و دو اتاق کنفرانس از طرف دیگر با یک پارتیشن قابل اجرا از هم جدا شده است.

در صورت لزوم می توان آنها را در یک فضای واحد برای جلسات بزرگتر ترکیب کرد.

Álvaro Hernández Félix Studio 203 دفاتر Masaryk
استودیوی varlvaro Hernández Félix نیز مبلمان این پروژه را طراحی کرده است

استودیو varlvaro Hernández Félix در اینجا از روکش های سبک تر ، از جمله میزهای مرمر کم رنگ ، همراه با لهجه های بیشتر طلا و گیاهان زیاد استفاده کرده است. استودیو محدوده معماری را به خود اختصاص داد و مبلمان را نیز طراحی کرد.

این تیم توضیح می دهد: “نورپردازی به دلیل انتخاب هوشمند مواد و جلوه های بصری که می توان با بافت آن انجام داد ، به یک محیط دنج و داخلی ، محیط گرا اما در مکان مورد نیاز بسیار دقیق می انجامد ، تضاد و سایه ایجاد می کند.

دفاتر در مکزیکو سیتی هستند
دفتر کارگردان به فضای بیرونی دسترسی دارد

از دیگر پروژه های اداری در مکزیکو سیتی می توان به یک شرکت حقوقی توسط معماران محلی Esrawe Studio اشاره کرد که دارای صندلی های استادیوم و دیواری است که در کتابهای این شرکت پوشانده شده است ، و همچنین دفاتر خود اسراوه ، که در یک مجموعه رقصی مجدد قرار دارند و دارای یک “صنعت صادقانه و صنعتی” هستند. زیبایی شناسی “

READ  A+I دفتر اتوپیایی را برای Publicis Groupe طراحی می کند

عکاسی توسط اونیس لوکبه


اعتبار پروژه:

تیم طراحی: آلوارو هرناندز فلیکس ، پدرو سانچز مورالس
طراحی مبلمان: استودیو varlvaro H Félix

دیدگاهتان را بنویسید