OKEE DOKEY. امروز ما اتاق خواب اصلی و احتمالاً کمترین اتاق “خانه کشاورزی” را در خانه نشان می دهیم. منظورم این است که من آن را دوست دارم، اما تقریباً هیچ چیزی در اینجا وجود ندارد که خود جوآنا گینز آن را شایسته خانه‌داری بداند. شما باید کل پست را بخوانید تا به طور کامل احساسات من در مورد این اتاق را درک کنید (زیرا آنها بسیار ظریف هستند، هر روز تغییر می کنند و من هنوز در حال اصلاح همه چیز هستم). در پایان، فهرستی وجود دارد که اگر بتوانم انگشتانم را بکوبم، چه چیزی را تغییر می‌دهم (و اینکه آیا خواهم کرد یا نه). اما من سال 2024 یا این پست را با “غذا کردن غذای خودم” شروع نخواهم کرد (همانطور که به بچه ها یاد دادیم که بگویند – این نسخه PG “ناراحتی در شادی های خودم” است). علاوه بر این، این فقط طراحی است و هر چه بیشتر در این حرفه/بازی/زندگی باشم، وابستگی کمتری به موفقیت ها و شکست های خودم دارم. بله، بالا رفتن سن برای ایجاد دیدگاه عمومی عالی است. حالا بیایید وارد آن شویم 🙂

رنگ دیوار | سایه کاغذ برنجی | قالیچه | نیمکت | میزهای خواب | چراغ های رومیزی | هنر بالای تخت | دیوارکوب | صفحات سوئیچ

این اتاق در واقع بعد از اصلاحات زیاد (و یک فریاد بزرگ) بسیار عالی شد فرش مورد علاقه من از مجموعه RugsUSA ما – Merrick). آرام، دنج، کارایی بالا، و از نظر عینی به خوبی طراحی شده است – فقط با آنچه در نظر داشتم متفاوت بود، اگرچه TBH من جهت روشنی نداشتم (بنابراین مشکل). مرتب/آرام نگه داشتن آن آسان است (بیشتر به لطف کمد بزرگ پایین راهرو – به آن کمد برکت دهید) و صبح های یکشنبه به بچه ها اجازه می دهم تلویزیون تماشا کنند در حالی که من روی آتش می اندازم، رمان های عاشقانه ام را می خوانم و آنقدر احساس سپاسگزاری می کنم که من این اتاق خواب زیبا، جذاب و دنج را داشته باشید. و گوش کنید، چالش‌ها همه خود تحمیلی بودند، زیرا این اتاق اساساً یک ساختمان جدید است، بنابراین من نیز باید چیزهای زیادی یاد بگیرم. برد/برد (نوعی).

بستر (سفارشی) | پارچه تخت | بالش گرد | تقویت کردن | روتختی کتان | پرتاب پتو (مشابه)

تخت، همانطور که ممکن است خوانده باشید، بود سفارشی طراحی شده است برای اتاق مهمان (و در آنجا بسیار عالی کار می کند) اما یک هفته قبل از فیلمبرداری Real Simple تختی که ما سفارش داده بودیم هنوز نرسیده بود. بنابراین ما از آنها خواستیم که این را اینجا جمع کنند (و آنقدر دوست داشتند که آن را در این اتاق نگه دارند). این یک پارچه چاپ ریز ربکا اتوود رنگ ارغوانی، کرم و آبی در آن وجود دارد. و قوس بسیار عالی با آن کار می کند دیواره های مطالعه. روتختی ها از Parachute هستند و GORGOUS هستند. اگر بتوانم یک نت بدهم (و من یک نت را دوست دارم، باید خیلی بزرگتر باشد). دو لایه گذاشتیم تا بتواند روی بالش ها را بدون نشان دادن پایه بپوشاند. آنها بسیار زیبا هستند و احساس می کنند میلیون ها بار شسته شده اند. همچنین، آن بالش بلند بهترین است و آن بالش گرد در بالا، در حالی که فوق العاده سفت است و دقیقاً بالشی برای استراحت سر نیست، بسیار جالب به نظر می رسد.

READ  پل‌های معلق هتل‌های کلبه‌ای در مکزیک را به هم متصل می‌کنند

مجسمه های ایستاده گیاه | لامپ | تختخواب

یک عکاسی واقعاً می تواند آتشی را در زیر الاغ شما روشن کند. حدود 2 هفته قبل از شلیک ، من هنوز کابوس های خود را به روز نکرده ام (که مطمئناً برای اتاق بسیار کوچک بودند). با توجه به تعلل ، من یک میلیون گزینه برای انتخاب آن نداشتم که به موقع به اینجا می رسیدم. خوشبختانه اینها از Crate & Barrel مقیاس بسیار خوبی داشتند، بسیار ساده بودند، مواد ترکیبی (قفسه چرمی) بودند، و همه جعبه‌ها را بررسی می‌کردند (به جز vintage، چیزی که من منتظرش بودم و هرگز واقعاً آشکار نشد). خیلی عالی هستن مجسمه های گیاهی از لولو و جورجیا هستند، طراحی شده توسط سارا شرمن ساموئل (و شما بیشتر این هزینه را برای FYI پرداخت کردم). اکنون مسلماً گیاهان روی آن مجسمه‌ها حال و هوای بیشتری به پالم بیچ می‌دهند، که مطمئناً این خانه (و من) چنین نیستیم، اما من واقعاً آنها را دوست دارم!!!

دیوارکوب | صندلی لهجه | عثمانی | بالش | میز کناری | هنر دیوار

من این شات را خیلی دوست دارم صندلی و عثمانی از Crate & Barrel (و بنابراین راحت/دنج و در قسمت پایین FYI) هستند. من رنگ/بافت آن را در برابر رنگ دیوار آبی خیلی دوست دارم. sconce مفصل از جوانسازی دوپ است و هنر از فضای داخلی Bonita یکی از موارد مورد علاقه من است (و بله، ای کاش در مرکز آن دیوار قرار می گرفت، اما در مقابل کلید چراغ قرار می گرفت که کاملاً به آن نیاز نداریم. ها). صحبت از چیزهایی که ما به آن احتیاج نداریم – ما هرگز از آن درب استفاده نمی کنیم. هر چند زیباست !!!! اوف

بخاری | رنگ رنگ شومینه | تلویزیون | گلدان آبی

شومینه بسیار دنج و تلویزیون بالای آن است (یک قاب سامسونگبدیهی است) آخر هفته‌ها وقتی بچه‌ها بر اتاق خانواده مسلط می‌شوند و زباله‌ها را در اختیار دارند و من لباس‌ها را تا می‌کنم در حالی که زباله‌هایم را زیاد می‌کنم، استفاده می‌شود (اما ما در اینجا به‌عنوان زوج تلویزیون تماشا نمی‌کنیم، عجیب است، مثل همیشه). شومینه از Heat & Glo است و عالی است. از طریق راه دور کار می کند و می توانید سطح گرما و ارتفاع شعله را کنترل کنید. این اتاق را واقعاً گرم می کند ، بنابراین من فقط در روزهای سرد (یا گاهی اوقات فقط به مدت 15 دقیقه برای تقویت خلق و خو) از آن استفاده می کنم.

نیمکت Katy Skelton که من برای همیشه در واقع در پای تخت زندگی کرده ام ، اما آن منطقه زیر پنجره بدون آن بسیار خالی و خارج از خانه به نظر می رسید. بنابراین برای شات، آن را به آنجا هل دادیم.

این احتمالاً شات مورد علاقه من در اینجا است. آن گرم تاپ موهیر در برابر آبی تیره ، با برنج و فرش زیبا ما در حال ظهور است – این بسیار متعادل و دنج است. این احتمالاً بهترین بازنمایی رنگ رنگ است – عمق زیادی به آن دارد. همچنین ، از نزدیک نگاه کنید و ممکن است یک alpaca را در حیاط خلوت ببینید 🙂

READ  آیا زمان آن رسیده است که لباس‌های زیبای بهاری «دوستانه خانواده» (LOL) داشته باشیم؟

درمان پنجرهents

درمان های پنجره بسیار عالی هستند، هر دو سفارشی از Decorview. سایه ها همان چیزی است که ما روزانه استفاده می کنیم و بسیار آسان و کاربردی هستند (لازم نیست آنها را تا آخر بکشید، این یک سیستم قرقره مکانیکی است که بسیار هوشمند است – در مورد داستان ها ببینید). اما سایه ها به اندازه کافی احساس نمی کردند ، بنابراین ما این پرده های چشمگیر را اضافه کردیم و کل اتاق پس از آن واقعاً جمع شد. این یک آبی دریایی فوق العاده تاریک است که درام و عمق زیادی را اضافه می کند. با تشکر از شما Decorview!!

نور تصویر (در دسترس نیست) | آینه | صفحات سوئیچ | پایه کاشت (مشابه) | کاشت فلوتد (مشابه)

این طرف اتاق احتمالاً در تمام داستان های مد سلفی من بسیار دیده اید. نور تصویر، کلیدهای چراغ، و آینه همه از Rejuvenation (یک شریک بزرگ و دوست داشتنی در این پروژه) هستند. فقط آرزو می کنم که بتوانم به شکل جادویی دیوارکوب را به سمت پایین حرکت دهم زیرا فضای بین آینه و دیوارکوب بیشتر از چیزی است که من می خواهم. اما خیلی چیز مهمی نیست، بنابراین احتمالاً باقی خواهد ماند.

بنابراین، چه چیزی را تغییر می دهید؟

من در اینجا بسیار حساس خواهم بود، و این اشکالی ندارد (به یاد داشته باشید که من تنها کسی هستم که می توانم توهین کنم و من نیستم). من همه چیزهای اینجا را دوست دارم، اما آیا همه آنها در این خانه خوب هستند؟ با یکدیگر؟ شاید نه. این چیزی است که اگر بتوانم انگشتانم را بکوبم، تغییر می‌دهم:

  1. رنگ رنگ را به مراسم توسط شروین ویلیامز من به تازگی یک اتاق در خانه برادرم Eventide را نقاشی کردم و بسیار زیبا است. من فوراً گفتم: “اوه شلیک کن، این همان چیزی است که قرار بود اتاق خواب ما باشد”. من در ابتدا در اینجا بحث کردم اما می ترسیدم که خیلی خاکستری باشد. اما یک بار روی همه دیوارها اینطور نیست – خیلی زیبا و شاد است (با وجود اینکه واقعاً خاکستری مایل به آبی روشن است). من عاشق این رنگم، دیبونیراما باز هم فکر می‌کنم بهتر است در اتاقی بدون 7 پنجره (بیشتر به سمت جنوب) که نور زیادی به اطراف تابیده می‌شود و شاید آن را پررنگ‌تر و شدیدتر از آنچه در نظر گرفته شده است (مانند همه رنگ‌ها، بسیار خاص به نوری است که می‌گیرید). ، جهتی که با آن روبرو می شوید، مناظر بیرون و غیره). هنگامی که نورگیرها و پنجره ها بسته هستند، رنگ مورد علاقه من است – بنابراین در یک اتاق تاریک باورنکردنی خواهد بود. آیا آن را انجام خواهم داد؟ شاید. و اگر این کار را بکنم، ممکن است به فکر رنگ آمیزی مجدد تزئینات و سقف سفید باشم (معجب است که روند رنگ در همه جا به زودی فروکش کند).
  2. من می‌خواهم این تخت را به اتاق مهمان منتقل کنم و یک تختخواب به سبک کمتر امروزی در اینجا بخرم – فقط برای اینکه آن را کلاسیک‌تر کنم. با این حال، ما در حال بحث در مورد یک مبل تختخواب شو در اتاق مهمان هستیم تا بچه ها بتوانند از آن به عنوان یک لانه در طول زمستان استفاده کنند و هنوز از کاربرد آن مطمئن نیستند. من این تخت را دوست دارم و صادقانه بگویم که اینجا همه با هم خیلی خوب به نظر می رسند و اصلاً من را آزار نمی دهد، اما اگر بتوانم انگشتانم را بکوبم اتاق و تخت فقط کمی جاودانه تر می شد، کمتر مد روز. آیا آن را انجام خواهم داد؟ شاید. اما اصلا عجله ای نیست
  3. آینه را بلندتر کنید یا دیوارکوب را به سمت پایین ببرید – اساساً فضای بین آن را کاهش دهید تا ارتباط بهتری با یکدیگر داشته باشند. آیا آن را انجام خواهم داد؟ نه ممکن است به جای آن یک دیوارکوب بزرگتر سفارش دهم، اما دوست ندارم یک برقکار استخدام کنم تا آن را پایین بیاورد، سپس یک نقاش برای رنگ آمیزی مجدد. کار خیلی زیاد
  4. اگر می دانستم قرار است اتاق را با رنگ متوسط ​​رنگ کنم، نورافکن های زیبا، نورپردازی سیاه و سفید یا جعبه J را قرار می دادم تا کره کاغذی آویزان واقعاً روشن شود LOL (من قوطی های سفید را دوست ندارم در اینجا). آیا آن را تغییر خواهم داد؟ جواب منفی. من زیاد اهمیت نمیدم
  5. اگر می‌توانستم به گذشته برگردم، احتمالاً از در رد می‌شدم – ما به ندرت از آن استفاده می‌کنیم. داشتن آن ضرری ندارد اما ضروری نیست.
READ  لینک آپ: فروشگاه Em's Active Jacket، راحت ترین شورت مالوری، و هدیه عالی (و مقرون به صرفه) برای شخصی که در زندگی شما انجام می دهد.

پس این نمای اتاق خواب ماست:) او زیبا، دنج و بسیار راحت است و به من کمک می کند در طول تاریکی طولانی طولانی (معروف به زمستان PNW) به خواب زمستانی بروم. xx

منابع اولیه اتاق خواب:

کفپوش چوبی: اورگان سفید اوک توسط کفپوش زنا
پنجره ها: بلوط سفید، قاب آسپن توسط ویندوز سیرا پاسیفیک
سایه های رومی: نمای دکور
پارچه فروشی: نمای دکور
بخاری: Slimline 7X با آجر نسوز Tranquil Greige توسط گرما و گلو
رنگ دیوار آبی: Debonair توسط شروین-ویلیامز
رنگ شومینه فعلی: دب بزرگ توسط شروین-ویلیامز

تلویزیون: سامسونگ
نورگیرها: نورگیر با سایه های تاریک کننده اتاق توسط نورگیر Velux
چراغ ها و صفحه کلید: جوان سازی
تخت سفارشی: اثاثه یا لوازم داخلی رالی هیلز
پارچه تخت:
ربکا اتوود
میزهای خواب:
جعبه و بشکه
چراغ های رومیزی: جعبه و بشکه
نیمکت: کیتی اسکلتون
مجسمه های پایه گیاهی: لولو و جورجیا
قالیچه: فرش ایالات متحده آمریکا x امیلی هندرسون
صندلی لهجه: جعبه و بشکه
عثمانی: جعبه و بشکه

میز کناری: مقاله
آینه بزرگ: جوان سازی

*طراحی امیلی هندرسون و ARCIFORM
**عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید