وقتی چیدمان این خانه را برنامه ریزی کردیم، فضای خاصی را برای پیانوی ارثی خانواده ام ساختیم – فضایی که چندین نسل، از جمله خودم، آن را یاد گرفتند و من هیجان زده بودم که به بچه هایم آموزش دهم (یا از مادرم بخواهم به بچه هایمان آموزش دهد) با این پیانو. قطعه زیبا در خانه جدید ما در پورتلند. این یک پیانو نوازنده 120 ساله و یکی از تنها میراثی است (علاوه بر پرتره اجداد) که من پنهانی امیدوار بودم به ارث ببرم. مدت زیادی است که در انبار بوده است – در خانه برادرم، در گاراژهای مرطوب مختلف خواهر و برادرهای مختلف و به کار زیادی نیاز داشت. اما من و برایان واقعاً، واقعاً آن را می‌خواستیم (خیلی زیباست) و از آنجایی که هیچ‌کس این کار را نکرد (پرچم قرمز) ما آن را دستگیر کردیم. نقل قول برای تعمیر آن به حدود 8 هزار دلار رسید، اما این شامل تعمیر بخش “پخش کننده” آن نمی شد – فقط برای اینکه آن را به عنوان یک پیانوی معمولی عمل کند. OOF. اما این یک میراث است! ما گفتیم. خیلی معنی داره! ما مطمئن شدیم که این نقطه می‌تواند در عرض پیانو مناسب باشد و فهمیدیم که این بهترین راه برای استفاده از این فضای تقریباً مرده در حین قدم زدن است. عالی است. ما 400 دلار دیگر خرج کردیم تا آن را از گاراژ برادرم به یکی از ساختمان‌های بیرونی خود منتقل کنیم (چون آنها در حال جابجایی بودند) در حالی که منتظر بودیم خانه تمام شود. به پدر و مادرم این طرح را گفتم و آنها فکر کردند که من کمی دیوانه/ ساده لوح هستم – دقیقاً آن واکنش عاطفی که پیش بینی کرده بودم نیست. آنها گفتند: “این بسیار شکسته است، حتی اگر آن را تعمیر کنید، صدای وحشتناکی خواهد داشت – واقعاً پژواک و بلند است، زیرا پشت پیانو آنقدر ترک خورده است که هرگز نمی توان آن را تعمیر کرد.” تقریباً در همان زمان، من برای شام خانوادگی در خانه آنها بودم، بچه هایم در پس زمینه پیانو را می زدند، من سر آنها فریاد می زدم که لطفاً بس کنید (برادرزاده من فوق العاده است) و متوجه شدم که بخش جذاب خانه شما پر است. با موسیقی تا حد زیادی یک فانتزی است که از دلتنگی خودم به وجود آمده است، در حالی که واقعیت روز به روز بسیار کمتر جذاب است. همچنین به من یادآوری شد که من به شدت نسبت به صداها/موسیقی یا هر چیزی که شبیه هرج و مرج شنیدنی در خانه ما است بسیار حساس هستم (این یک چیز واقعی در بین دوستان من است و من اغلب آن شخصی هستم که در یک رستوران یا کلاس یوگا از آنها می خواهم موسیقی بسیار بلند را کم کنید، که من پنهانی فکر می کنم همه از آن سپاسگزار هستند). به عنوان مثال، من از هدفون های خاموش کننده ای که برای چارلی برای SXSW خریدیم، زمانی که 2 ساله بود، در مهمانی ها استفاده می کردم، زمانی که همه در شب به نقطه فریاد می رسند. بنابراین نه، فکر نمی‌کنم کاندیدای یک پیانوی با صدای بد و صدای بسیار بلند در خانه بسیار باز و در حال حاضر پژواک ما باشم.

تقریباً در آن زمان، اما قبل از درک کامل من، ما موورها (نه تکان دهنده های پیانو TBH) را نیز رزرو کردیم تا پیانو را از گاراژ به اتاق نشیمن منتقل کنیم. باید از قبل یک رمپ در جلو می ساختیم. آنها حاضر شدند، سعی کردند آن را حرکت دهند و گفتند این سنگین ترین پیانویی است که تا به حال حرکت داده اند و نمی توانند آن را انجام دهند. واضح است که من خیلی گیج شده بودم، اما گوش کن، یکی از پسرها مچ پایش پیچ خورده بود (که در بسیاری از سطوح ناراحت کننده بود) و من فقط باید قبول می کردم که وارد نمی شود. به مامانم گفتم و او گفت که واقعاً سنگین ترین است. پیانو همیشه و اینکه او به طور جدی نگران بود که اگر بخواهیم آن را بیاوریم یا جابجا کنیم، برای همیشه به کف ما آسیب برساند. به نظر می‌رسد همه نشانه‌ها به ما اشاره می‌کردند که این میراث را که در خانه‌مان بسیار هیجان‌زده بودیم، نداریم. فکر می‌کنم صدای بد بلند واقعاً برای من سخت‌کننده بود.

READ  این هفته ما مشتاقانه منتظر روند معماری و طراحی سال 2024 بودیم

بنابراین گزینه‌های ما این بود که A. یک پیانوی جدیدتر بخریم که صدای دلنشین‌تری داشته باشد، اما من ظاهر آن را دوست ندارم. اکثر پیانوهای جدید مقرون به صرفه و من وابستگی احساسی به آن ندارم. این فقط یک تصمیم “مه” به نظر می رسید. یا ب. یک پیانو الکترونیکی بخرید تا یاد بگیرند.

در طول تعطیلات ما در خانه دوستمان بودیم که این پیانو الکترونیکی را داشت و به دلایل زیادی که در زیر به آنها اشاره خواهم کرد عاشق آن شدیم – بنابراین وقتی برگشتیم تنها پیانویی را پیدا کردم که در پورتلند باقی مانده بود، آن را گرفتم و آن را گرفتم. 3 روز بعد تحویل داده شد

صفحه کلید برقی

ما خریدیم صفحه کلید الکترونیکی رولند که اساساً در یک قاب چوبی مانند پیانو قرار گرفته است. زمان لعنتی فرا رسیده است. موضع عجیبی نیست بدون کلیدهای نورانی. مثل یک پیانوی واقعی است. صنعت صفحه کلید الکترونیکی بالاخره با نیازهای مدرن روبرو شد. آیا به یاد دارید که چگونه اکثر خانه ها در دهه 80 یا 90 پیانو داشتند؟ و حالا نمی کنند؟ در آن زمان بیشتر شبیه یک چیز رایج دوران کودکی به نظر می رسید که درس پیانو را بخوانید، نه؟ اما پیانوهای واقعی بسیار دست و پا گیر هستند و یک چیز واقعی برای پرداختن به آن هستند (به همین دلیل است که آنها در سراسر Craigslist و FB Marketplace رایگان هستند). گوش کن، من از همه شما پیانوکاران (که خانواده من هم جزو آنها بودند) می شنوم که می گویید هیچ چیز شبیه واقعی نیست و من کاملاً با شما موافقم. اما گاهی اوقات غیرعملی بودن آن (صدا + اندازه + تنظیم مداوم) خرید آن را سخت تر می کند و ما واقعاً می خواهیم فرزندانمان را به یادگیری ادامه دهیم.

اگر می خواهید، “صبر کنید، شما یک پیانوی اواسط قرن بسیار زیبا در اتاق نشیمن قدیمی خود داشتید – فقط یک پیانوی دیگر مانند آن پیدا کنید؟” من تو را می شنوم. اما شوخی بر سر من بود زیرا صدای آن پیانو خوب نبود (که در واقع بد است، به همین دلیل است که آنها بسیار “نادر” هستند و خیلی سریع از ساختن آنها دست کشیدند!!). بنابراین برای به دست آوردن یک پیانوی عالی با صدای ملایم باید پول زیادی خرج کنید یا چیزی بخرید که معمولی به نظر برسد که خوب است، اما برای من بد است زیرا در اتاق نشیمن ما بسیار برجسته است (افشای کامل، من هستم یک اسنوب و من بیشتر از چند ساعت تحقیق نکرده ام).

READ  Zooco Estudio از رستوران موزه دریایی کانتابریا رونمایی کرد

چرا اینقدر آن را دوست دارید؟

اجازه دهید راه هایی را بشمارم که چرا تا به حال آن را دوست داشته ایم:

  1. صدا و حسی شبیه به یک پیانوی واقعی دارد کافی. بله، کلیدها وزن دارند و بازی کردن بسیار طبیعی است.
  2. شما می توانید صدا را کنترل کنید – این CLUTCH است. من دوست دارم بچه های ما بکوبند/بازی کنند یا تمرین کنند (از هفته آینده درس ها شروع می شود). من همچنین این را برای خودم دوست دارم، زیرا من عاشق بازی کردن هستم، اما نمی‌خواهم همه در خانه اشتباهات من را بشنوند (که در زمانی که من خیلی خوب بودم، دردناک است).
  3. می توانید هدفون را وصل کنید – بنابراین اگر آنها می خواهند از تمام ویژگی های اضافی استفاده کنند (که مسلماً می تواند آزاردهنده باشد) می توانند این کار را با هدفون انجام دهند تا کسی مجبور به شنیدن آن نباشد. حتی می‌توانید دو هدفون را وصل کنید تا هر دو بتوانند بشنوند.
  4. بچه ها عاشق “ویژگی های” اضافی هستند – اینجا اساساً جایی است که کلیدها را می‌نوازید و صدایی شبیه درام، خواننده‌های آکاپلا و حتی گلوله‌های تفنگ (نه فن) می‌دهد. اینها آزاردهنده هستند، اما بدیهی است که بازی برای بچه ها بسیار سرگرم کننده است. هدفون کلید است.
  5. این پیانو به خودی خود یک پیانو “نوازنده” نیست، اما آهنگ های زیادی از قبل بارگذاری شده است که می توانید روی آنها پخش کنید. کلیدها بالا و پایین نمی‌روند، اما صدای بسیار خوبی دارد. آیا یک لیست پخش Spotify به خوبی صدا می کند؟ شاید. اما بدون در نظر گرفتن این ویژگی یک ویژگی سرگرم کننده است.
  6. شما می توانید پخش و پخش خود را ضبط کنید، سرعت تنظیم کنید و البته نوع صدای پیانو را تغییر دهید (تصنیف در مقابل پیانو کنسرت و غیره). من واقعاً هنوز از آنها استفاده نمی کنم، اما در آینده بازی با آنها سرگرم کننده خواهد بود.

می‌توانید تمام زنگ‌ها و سوت‌ها را در زیر ببینید (اما آنها فوق‌العاده ظریف هستند و حتی می‌توانید بالای آن‌ها را بیاورید تا اگر بخواهید کلیدها را بدون دکمه ببینید، نتوانید آنها را ببینید).

بزرگ‌ترین و در عین حال نه چندان تکان‌دهنده سورپرایز اینجا این است که من از بازی دوباره بسیار لذت برده‌ام. مطمئناً چند ساعت طول کشید تا انگشتانم کمتر زنگ بزنند و مطمئناً نمی‌گویم که خوب هستم، اما واقعاً واقعاً دوست‌داشتنی بود که دوباره بازی کنم. من البته خجالت می کشم که در مقایسه با زمانی که 18 ساله بودم چقدر خوب هستم، اما اگر در 24 سال کاری انجام نداده باشید، نمی توانید انتظار داشته باشید که خوب باشید. بنابراین به همین دلیل است که من دوست دارم کنترل صدا یا هدفون را داشته باشم، بنابراین تنها اشتباهات آسان دردناکی که مرتکب می شوم در حین یادگیری مجدد نحوه بازی می شنوم.

به علاوه این زیبا و ساده است … طراحی عاقلانه

ما فقط کمتر از یک ماه است که آن را داریم، بنابراین نمی توانم در مورد طول عمر آن یا هر چیز دیگری صحبت کنم. اما چیزی که می توانم بگویم این است که از نظر بصری بسیار ساده و با کیفیت است، بدون اینکه فوق العاده سنگین باشد. من مطمئن هستم که روکش است، نه بلوط سفید جامد، اما همانطور که می بینید واقعاً خوش تیپ است. من نیمکت را دوست ندارم و احتمالاً چیزی با شخصیت بیشتری پیدا خواهم کرد زیرا فکر می کنم که نیمکت از نظر زیبایی شناختی همه چیز را ارزان می کند. من فکر می‌کنم چیزی که واقعاً آن را می‌سازد، چوب پشت روی آن است، بنابراین نمی‌توانید تمام مسیر را ببینید. آیا در ابتدا کسی را فریب می دهد؟ در ابتدا بله! اما نه، کسی را که پیانو می‌نوازد فریب نمی‌دهد. الکترونیکی است، تمام است.

READ  16 هدیه آسان اما هنوز متفکرانه لحظه آخری (بدون نیاز به ارسال)

ما یک مدل دست استخدام کردیم تا به شما نشان دهیم چگونه می‌توانیم صدا را کم و زیاد کنیم (ارباب آن بند انگشت‌ها) تا بتوانید رابط کاربری را بهتر ببینید. همچنین پدال‌ها (که در زیر مشاهده می‌کنید) عالی هستند و مانند یک پیانو معمولی IMHO احساس می‌کنند.

صفحه کلید برقی

از نظر قیمت، ما مال خود را به قیمت 2599 دلار خریدیم که شامل تحویل، راه اندازی و برداشتن جعبه (بدون مالیات در اورگان) بود. این چیزی نیست، اما ما احساس می‌کردیم که سرمایه‌گذاری بزرگی بود تا بچه‌هایمان را به درس‌ها برسانیم که واقعاً هدف اصلی است. آیا از نداشتن میراث غمگین هستم؟ از نظر تئوری بله، اما صادقانه بگویم من بسیار خوشحالم که از این موضوع استفاده بسیار بیشتری می کنیم. من آن را به یک شومینه چوبی در مقابل یک شومینه گازی تشبیه می کنم – یکی از جهات مختلف بهتر است، نمی توان انکار کرد، اما دومی همان چیزی است که شما اغلب استفاده می کنید و از آن لذت می برید. این کاملاً یک ترجیح شخصی است، اما خانواده ما تاکنون از آن راضی هستند. و آنقدر سبک است که می‌توانید آن را به راحتی در اتاق خواب یا راهرو قرار دهید – ما می‌توانیم انعطاف‌پذیری کامل داشته باشیم تا آن را در طبقه بالا قرار دهیم و سپس اگر کار نکرد، آن را پایین بیاوریم، در حالی که با یک پیانو سنتی، نمی‌توانیم به همین راحتی

من احساس می‌کنم نمونه‌های زیادی از این معما وجود دارد – چیز واقعی که پر زحمت و دست و پا گیر است، اما از برخی جهات بی‌نهایت بهتر است، در مقابل نسخه «جعلی» که راحت‌تر، ارزان‌تر است و یکپارچگی ذاتی را ندارد. از اصل اما دیدگاه من این است که وقتی زیبایی‌شناسی، هزینه و فناوری شروع به فوق‌العاده شدن می‌کنند، آن موقع است که خوب است تغییر را انجام دهیم و استفاده، عملکرد و کاربردی را بر چیز واقعی ترجیح دهیم. ما می‌خواهیم بچه‌هایمان پیانو یاد بگیرند و این باعث می‌شود که واقعاً با استرس کمتر، بدون هزینه‌ای نزدیک به 10 هزار دلار برای نوسازی و داشتن انعطاف‌پذیری در آینده، این اتفاق بیفتد. اما نگران نباشید، وقتی کارمان تمام شد، میراث را در خانه قدیمی‌تر در ملک در اتاق استراحت قرار می‌دهیم (ha) – از نظر فنی هنوز هم می‌توانید آن را بازی کنید و بسیار زیبا است، بنابراین یک روز در جایی فرود می‌آید. .

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post Show And Tell: The Case For The Really Pretty Electronic Piano (+ آنچه که ما در مورد آن یک ماه بعد فکر می کنیم) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید