من شک دارم که این حمام مورد علاقه شما در خانه باشد (و هیچ احساس سختی وجود نخواهد داشت:) در حالی که من حمام اصلی خود را بسیار دوست دارم (و آن را برای استفاده روزانه ترجیح می دهم)، این حمام مخفی مسلماً بسیار است. خاص و رنگ‌ها، الگوها و لایه‌های ساخته شده برای چنین عکس‌های زیبایی (با تشکر، کیتلین). این یک جعبه جواهرات کوچک سبز و صورتی، پر از نیکل براق و صیقلی است. کاملاً اصلی به نظر می رسد (اما تازه و جدید) و به همان اندازه شیرین است. من باید در اینجا یک فانتزی بازی کنم (همانطور که باید در حمام مهمان) و هر بار که وارد می شوم مانند “اوه، این فوق العاده است”. همه وسایل لوله کشی نیکل جلا و روشنایی از بین آنها انتخاب شدند جوان سازی و آن فلزی زیبا و براق از کاشی‌های مات و کاغذ دیواری بسیار عالی ظاهر شد.

کاغذ دیواری سبز و صورتی گلدار

کاغذ دیواری | رنگ رنگ سقف و تریم | کاشی | فرو رفتن (در دسترس نیست) | شير آب | آینه (وینتیج) | جای مسواک (وینتیج) | دیوارکوب

اگر خلاصه را بخوانید، می‌دانید که این اتاق ماه‌ها ناتمام بود – با دیوارهای سفید و مطمئناً احساس نمی‌کردید که به هم چسبیده باشند. انتخاب کاغذ دیواری برای همیشه طول کشید، زیرا بسیاری از آنها را دوست دارم، اما یک روز فقط گفتم:این. این است“. دومی که گذاشتیم این تصویر زمینه کلی ونتورا اتاق فقط آواز خواند. سپس یک بار قاب پنجره و سقف را رنگ کردیم سبز روشن/خاکستری (سفید روشن خیلی سفید بود و ناتمام به نظر می رسید)، لوازم جانبی را اضافه کردیم و اتاق خیلی سریع جمع شد. من خیلی خوشحالم

حوله وافل | حوله صورتی | نوار حوله | آینه دیواری | تشک حمام

ترکیب صورتی و سبز باورنکردنی است. “صورتی” کلمه مناسبی به نظر نمی رسد – بیشتر یک گل رز عمیق است. این رنگ بسیار زیبایی است (و در کاغذ دیواری موجود است). و حدس بزنید چه؟ اکنون که کاغذدیواری شده است، من عاشق ظرافت ظاهری بدون دوغاب هستم (یک حرکت طراحی که زمانی به آن اطمینان داشتم، سپس احساس می کردم یک اشتباه است و اکنون دوباره خوشحالم). شما کاملاً می توانید تنوع رنگ کاشی را بدون شلوغی حمام ببینید.

READ  رستوران Bar Kar توسط Spacemen مانند "پا گذاشتن در یک گلدان غول پیکر" است.

ست دوش | سر دوش

وسایل لوله کشی جوانسازی نیکل جلا (با حال و هوای عتیقه تر) فقط مرا بکش. من آنها را بسیار دوست دارم و بسیار خوشحالم که در اینجا به نقره متمایل شدیم – آن فلز براق در برابر مات صورتی و نزدیک کاغذ دیواری سبز بسیار زیبا است (بیشتر از نیکل برس خورده یا کروم صیقلی ترجیح داده می شود).

کاشی | پوشش تخلیه

به آن تنوع رنگ در کاشی نگاه کنید. خیلی خوشگله این یک رنگ سفارشی از Pratt + Larson است (می توانید ببینید تمام رنگ های سفارشی که ما اینجا انتخاب کردیم) و من می خواهم رنگدانه دقیق آن را بدانم تا بتوانم همه چیزها را در این سایه عالی صورتی بخرم. ما یک آجر 2×6 روی دیوارها را انتخاب کردیم (پرتلند، بنابراین لبه ها تیز، خشن و کمی کمتر یکنواخت به نظر می رسند که نصاب کاشی شما از آن متنفر است، اما ما آن را دوست داریم)، ​​یک شش گوش کوچک روی زمین، یک 4×4 مربع برای در بالا، و سپس مداد و کاشی قرنیز شیب دار. یک فریاد بزرگ به استفین از ARCIFORM برای فهمیدن این همه و ثبت سفارش کار بسیار بیشتر از آن چیزی است که به نظر می رسد، بنابراین از شما متشکرم استفین!

The Vintage Articulating Mirror + نگهدارنده مسواک

فرو رفتن (در دسترس نیست) | شير آب | آینه (وینتیج) | سینک کادی (وینتیج)

من تمام لوازم جانبی قدیمی را در فروشگاه های مختلف نجات معماری در پورتلند پیدا کردم. بنابراین، در حالی که شما، آهام، «واقعاً نمی‌توانید خود را در آینه ببینید»، MIL من می‌گوید، من عاشق شخصیتی هستم که آنها به این اتاق آورده‌اند (و وجود دارد یک آینه در دیوار مقابل، نگران نباشید). بدیهی است که به دلیل پنجره نمی‌توانستیم یک آینه روشویی سنتی داشته باشیم، اما از آنجایی که این فقط برای مهمانان است (و شاید الیوت وقتی بزرگتر شود) خیلی خوب است.

READ  استودیو Renesa فضای داخلی مرمر سبز را در کافه الگین ایجاد می کند

دیوارکوب دوبل

دیوارکوب دو نفره Fairview از Rejuvenation در نیکل صیقلی بسیار زیبا است – تمام این جزئیات واقعاً (به معنای واقعی کلمه) در پوشش نقره ای فوق العاده براق می درخشند. نمی توانم جلوی لبخندم را بگیرم. جزئیات موجود در وسایل به نظر تاریخی، کلاسیک و بسیار مناسب برای این خانه است.

آینه دیواری

از آنجایی که آینه عتیقه من آنطور که مادرشوهرم دوست دارد کاربردی نیست، سفارش دادم این آینه نیکل جلا داده شده زیبا (و ساده). برای دیوار بالا میله حوله که بزرگ، زیبا است و کار را به خوبی انجام می دهد (و باعث می شود اتاق بزرگتر شود، کاغذ دیواری را می شکند و نور را در اطراف منعکس می کند).

صفحات سوئیچ

کل اتاق، با این تکه‌های نقره، بدون اینکه اصلاً شلوغ شود، به نظر می‌رسد که لایه‌لایه‌ای است (نقره فلزی آرام‌تر از برنج است).

جا حوله ای (وینتیج) | کیف لوازم آرایش راه راه | حوله وافل | جای کاغذ توالت | توالت

یک فریاد بزرگ به کیتلین گرینعکاس فوق‌العاده ما برای عکاسی بسیار زیبا از این حمام کوچک – او با گرفتن این زاویه از حمام جادویی کرد. من این عکس را دوست دارم (دخت‌خواب‌ها آنجا نیستند، زیرا مجبور بودیم از در حمام فتوشاپ کنیم که او در واقع از آن عکس گرفته بود و کاملاً زاویه را مسدود می‌کرد، بنابراین ما پیش از این پاتختی را حذف کردیم تا ویرایش آسان‌تر شود). این زاویه من را بسیار خوشحال می کند – من دوست دارم که چگونه این دو اتاق به خوبی با هم کار می کنند (اتاق مهمان تمام نشده است، اما در حال حاضر عالی است)

READ  چگونه شاوندا این اتاق مهمان/دفتر کوچک را کاربردی، زیبا و روشن ساخت

چیز قدیمی قفسه قفسه قطار در اصل از خانه، در حمام کودک بود. من خیلی خوشحال بودم که آن را نگه داشتیم و جای دائمی در خانه پیدا کرد (غیر از اینکه ذخیره سازی عالی برای حوله ها و کیف های لوازم آرایشی مهمان بود.

هنر (وینتیج) | کاشت | تولیت | اهرم توالت فرنگی

در یک حمام کوچک بسیار زیاد است، که فکر می‌کنم حرکتی است که می‌خواهم بیشتر از آن استفاده کنم – فقط در فضاهای کوچک به نام ایجاد یک تجربه و برانگیختن یک احساس، آن را انجام دهم. یک تشکر بزرگ از شما تیم ARCIFORM، آن، استفین و جیمی برای ساختن این حمام که وجود نداشت. تخصص زیادی برای بازسازی یک خانه قدیمی وجود دارد و من از کمک همه سپاسگزارم. با تشکر فراوان از Rejuvenation برای همکاری در این حمام – لوله کشی، روشنایی، و تمام لوازم جانبی نیکل جلا داده شده (به جز مدل های قدیمی) ظرافت کلاسیک را به اتاق آورده اند.

منابع حمام:
کاغذ دیواری: کلی ونتورا
پنجره: اصلی
سقف و تریم رنگ رنگ: Comfort Grey اثر شروین-ویلیامز
کاشی (رنگ سفارشی): پرت + لارسون
کاشی کار: سطح هواپیما
ست دوش: جوان سازی
سر دوش: جوان سازی
درب دوش: سفارشی
غرور: جوان سازی (دیگر در دسترس نیست)
شير آب: جوان سازی
لوله کشی: جوان سازی
توالت: کوهلر
توالت اهرم: جوان سازی
دیوارکوب دوبل: جوان سازی

نگهدارنده دستمال توالت: جوان سازی
نوار حوله: جوان سازی
جا حولهای: قدیمی (اصلی برای خانه!)
آینه دیواری: جوان سازی
صفحات سوئیچ: جوان سازی

*طراحی امیلی هندرسون و ARCIFORM
**عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید