اگر تا به حال قطعات صوتی خانگی را شخصاً از یک خرده فروش خریداری کرده باشید – خواه بلندگو، آمپر، هدفون یا گیرنده باشد – یکی از چالش های پیش روی گوش فهیم ارزیابی دقیق کیفیت صدا است. دلیل آن این است که فروشگاه‌های فضای باز و غارنشین اکثر خرده‌فروشان به گونه‌ای تنظیم نشده‌اند که به طور تقریبی با میانگین مکان‌های مسکونی مطابقت داشته باشند. رنسیلوا لس آنجلس در منطقه طراحی وست هالیوود در تلاشی برای کاهش خرید کنسول های صوتی با پایین آوردن سطح غوطه وری به سطحی نزدیک طراحی شده است.

ویترین فروشگاه Wrensilva West Hollywood با ابرهای غروب آفتاب نارنجی و زرد در پس‌زمینه.

واقع در امتداد مرکز طراحی پاسیفیک در یک ویترین فروشگاهی از نظر معماری جذاب که به رنگ سبز عمیق با پنجره‌های خلیج بزرگ رنگ‌آمیزی شده است. فروشگاه Wrensilva LA که به مهمانان شنوا اجازه می‌دهد تقریباً در هر گوشه از چیدمان ساده بنشینند، به جای یک متخصص صوتی خانگی، ظاهر یک مقصد طراحی/دکور را به خود می‌گیرد. و با توجه به موقعیت مکانی آن در منطقه طراحی وست هالیوود، تلاشی است که با تمرکز طراحی خانه در محله خرده فروشی و تجاری طراحی مطابقت دارد.

فضای داخلی نمایشگاه با صندلی مدرن یک کنسول استریو

تخصص Wrensilva از زمان تأسیس آن در سال 2016 بر روی طراحی و ساخت کنسول های ضبط دست ساز hifi متمرکز شده است که بر توجه به ردپای تزئینی آن در شرایطی برابر با عملکرد صوتی تأکید دارد. سیستم‌های کنسول که به زبان طراحی کلاسیک سبک قرن اواسطی تسخیر شده‌اند، صرفاً بازتولید دیروز نیستند. فقط با جزئیات کافی معاصر همراه با ارتقاهای فناوری امروزی، آنها به طور مستقیم با گزینه های بی سیم مانند Sonos و بلوتوث، عصر وینیل را پل می کنند. این نمایشگاه در نظر گرفته شده است تا تجربه شنیداری را در یک محیط “کتابخانه دنج” و “گالری حداقل” در نظر بگیرد.

READ  خانه DOMA یک عنصر سنتی ژاپنی را مدرن می کند

فضای داخلی نمایشگاه با صندلی مدرن و کنسول استریو و قفسه دیواری رکورد

فضای داخلی نمایشگاه با صندلی مدرن و کنسول استریو و قفسه دیواری رکورد

طراحی شده توسط استودیو کالکتیو، مغازه به عنوان فضایی زیبا مبله شده است که حس گوش دادن در خانه را به جای یک مغازه برجسته می کند. جزئیات شامل پانل های کاشی چوب پنبه ای است که در سراسر سقف نصب شده اند تا صدا را به جای بازتابش جذب کنند. به طور مشابه قفسه های سفارشی آسیاب با پنل های پارچه ای مخملی برای کمک به بهبود آکوستیک اتاق. حتی اگر صرفاً برای ویترین فروشی هستید، ممکن است با یک یا دو ایده در مورد چگونگی بهبود آکوستیک خود در خانه بروید.

مانند یک مجموعه رکورد، فضا قابل لمس است و برای لمس طراحی شده است. ما سطحی از جزئیات را بررسی کردیم که مترادف با شهرت رنسیلوا برای قطعات باکیفیت و گالری‌وار است. نتیجه چیزی بین یک کتابخانه دنج و یک گالری مینیمال برای لذت و کشف موسیقی است.

– کریستین شولز، طراح اصلی استودیو Collective

فضای داخلی نمایشگاه با صندلی مدرن و کنسول استریو و قفسه دیواری رکورد

کل خانواده کنسول Wrensilva – M1، The Standard و Loft جمع و جور – در معرض نمایش هستند و از مشتریان دعوت می کنند تا بیایند و مجموعه رکوردهای انتخاب شده را که در نمایشگرهای کف تا سقف نمایش داده شده است، نمونه برداری کنند.

فضای داخلی نمایشگاه با صندلی مدرن و کنسول استریو و قفسه دیواری رکورد

فضای داخلی نمایشگاه با صندلی مدرن و کنسول استریو و قفسه دیواری رکورد

نمای نزدیک از کنسول استریو و قفسه های دیواری ضبط

Wrensilva LA سه شنبه تا جمعه از ساعت 12 تا 5 بعد از ظهر و با قرار قبلی باز است. اما شاید اگر با اشتیاق – و به اندازه کافی طولانی – نگاه کنید، تیم Wrensilva می‌تواند به شما اجازه دهد برای یک جلسه گوش دادن وارد شوید.

عکس های رالف استراتمن

دیدگاهتان را بنویسید