واقع در ساختمان تاریخی Trade Lofts در لس آنجلس، LAUN و Denvir Enterprises یک نمایشگاه مشترک جدید برای حمایت از طراحی معاصر در حال ظهور در جامعه افتتاح کرده اند. LAUN که توسط ریچل بولاک و مولی پورنل تأسیس شد، در لس آنجلس آغاز شد و به خاطر خط مبلمان داخلی/خارج از کالیفرنیا معروف شد. LAUN همچنین در حال گسترش معماری مسکونی و معماری داخلی خود است و از نمایشگاه برای گرد هم آوردن هر دو طرف تجارت خود استفاده خواهد کرد. Denvir Enterprises، که توسط هلند دنویر تأسیس شد، نیز سفر خود را در لس آنجلس آغاز کرد و به نمایندگی از گروه متنوعی از فروشندگان در دنیای طراحی که به طور خاص محصولات تجاری پایدار تولید می کنند، آمده است. تقریباً 50٪ از مشاغل کوچک که DE نمایندگی می کند، مارک های اقلیت، LGBTQIA و/یا متعلق به زنان هستند.

ما با بولاک و دنویر تماس گرفتیم تا درباره چگونگی همکاری و جامعه در خط مقدم نمایشگاه جدید، چالش‌های باز کردن فضا در طول یک بیماری همه‌گیر، و اشیایی که بیشتر درباره آن‌ها صحبت می‌کنند بیشتر بدانیم:

LAUN + Denvir Enterprises

نمایشگاه لس آنجلس

چرا این شهر را انتخاب کردید؟ چرا به طور خاص این ویترین؟

LAUN: به عنوان یک استودیوی طراحی، LAUN همیشه ریشه در LA داشته است. ما مجموعه مبلمان خود را در سال 2018 راه اندازی کردیم تا سوابق خود را در نجاری، فلزکاری و معماری گرد هم بیاوریم، و همیشه استعدادهای منحصر به فرد تولیدکنندگان باورنکردنی شهر را برای ایجاد قطعات مجسمه‌سازی و با کیفیت ارثی که می‌توانند در داخل و خارج از خانه زندگی کنند، تجلیل می‌کنیم.

ارجاعات معماری ما نیز بسیار از شهر و تاریخ طراحی غنی آن الهام گرفته شده است. مرکز شهر لس آنجلس دارای انرژی منحصربه‌فردی است و ساختمان‌های شگفت‌انگیزی، به‌ویژه خیمه‌های شبانه‌روزی در منطقه تئاتر برادوی، که بسیاری از آن‌ها برای خرده‌فروشی و مکان‌های کنسرت نگهداری و تغییر کاربری داده شده‌اند، دارد. این محله ترکیبی منحصر به فرد از صنعت و زندگی شهری پویا دارد – برای شهری مانند لس آنجلس نادر است.

فضای ما در منطقه مد در ساختمان نئوگوتیک ترید لفت است که قدمت آن به دهه 1920 باز می گردد. امروزه، همچنان مرکز کارآفرینان در زمینه‌های مد، طراحی و تولید است. ما بسیار هیجان زده هستیم که بخشی از این جامعه هستیم.

DE: لس آنجلس جایی است که Denvir Enterprises شروع به کار کرد و تیم کوچک ما در آن مستقر است، بنابراین اولین انتخاب طبیعی بود. ما با LAUN همکاری کردیم تا ترکیب مناسب دفتر/نمایشگاه را جستجو کنیم و برای مدت طولانی به دنبال آن بودیم. زمانی که از این فضا در میان بخش‌های پرجنب‌وجوش جوامع و کسب‌وکارهای قدیمی بازدید کردیم، فکر می‌کنم همه متوجه شدند که این همان نقطه است. گفتن “بله” تصمیم آسانی بود. پس از دستیابی به چنین موفقیتی در این اولین سرمایه گذاری، DE قطعاً قصد دارد در آینده به شهرهای دیگر گسترش یابد.

نقاشی دیواری در نمایشگاه لس آنجلس

مبلمان مدرن در نمایشگاه لس آنجلس

امیدوارید با این نمایشگاه به چه چیزی برسید؟

LAUN: علاوه بر خط مبلمان، ما اخیراً معماری و دکوراسیون داخلی مسکونی خود را گسترش داده ایم. احساس درستی به نظر می رسد که همه جنبه های تجارت طراحی ما و کل تیم را زیر یک سقف قرار دهیم. علاوه بر این، ما یک کتابخانه تحقیقاتی و مواد گسترده در کنار استودیوی طراحی خود داریم و بسیار عالی است که بتوانیم تمام جنبه‌های کاری که انجام می‌دهیم، دیدگاه‌مان و اینکه چگونه همه این جنبه‌های عمل ما به یکدیگر تغذیه می‌کنند، به مشتریان خود نشان دهیم.

READ  دکوراسیون مدرن با الهام از الگوی دهه 1960 از Designmuseum Danmark

DE: ما فضایی می‌خواهیم که مشتریان ما بیایند و محصولات را ببینند – روی همه صندلی‌های مختلف بنشینند، تزئینات زیبا را ببینند، و قبل از سرمایه‌گذاری روی آنها برای پروژه‌هایشان، واقعاً محصولات را تجربه کنند. در حالی که تمرکز ما بر صنعت طراحی داخلی و به ویژه مبلمان و تزئینات تجاری است، ما همچنین می‌خواهیم فضای خود را به روی افراد در صنایع مختلف خلاق در لس آنجلس باز کنیم. هدف ایجاد یک مرکز خلاق و قابل دسترس است. برای جشن راه اندازی، ما یک فراخوان آزاد برای هنر در سراسر لس آنجلس انجام دادیم و همه آثار را پذیرفتیم. شب رویداد، نمایشگاه با ترکیبی باورنکردنی از مردم پر شده بود – هنرمندانی که به تماس آزاد پاسخ داده بودند، طراحان داخلی، افرادی که در ساختمان ما کار می کردند، دوستان و خانواده. دیوارها (و هنوز هم هستند!) در مجموعه ای متنوع از هنر پوشیده شده بودند و گفتگوها در تمام صنایع و تجربیات جریان داشت. من فکر می کنم که هم دنیای هنر و هم دنیای طراحی اغلب می توانند غیرقابل دسترس و ادعایی باشند. با نمایشگاه، ما می‌توانیم نوع فضا و گالری را ایجاد کنیم که احساس فراگیری داشته باشد و امیدواریم مخاطبانی را جذب کند که قدردانی می‌کنند، می‌خواهند مشارکت کنند و آویزان شوند.

مبلمان در نمایشگاه لس آنجلس

مبلمان در نمایشگاه لس آنجلس

یکی از چالش هایی که برای باز کردن این فضا داشتید چیست؟

LAUN: ما برای مدت طولانی به دنبال مکان مناسب بودیم و در نهایت متوجه شدیم که Downtown LA دقیقا همان جایی است که می‌خواستیم باشیم. نور و فضای کافی برای ما مهم بود. در مورد ساخت، ما خودمان کارهای زیادی را انجام دادیم، اما برای چیزهایی خارج از توانمان کمک گرفتیم و از همان کمبود مواد و تاخیر در ساخت و ساز رنج بردیم که اخیراً همه با آن مواجه بودند. بیش از حد انتظار طول کشید، اما در نهایت ما واقعاً از اینکه چگونه همه چیز به هم رسیدیم راضی هستیم.

DE: انجام همه کارها طبق برنامه در طول کووید بسیار دشوار است! تیم DE بسیار خوش شانس است که فضایی را با LAUN، که ساخت و ساز مدیریت شده را طراحی کرده است، به اشتراک می گذارد. من شخصاً از اینکه تیم باورنکردنی ام کمک می کند تا فضا را زنده کند بسیار سپاسگزارم.

مبلمان در نمایشگاه لس آنجلس

مبلمان در نمایشگاه لس آنجلس

نقاشی دیواری در نمایشگاه لس آنجلس

در حال حاضر کالای مورد علاقه شما در نمایشگاه چیست؟

بنیانگذار LAUN، ریچل بولاک: ما یکی از نیمکت‌های Bobbin خود را در اینجا داریم و مورد علاقه شخصی من است که در آن فضا داشته باشم، زیرا من عاشق تماشای نحوه تعامل مردم با آن هستم. بچه ها اوقات خوبی را در آن می گذرانند – آنها عاشق چرخاندن پایه ها هستند.

یکی از بنیانگذاران LAUN، مولی پورنل: ما برخی از نمونه‌های اولیه خود را آوردیم که هرگز به تولید کامل نرسیدند و من واقعاً از داشتن اطرافیان و تصور مجدد پتانسیل آنها الهام گرفته‌ام.

DE: اوووووه چه سوال سختی ما در حال حاضر همه چیزهایی را که در نمایشگاه است با دقت انتخاب کردیم، بنابراین من واقعاً همه آنها را دوست دارم. یک نقطه مورد علاقه قطعاً نقاشی دیواری توماس رودهوت-هریسون با صندلی معلق 1730 از Mexa است که در جلوی آن شناور است. هر زمان که مهمانان وارد نمایشگاه می شوند، این تبدیل به “گام و تکرار” ما شده است و مکانی به یاد ماندنی و زیبا برای ثبت هرکسی که وارد فضا می شود ایجاد می کند.

فضای کاری در نمایشگاه لس آنجلس

فضای کاری در نمایشگاه لس آنجلس

کاغذ دیواری گرافیکی قرمز در نمایشگاه لس آنجلس

موضوع، الهام یا داستان این فصل چیست؟

LAUN: نمایشگاه دارای قطعاتی از خط مبلمان کامل ما است. اما، جدیدترین مجموعه ما، Dawn، جنبه تجربی تری از استودیو را نشان می دهد که ما برای ادامه کاوش در آن هیجان زده هستیم. از نمادگرایی زنده و تصاویر سوررئالیستی در رمان علمی تخیلی اکتاویا باتلر به همین نام الهام گرفته است. مجموعه چهار تکه آینده نگر شامل صندلی سالن Octavia، ساخته شده از آلومینیوم ریخته گری یا فایبرگلاس، قصیده ای از مواد غیرمنتظره ژان رویر و خطوط منحنی است، و میزهای کناری باتلر از «حاشیه» بزرگ ساخته شده از طناب سیلیکونی برای ایجاد حسی روان استفاده می کنند. از حرکت در طول چند سال گذشته، ما واقعاً به سمت مضامین و خلاقیت های ماورایی در رمان های باتلر جذب شده ایم.

READ  رنگ های کنجکاو و فضای داخلی غیرعادی

DE: رنگ و شادی! من فکر می کنم همه ما می توانیم در هر لحظه از هر دو بیشتر استفاده کنیم.

مبلمان در نمایشگاه لس آنجلس

مدفوع آبی

مبلمان در نمایشگاه لس آنجلس

نقاشی انتزاعی

آیا محصولات خاص یا جواهرات کشف نشده ای را حمل می کنید که به خصوص در مورد آنها هیجان زده باشید؟

LAUN: بسیاری از کارهای ما مبتنی بر همکاری با استعدادهای محلی است – چه با هنرمندان، تولید کنندگان یا سازندگان. ما می‌خواهیم که نمایشگاه مکانی برای اکتشاف باشد – نه فقط برای کار ما، بلکه کار بسیاری از افراد دیگر در جامعه ما. ما واقعا هیجان زده ایم که آثار هنری امی مکی نقاش را در سرتاسر نمایشگاه داریم. نقاشی‌های ژست‌های بزرگ او واقعاً فضا را فعال می‌کند و احساس و لمس را به فضا می‌افزاید. ما قصد داریم هنرمندان مختلف را به طور مداوم به نمایش بگذاریم.

DE: خیلی زیاد! از نظر برندها، Esaila یک خانه طراحی مستقر در تایوان با حداقل نمایندگی در آمریکا است، بنابراین ما مکان خوبی برای آمدن و دیدن کیفیت شگفت انگیز کار آنها هستیم. ما خوش شانس هستیم که با سه مارک منحصر به فرد از مکزیک – Candor Home، Cerámica Suro و Mexa – که همه آنها را در داخل طراحی و تولید می کنند، کار می کنیم. Rohi، یک تولید کننده پارچه آلمانی، اگرچه از سال 1933 در این زمینه فعالیت می کند، هنوز در بازار ایالات متحده نسبتاً جدید است و نمونه های پشم آنها واقعاً برای دیدن حضوری تأثیرگذار است. در مورد جواهراتی که ما از فراخوان آزاد برای هنر دریافت کردیم، بالای ذهن قطعه ای از نها عصار است – بشقاب چوبی که با دست نقاشی شده با هنر الهام گرفته از مهدی. مورد علاقه دیگر، سرامیک های نمایش داده شده توسط Papiboybabyboy است. داشتن فرصت هایی برای نمایش چنین تنوعی از هنر و اشیاء واقعاً هیجان انگیز است و باعث می شود که من به طور خاص به فضا افتخار کنم و برای آنچه در آینده خواهد آمد هیجان زده باشم.

نقاشی انتزاعی و مبلمان مدرن

اتاق های ملاقات

اتاق های ملاقات

آیا چیزی از نمایشگاه در خانه خود دارید؟

LAUN: ما دوست داریم با برخی از نمونه های اولیه به عنوان یک آزمایش آزمایشی زندگی کنیم – من یک مدل فوم از سری Confetti خود دارم که با رزین روکش کردم و یک صندلی اولیه باکال که هنوز در آپارتمانم خیلی بلند بود و من واقعا برای دو نفر هیجان زده هستم. صندلی های روبانی که به زودی در خانه در اتاق نشیمن من خواهند بود.

ما همچنین چند نمونه اولیه از قطعات جدید برای سال 2023 داریم که از کلیسای ادونتیست روز هفتم هالیوود الهام گرفته شده است، ساختمانی در دهه 1960 که به یک نقطه عطف LA تبدیل شده است. این ساختمانی است که مدت هاست ما را مجذوب خود کرده است، بنابراین هیجان انگیز است که بتوانیم خطوط هندسی و زبان متریال آن را به مجموعه مبلمان ترجمه کنیم. من و مولی هر کدام به یک میز در خانه نیاز داشتیم و از آن به عنوان فرصتی برای آزمایش تکرارهای مختلف مجموعه استفاده کردیم. ما همچنین یکی از نمونه های اولیه را در اینجا به عنوان میز کنفرانس داریم که به ما امکان می دهد میزها را در مصارف مختلف ببینیم (یکی که در خانه من است یک میز ناهار خوری سرپوشیده و مولی یک میز ناهار خوری در فضای باز است).

READ  NoMad London در جوایز AHEAD Europe 2021 هتل سال را معرفی کرد

DE: در حال حاضر، فرش دو و تعدادی مجسمه نرم از Work in progress (مارک خواهر و برادر ما)، چراغ‌های آویز گیلاس از Esaila و میز لپ‌تاپ C Amigo Modern را داریم. ما قطعاً یک لیست طولانی از آرزوها داریم که کم کم به خانه اضافه خواهیم کرد!

بعدی برای نمایشگاه چیست؟

LAUN: این هیجان انگیز است که بتوانید با Denvir Enterprises متحد شوید تا فضا را زنده کنید. ما شرکای دیرینه ای هستیم که ارزش های مشابه و تمایل به ایجاد یک مرکز پر جنب و جوش برای جامعه طراحی LA را به اشتراک می گذاریم. ما امیدواریم که این یک مقصد طراحی جدید پویا در مرکز شهر لس‌آنجلس باشد و میزبان رویدادها، تاسیسات و نمایشگاه‌هایی با دیگر سازندگان و هنرمندان محلی باشد.

DE: در همین چند هفته گذشته میزبانی از شرکت‌های طراح داخلی و به اشتراک گذاشتن فضا و محصولات خود با آن‌ها واقعاً خوب بود – ما هیجان‌زده هستیم که چندین بار در هفته میزبان شرکت‌های محلی باشیم. ما همچنین میزبان چندین رویداد خواهیم بود. ما می‌خواهیم در کنار فراخوان‌های آزادتر برای هنر میزبان بحث‌هایی درباره معماری و طراحی باشیم. من مایلم که متصدیان مهمان وارد شوند و هنر را در این فضا مدیریت کنند و جوامع بیشتری را وارد کنند که ما (هنوز) به آنها متصل نیستیم. ما می‌خواهیم کار خود را در صنعت داخلی دنبال کنیم و در عین حال با ورودی‌های جوامع اطراف به فضا تزریق کنیم.

مبلمان مدرن در نمایشگاه لس آنجلس

LAUN + Denvir Enterprises

یک درسی که از زمان افتتاحیه آموخته اید چیست؟

LAUN: پس از دو سال کار بیشتر از خانه، به ما یادآوری شد که جامعه و همکاری چقدر عالی است – هم داخلی و هم خارجی. روند طراحی ما به شدت مشارکتی است و قرار گرفتن در یک مکان واقعاً پس از چند سال دوری این کار را تسهیل کرده است. همچنین داشتن تیم Denvir در اطراف ما بسیار لذت بخش است – همه آنها انرژی فوق العاده ای دارند و ما واقعاً برای حمایت از یکدیگر تلاش می کنیم. همکاری با آنها در فضاهای مشترک بسیار سرگرم کننده بود – و همچنین یادآوری بود که چقدر دیدگاه های متعدد مهم هستند و چگونه به نتیجه نهایی بهتری منجر می شوند.

DE: هیچ وقت در درس هایی که باید یاد گرفت کمبودی وجود نخواهد داشت.

عکس ها از Ye Rin Mok.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید