چهارپایه‌های طراح محلی Caleb Ferris و شرکت طراحی Prowl Studio از جمله آثاری بودند که در نمایشگاه سانفرانسیسکو با محوریت طراحی معاصر Bay Area به نمایش درآمدند.

را در حال انجام است چهارپایه‌ها، صندلی‌ها و سایر مبلمان را از طراحان محلی نشان دهید تا تنوع در روش‌ها و پس‌زمینه‌های یک صحنه طراحی در منطقه خلیج در حال تکامل را برجسته کنید.

دو صندلی و یک چهارپایه مبهم روی سکوها نمایش داده شده استدو صندلی و یک چهارپایه مبهم روی سکوها نمایش داده شده است
نمایشگاه اخیر Works in Progress که در سانفرانسیسکو برگزار شد، طراحان منطقه خلیج را برجسته کرد

متصدیان و طراحان می‌گویند، همانطور که صحنه خلاقانه منطقه خلیج در زمان واقعی تکامل می‌یابد، امکانات بی‌پایانی برای شکوفایی آن وجود دارد. کیت گرینبرگ، کلی پرومبتی، و صحرا جاجرمیخیات در یک بیانیه.

در حال حاضر، ما اینجا هستیم تا به عمق آن اذعان کنیم و بگوییم: این کار در حال پیشرفت است.»

مدفوع توسط Caleb Ferrisمدفوع توسط Caleb Ferris
کالب فریس یک مدفوع صنوبر با پای اردکی را نشان داد

این تیم قطعات نمایشگاه را بر روی سکوهای فلزی که با پایه های آجری پشتیبانی می شوند، توزیع کردند.

قطعات از یک چهارپایه چوب صنوبر انحنادار با پای اردکی که با رنگ و ورق نقره مشخص شده بود. کالب فریس، به استودیو پرول چهارپایه مکعبی استیل ضد زنگ که در یک روکش بافتنی سه بعدی پیچیده شده است.

مدفوع توسط Prowl Studioمدفوع توسط Prowl Studio
استودیو Prowl یک چهارپایه استیل ضد زنگ را در یک روکش بافتنی سه بعدی پیچیده است

تیم می‌گوید: «در طیف وسیعی از مواد، فرم‌ها و عملکردها، شرکت‌کنندگان شیارهایی در اصل، درون‌نگر و خارج از مرکز پیدا کرده‌اند.

طراح ایدو یوشیموتو یک میز کناری مجسمه‌ای ساخته شده از چوب قرمز قدیمی و با رنگ قرمز تیره به نمایش گذاشته شده است. میز از یک گوشه هندسی و منحنی تشکیل شده است که به یک لبه خام تاریک می رسد.

مبلمان توسط ایدو یوشیموتومبلمان توسط ایدو یوشیموتو
طراح، ایدو یوشیموتو، میز کناری مجسمه‌ای قدیمی و قدیمی را با لبه‌ای خام نشان داد.

استودیو پیش رو یک مدفوع پشم مرینو فازی ایجاد کرد که از سازندهای سنگی شمال کالیفرنیا مطلع شد، که با سطح صاف یک مدفوع شیشه ای توسط متصدیان در تضاد بود. جاجرمیخیات و گرینبرگ.

READ  در خانه اسکات هورنای دوست سبک من که برای کتابم عکس گرفتیم دیدن کنید + چرا خیلی دوستش داریم

کارهای دیگر شامل میز کناری تخته سه لا بالتیک با طرفین شیاردار و پاهای کوچک و درشت آبی آسمانی بود. NJ Roseti و یک صندلی بلوط سفید روی آن کوسنی از پشم وحشی و جیر توسط رفیع عجل از استودیو اعتماد به نفس طولانی.

دفتر فضای ملموس یک صندلی پای صاف را نشان داد که با همکاری استودیوی طراحی CNC طراحی شده است Thirdkind Studio، در حالی که دانکن اوجا از طراحی اوجا مدفوع بلوط سفید زغالی را با نمایه‌ای ارگانیک و خشن به نمایش گذاشت.

Fyrn Studio یک چهارپایه چوب سخت مشکی زغالی با سخت افزار آلومینیومی که با قطعات قابل تعویض و استودیو ساخته شده بود را نشان داد. متوسط ​​کوچک و طراح ایوان موزر هر دو صندلی نمایش داده شده از خاکستر، یکی سیاه شده و دیگری نه، با پایه هایی از خطوط ظریف و ساده پشتیبانی می شود.

کاری از کیت گرینبرگ و صحرا جاجمیخیاتکاری از کیت گرینبرگ و صحرا جاجمیخیات
استودیو آهد و کیت گرینبرگ و صحرا جاجرمیخیات چهارپایه هایی با فرم های سنگ مانند ساختند.

به همان سادگی که به نظر می رسد، روح این نمایشگاه در بازنمایی هنرهای فیزیکی و افراد پشت سر آن است. پرومبتی گفت: روشن کردن این بخش پر جنب و جوش از خلیج که همیشه در میان شهری متمرکز بر قلمرو دیجیتال قابل مشاهده نیست، مهم است.

گرینبرگ می‌گوید: «یک چیز واقعاً هیجان‌انگیز در این جامعه در حال تولید است که تازه شروع به آزار و اذیت می‌کند.

چهارپایه و صندلی چوبیچهارپایه و صندلی چوبی
NJ Roseti یک میز کناری تخته سه لا بالتیک ایجاد کرد که توسط پایه های مکعبی آبی روشن پشتیبانی می شد

Works in Progress بخشی از فضای وسیع‌تر بود هفته هنر سانفرانسیسکو، که هنر و طراحی را از شهر برجسته می کند و از 13 تا 21 ژانویه برگزار می شود.

READ  تغییر دکوراسیون اتاق خواب آرام با الهام از کالی در غرب میانه لیا (شامل قسمت پانسمان DIY)

دیگر نمایشگاه‌های مبلمان اخیر که طراحان کالیفرنیایی را برجسته کرده‌اند عبارتند از INTRO/LA با قطعاتی از آدی گودریچ و سام کلمیک و اولین نسخه میامی از نمایشگاه طراحی مستقر در میلان Alcova که در یک متل در هفته هنر میامی برگزار شد.

کارهای در حال انجام در انجام شد مرکز صنعتی آمریکا در سانفرانسیسکو از 18 تا 23 ژانویه 2023. برای رویدادهای معماری و طراحی بیشتر در سراسر جهان به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

عکاسی توسط صحرا جاجرمیخیات مگر خلافش گفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید