اولین فاش شدن خانه مزرعه، شما و من واقعاً به آن نیاز داشتم. دیدن یک گوشه، یک “لحظه” کوچک، کاملاً به پایان رسیده است، حتی اگر فقط یک در (و منطقه اطراف) باشد، بسیار رضایت بخش است. همه از قدرت یک رنگ عالی استقبال می کنند (متشکرم، شروین-ویلیامز). بنابراین امروز شما را از طریق فرآیند تصمیم‌گیری رنگ درب ورودی راهنمایی می‌کنم و خواهید دید که به چه چیزی رسیدیم (می‌ترسیدم و می‌ترسیدم که پشیمان شوم، اما اکنون بسیار خوشحالم).

به طور خلاصه – ما می خواستیم در اصلی را حفظ کنیم زیرا زیبا بود. ما ابتدا به لکه برداری و لکه گیری آن فکر کردیم، اما به قدری بد شکل بود (ترک، سوراخ، قالب گیری از دست رفته، جایگذاری قفل جدید و غیره) که بازسازی آن بسیار گسترده بود (بخوانید: گران است). و ما در مرحله پروژه “شاید-بگذارید-خدای عزیز-پول را خرج نکنیم” بودیم، بنابراین گفتیم وصله و رنگ می کنیم: تمام شد. اما انتخاب رنگ درب ورودی سخت است! چه فضایی می خواهید؟ دوست دارید مردم هنگام رانندگی/ پیاده روی چه فکر و چه احساسی داشته باشند؟ از همه مهمتر، وقتی بعد از یک روز طولانی رانندگی می کنید و اولین نگاه از خانه خود را می بینید، چه احساسی دارید؟ این اولین تأثیر گل رز (اسپویلر) است و واقعاً لحن را برای آنچه ممکن است در داخل پیدا کنید تعیین می کند.

در اینجا حقایق وجود دارد:

1. داشتیم خونه رو رنگ میکردیم Pure White SW 7005 که ما آن را دوست داریم، با رنگ خاکستری روشن، SW 7072 آنلاین، که با رنگ درب بیرونی آبی فولادی (روکش آلومینیومی، رنگ نشده) بسیار خوب کار می کند. بنابراین احساس کردیم که احتمالاً به اندازه کافی آبی/خاکستری داریم (من کاملاً با این موافق نیستم، اما مطمئناً خوب است).

2. برایان طرفدار درب قرمز بود و منظورم این است که من عاشق رنگ قرمز هستم (خانه ما در لس آنجلس یک در قرمز داشت و بچه ها نیز تیم “قرمز” بودند). من تعجب کردم که آیا باید کار جسورانه‌تری انجام دهیم، بنابراین نمونه‌های زیادی از شروین-ویلیامز گرفتم – هم در تراشه‌های رنگ رایگان کوچک و هم نمونه‌های لایه‌برداری و چسبندگی آن‌ها (که می‌توانید سفارش دهید اینجا). من حتی به رنگ زرد روشن یا سبز تقریبا سیاه باز بودم. همانطور که می‌دانید، من دوست دارم گزینه‌های زیادی را بسنجیم و صادقانه بگویم که برای انواع مختلف حالات باز هستم. گزینه هایی که من به آنها فکر می کردم مشکی (کلاسیک!)، زرد (خیلی شاد!)، سبز تیره (شاد اما بیشتر “اورگان”) یا حتی بژ رژگونه (رنگ سال 2023 آنها بسیار زیبا است، Redend Point SW 9081).
3. با این حال، در طول این فرآیند طراحی مدام به من یادآوری می‌شود که برایان سنتی‌تر را دوست دارد و حتی «شیرین» را متمایل می‌کند. من فکر می کنم بیشتر به خاطر خانه مزرعه ای است که او در آن بزرگ شده است (آبخانه قرمز کلاسیک، خانه سفید با کرکره های مشکی) که هر بار سعی می کنم او را به سمت ظاهری امروزی یا مد روز سوق دهم، او مقاومت می کند. او «کلاسیک» می‌خواهد، و واقعاً فکر می‌کند که یک در قرمز همان چیزی است که این خانه و ملک می‌خواست.

READ  معماران Schissel Montgomery آپارتمان بروکلین را برای گالری آثار هنری بازسازی کردند

عالی! من می توانم به آنجا بروم. او به سرعت مرا در “تیم قرمز” قرار داد، اما واضح است که بحث در اینجا پایان یافت. برایان هندرسون کدام قرمز را انتخاب می کنیم؟

ما دور و بر این رفتیم. او قرمز روشن می‌خواست، و من موافقت کردم، اما این توصیه را ارائه دادم – نگاه کردن به آن بسیار روشن ممکن است آزاردهنده باشد و قرمز تیره‌تر به عنوان “روشن” خوانده می‌شود، حتی اگر تیره‌تر از برخی قرمزهای دیگر باشد. آن و سارا هر دو آنجا بودند و با او موافق بودند، اما من به عقب راندم تا قرمز تیره‌تر (که هنوز قرمز است). بنابراین ما تعداد زیادی نمونه قرمز عالی از شروین ویلیامز سفارش دادیم.

زمان خیره شدن به نمونه های رنگ قرمز به مدت 3 روز:

نمونه استیکرهای قرمز زیادی را سفارش دادیم و به در چسباندیم. خیلی راحت و مفید

من خیلی خیره شدم و بحث کردم، اما خیلی استرس نداشتم، زیرا اگر اشتباه می‌کردیم، احتمالاً یک کت سریع روی بالاست تا تیره شود.

ما در نهایت انتخاب کردیم Poinsettia SW 6594 توسط شروین ویلیامز، اما Tanager SW 6601 یک ثانیه نزدیک بود و کادر را علامت زد. انجام شده. انتخاب شد. ما موافقیم. عالی!

واکنش من در نگاه اول

سپس چند هفته بعد نقاشان آن را نقاشی کردند و به این شکل بود:

اولین واکنش من این بود که “فیلم ترسناک، عالی است، یک خانه ترسناک است”، اما برایان به من یادآوری کرد که A. این فقط یک کت بود و B. بدیهی است که آنها بیش از حد اسپری کردند. عمدا که به ظاهر وحشتناک کمک کرد و C. بقیه خانه تمام نشده است! فقط صبر کن! بنابراین من این کار را کردم، اما از قبل در ذهنم داشتم برای رنگ آمیزی مجدد برنامه ریزی می کردم … قرمز عالی بود، اما آیا برای من زیاد بود؟؟؟؟

سپس رنگ بدنه و پوشش را تکمیل کردند – دوباره Pure White SW 7005 و SW 7072 آنلاین هر دو توسط شروین ویلیامز.

READ  چگونه می توان مدرن میانه قرن را به روش "مدرن" درست از سوی یک مدیر موسیقی مشهور و مادر با استعداد او (یک تیم رویایی طراحی واقعی) انجام داد.

آن روز گوشه ای از راهرو دور زدیم و هر دو نفس نفس زدیم. ما بسیار از رنگ بدنه و بدنه (خیلی روشن، کلاسیک و شاد!) خوشحال شدیم، اما هر دو بلافاصله گفتیم که قرمز را با رنگ پوشش خاکستری دوست نداریم. نمی‌توانستم دلیل آن را کاملاً بفهمم، اما مثل این است که قرمز باعث شده است که رنگ آنلاین (که خاکستری است) حتی خاکستری‌تر و کمی صاف به نظر برسد. شاید به این دلیل باشد که هر دو دو رنگ متوسط ​​هستند و آنلاین با یک رنگ واقعا تیره خوب بود. در هر صورت، هر دوی ما واکنش “مه” یکسانی داشتیم. اما روکش در کل خانه یکسان بود! روی هر پنجره و دری! شما نمی توانید فقط یک رنگ متفاوت برای درب ورودی خود داشته باشید، می توانید؟ بنابراین من پرسیدم ARCIFORM و آنها گفتند “البته که می توانی، ما همیشه این کار را انجام می دهیم” و روز بعد نقاشان من بدنه دور در را به همان رنگ دیوارها، سفید خالص رنگ کردند. می ترسیدم به نظر برسد که ما فراموش کرده ایم پوشش را رنگ کنیم، اما همانطور که خودتان می بینید، شگفت انگیز به نظر می رسد (پایین را ببینید). من بدون هیچ دلیلی ترسیدم و در حالی که می‌گویم «درس آموخته‌ام»، حقیقت این است که ترسیدن و شک و تردید به خود اغلب تنها بخشی از فرآیند خلاقیت است. حدس می‌زنم چیزی که یاد گرفتم این است که گاهی اوقات فقط اجازه می‌دهم آن را اجرا کند و اجازه ندهید شک و ترس اولیه شما را تحت تأثیر قرار دهد. هنوز.

درب قرمز رنگ شده نهایی و احساس ما

ما کاملا آن را دوست داریم. روشن و شاد، کلاسیک و جاودانه است و شادی زیادی را به ایوان جلویی (و زندگی) ما تزریق می کند. بعد از اینکه مدلش کردم دوباره بهش نگاه کردم و تقریبا گریه کردم. همه چیز آنطور که من انتظار داشتم خوب نشده است، اما این منطقه خیلی بهتر از آن چیزی که فکر می کردم ظاهر شد.

من هر بار که این در را می بینم فوق العاده خوشحالم. این کاری است که قرمز انجام می دهد – این یک تکان شادی است! و قرمز سمت راست، در این مورد، Poinsettia SW 6594، واقعاً خوب است. اول با آن شلیک کردیم آن تاج گل که نمی تواند کمک کند جز کمی تعطیلات (من آماده ام، آیا شما آماده اید؟) بنابراین ما آن را برای بقیه عکس ها برداشتیم، اما آن در چقدر شیرین است؟ بقیه خانه یک منطقه ساخت و ساز مطلق بدون گرد و غبار است، اما این ایوان جلویی نور کوچک امید من است. ما در واقع هفته بعد تاب ایوان معلق را درست در کنار آن آویزان کردیم و من نمی توانم صبر کنم تا به شما نشان دهم که همه اینها چگونه به نظر می رسد.

READ  همه چیز درباره لوازم خانگی ما - آنچه را انتخاب کردیم، چگونه آنها را ادغام کردیم و چقدر آنها را دوست داریم

ما یک روکش نیمه براق را برای دوام و پسرانه انتخاب کردیم، آن را فقط POPS کرد. بعد از اینکه نقاشی کردیم، جایی خواندم که درب ورودی قرمز به این معنی است که شما پول خانه را پرداخت کرده اید، که واقعاً یک شوخی خنده دار است، اما برای من به معنای «خوش آمدید! بیا داخل و برای اوقات خوش خانوادگی آماده باش.»

گلدان (مهد کودک محلی) | خوشحالم که اینجایی | درب شطرنجی | دیوارکوب | رنگ دیوار | رنگ درب

من به مهد کودک محلی رفتم و این گلدان ها و گیاهان زیبا را گرفتم (یک کریت مریتل که باید به آفتاب بیشتری منتقل کنم و یک درخت کاملیا که اینجا می ماند – من عاشق آن شکوفه های زمستانی هستم). تشک های خوش آمدگویی هر دو هدف هستند (نکته – اگر درب ورودی بزرگی دارید، فقط یک تشک کلاسیک را روی فرش داخلی/خارج قرار دهید)، و دیوارکوب مسی البته جوانسازی است.

قفل در | زنگ درب

ما خیلی خیلی خیلی خوشحالیم!!!

شاید یک در قرمز روی هر رنگی از خانه کارایی نداشته باشد، اما در این خانه سفید کلاسیک به‌طور باورنکردنی طبیعی به نظر می‌رسد، مثل اینکه همیشه قرار بود قرمز باشد. وقتی به برایان گفتم درست می‌گوید، نگاه رضایت‌بخش اما شیرین «به تو گفتم» به من داد، و به جای اینکه به او یادآوری کنم که ما را به سمت قرمز تیره‌تر هل دادم – آنهایی که او می‌خواست تقریباً قرمز فلورسنت به نظر می‌رسیدند. خیلی روشن) من فقط گفتم «بله! حق با شما بود – ما در واقع “مردم درهای قرمز” هستیم.”

*عکس ها توسط کیتلین گرین
**حمایت شده توسط شروین-ویلیامز

The post آشکارسازی درب ورودی ما – در مورد انتخاب رنگ مناسب + آنچه که برای روان من و جذابیت محدود ما انجام داد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید