این یک مورد از “چگونه ما سعی کردیم با صرفه جویی در پول در طبقات بالا، بودجه را کم نگه داریم” است که اکنون خنده دار و زیبا به نظر می رسد. درست است. سال‌ها پیش، وقتی این خانه را خریدیم، می‌دانستیم که باید کارهای زیادی را در طبقه اول انجام دهیم (اتاق نشیمن را مجدداً پیکربندی کنید، اتاق آفتاب‌گیری کاملاً ضروری را اضافه کنید و اضافه‌سازی ضعیف دهه 60 را دوباره انجام دهید). اما طبقه دوم خوب بود! فقط به رنگ و فرش نو نیاز داشتم. به هر حال فقط برای بچه هاست، نه اتاق ما… اما وقتی فهمیدیم که به تمام لوله کشی های جدید و برق واقعی نیاز داریم، پر از آزبست و مقدار زیادی رنگ سرب بود، در نهایت دیوارها را پاره کردیم. اما ما هنوز در این تلاش “بیایید اینجا پس انداز کنیم، بچه ها نیازی به تجملات ندارند” بودیم. می‌خواستیم روی بعضی چیزها، از جمله کف‌پوش، از طبقه پایین پرهیز کنیم، اما در طبقه بالا؟ نه خوب بود! فرش نو می‌کشیدیم (چوب اصلی زیر آن نبود)، و پله‌ها و محل فرود را رنگ می‌کردیم. انجام شده.

زیر فرش اینجا روی پله‌ها کف‌پوش چوبی بود (فقط در اتاق‌خواب‌ها نبود و یادم نمی‌آید چرا یا چه چیزی آنجا بود). در حالی که من عاشق یک دونده هستم، در حالت ایده آل، این یک چوب طبیعی بود.

پله ها، زیر فرش، شکل بسیار خوبی داشتند. کف زیرین خوب بود و زیاد نمی‌چرخید. فرود خوب بود، فقط به کمی وصله و کمی بازسازی نیاز داشت، اما من در واقع ظاهر چوب متلاطم و سفید رنگ شده در خانه های قدیمی را دوست دارم. عالی. بنابراین تصمیم گرفته شد و همه موافقت کردند – فقط پله های چوبی، بند و کفپوش را روی فرود نگه دارید و آن را رنگ کنید.

READ  کرکره های سفارشی/اصیل چقدر هستند؟ + تزئینات بیرونی ما با رنگ سفید را ببینید

این پس از ماه ها ساخت و ساز است اما همانطور که می بینید وضعیت بدتر و بدتری داشت.

در اینجا کمی از روند نقاشی آمده است:

پله های نقاشی شده

ما رنگ را انتخاب کردیم آبی دودی اثر شروین ویلیامز و ما آن را دوست داریم. حالا در طرح بزرگ کارها، آیا کاش به جای اتاق های فرش شده، پله های چوبی و کف چوبی داشتیم؟ کمی، اما نه خیلی زیاد. تفاوت هزینه مطمئناً در مقایسه با هزینه بازسازی زیاد نبود، بنابراین اکنون که ما سعی کردیم در اینجا در هزینه صرفه جویی کنیم احمقانه به نظر می رسد. من واقعا رنگ را دوست دارم و فرش دیوار به دیوار را دوست دارم – بسیار دنج، راحت و آرام بخش است. آیا رنگ آمیزی پله ها به جای نصب پله های جدید باعث صرفه جویی در هزینه ما شد؟ مطمئناً، اما صادقانه بگویم احتمالاً فقط چند هزار دلار مواد و چند هزار دلار نیروی کار. که چیزی نیست! اگر می توانستم به گذشته برگردم آیا باز هم این انتخاب را انجام می دادم؟ راستش تا این لحظه بهش فکر نکرده بودم، یعنی واقعا پشیمون نیستم. اما مطمئناً، اگر می توانستم انگشتانم را بکوبم، آن زیبا را قرار می دادم کفپوش Zena همه جا و قالیچه ها.

از نقاشم پرسیدم که از چه چیزی استفاده کرده اند و چگونه این کار را انجام داده اند و این چیزی است که او گفت:

1. از چه نوع آستری روی پله ها استفاده کردیم؟ما با استفاده از پرایمر بر پایه روغن زینسر کاور لکه (مسدود کننده لک).
2. چند لایه پرایمر زده شد؟1 لایه پرایمر.
3. چند کت از کفپوش TREAD-PLEX در آب اعمال خواهد شد؟ابتدا 1 لایه روشن، سپس 2 ساعت بعد یک لایه کامل رنگ می زنیم.
4. چگونه اعمال خواهد شد؟ دست یا اسپری؟اسپری شد.
5. آیا آج و رایزر را همزمان انجام می دهید؟ اگر نه، به چه ترتیبی رنگ آمیزی می شوند؟ آیا سیم بند اول رنگ می شود؟ریسمان ابتدا رنگ می شود و بعد از خشک شدن روی آن را با کاغذ ماسک می پوشانیم. پس از پوشاندن کامل رشته، شروع به رنگ آمیزی پله ها می کنیم.
6. بین کت ها چقدر طول می کشد؟ 2 ساعت.

READ  "The Sims بخش مهمی از این است که چرا من در طراحی داخلی کار کردم"

سوال واقعی: چگونه از زمان نقل مکان به آن ادامه داده است؟

فقط از اواخر آگوست گذشته، پس 3 ماه تاپ است. ما همیشه می‌دانستیم که می‌خواهیم یک رانر اضافه کنیم، اما بیشتر از آنچه برنامه‌ریزی کرده‌ام طول کشیده است، بنابراین برخی تراشه‌های ریز روی لبه‌های آج‌ها و ترک‌هایی که به سختی قابل مشاهده هستند به دلیل فرسودگی و پارگی زیاد وجود دارد. من بسیار هیجان زده هستم که راه پله را نصب کنم (ما انتخاب کردیم این یکی). گوش به زنگ باشید!

*”عکس های خوب” توسط کیتلین گرین

The post A Quick Painting The Stairs Post… And How It’s Been Holding Up first on امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید