در حالی که ما در کالیفرنیا هستیم، چیزهای زیادی در مزرعه اتفاق می افتد. ما همیشه برای رفتن به دریاچه اروهد برای 4 ژوئیه برنامه ریزی کرده بودیم و سپس چه زمانی ARCIFORM به ما گفت که رنگ آمیزی و آب بندی کف در 11 ژوئیه اتفاق می افتد، ما فکر کردیم که تا زمانی که بیشتر آن تمام شود، می مانیم. برنامه این است که ما اواسط مرداد به خانه نقل مکان کنیم و در طبقه بالا زندگی کنیم تا طبقه پایین آماده شود. این منطقه ساخت و ساز نخواهد بود و حتی ممکن است آماده باشد، اما در هر صورت، ما در آنجا زندگی خواهیم کرد. قبل از رفتن، رنگ‌های رنگ را برای کل خانه (eek) انتخاب کردیم و آنها از طبقه بالا شروع کردند. اکنون به عنوان خلاصه – ما در تلاش هستیم تا اساساً یک نسخه مزرعه ای از خانه کوهستانی ایجاد کنیم – خانه ای آرام، آرام و اسکاندیناویایی پر از مینیمالیسم گرم اما کمتر معاصر و مدرن، بیشتر سنتی. ما رنگ و طرح بیشتری نسبت به خانه کوهستانی می خواهیم – نه یک تن، بلکه بیشتر. بنابراین امروز من شما را به طبقه بالا می برم، جایی که همه چیز نقاشی شده است و آماده است تا بعد از دیدن همه چیز، افکار و احساساتم را نشان دهم و بگویم/بیان کنم.

یک نکته – من معمولاً دوست دارم رنگ‌های رنگ را در آخر انتخاب کنم – بعد از انتخاب فرش، مبلمان و غیره. فلسفه من این است که رنگ‌های رنگی بیشتر از فرش‌ها هستند، و دانستن اینکه آن قطعات اصلی چه هستند، رنگ را بر روی فرش دیکته می‌کند. دیوار اما برای این خانه، ما هنوز اینجا زندگی نکرده ایم. و من آنقدر روی بازسازی متمرکز شده ام که هنوز به بخش دکوراسیون فکر نکرده ام (خوب، به آن فکر کرده ام، اما این بار خیلی کندتر کار می کنم). من می‌خواهم آنجا زندگی کنم، از چیزهایی که داریم استفاده کنم، وینتیج را ادغام کنم و غیره، و این همه زمان می‌برد. ما حتی کاملاً مطمئن نیستیم که آیا بچه‌ها قرار است برای مدتی با هم زندگی کنند یا اتاق‌های جداگانه‌ای داشته باشند. بنابراین من مجبور شدم رنگ های رنگ را با آگاهی از این که برخی از آنها نیاز به تغییر دارند انتخاب کنم. ما آن را با مقدار زیادی رنگ سفید در طبقه بالا نسبتاً ایمن بازی کردیم، اما فهمیدیم که رنگ کردن یک رنگ روشن تیره تر از رنگ تیره روشن تر آسان تر است. ما تقریباً دیوارها را فقط آماده شده رها کردیم، اما این باعث صرفه جویی در پول ما می شود (کار آماده سازی همیشه بیشتر از نقاشی واقعی است) و گچی است، بنابراین ما فقط به آنها اجازه می دهیم واقعاً کار را تمام کنند، زیرا می دانیم که کاغذ دیواری را در Birdie’s آویزان می کنیم. اتاق و احتمالاً اتاق چارلی را رنگ آمیزی می کنند (اگر آنها به ادعای خود مبنی بر اینکه دیگر نمی خواهند در یک اتاق مشترک باشند پایبند باشند – در طول روز اتاق های خود را می خواهند و در شب می گویند که آماده نیستند).

قبل از فرود در طبقه بالا

درهای آبی – در اطراف

این محل فرود است – دارای 3 در اتاق خواب، یک درب حمام و دو درب کمد لباسشویی است – بنابراین واقعا “درب سنگین” است. کف اینجا رنگ می‌شود (این کار را دوام می‌آورم و مطمئن نیستم چه رنگی دارد) و حتی ممکن است بعداً در جاده یک الگوی هارلکین را با دو رنگ روی آن بکشم. ما تصمیم گرفتیم تمام روکش ها و قرنیزها را نیمه براق سفید کنیم و سپس بیشتر درهای اینجا را با رنگ آبی شیرین فوق العاده ملایم به نام رنگ آمیزی کردیم. رو به بالا توسط شروین ویلیامز. زمانی که دیدم درست قبل از ترک ما خشک می شوند، از رنگ چه در عکس ها و چه در حضوری بسیار خوشحالیم. من و برایان به سرعت تصمیم گرفتیم این رنگ را انتخاب کنیم و او مطمئن بود که این رنگ مناسب است. نور در اینجا دقیق نیست زیرا نورگیر و تمام پنجره ها در بیرون پوشیده شده اند، اما کیتلین توانست به گونه ای از آن عکس بگیرد تا خوانش نسبتاً دقیقی داشته باشد.

READ  10 پروژه برتر داخلی خانه Dezeen که در سال 2021 معرفی شدند

وقتی برای اولین بار عکس ها را دیدم واکنش فوری من بود اوه، وای من عاشق آن رنگ هستم. سپس من کوچک بودم، هوم من خیلی ایمن بازی کردم؟ آیا باید روکش و قرنیز را انجام می دادیم؟ اما دانستن این موضوع که قرار است کف نیز رنگ شود، به من این احساس را می دهد که کار را درست انجام داده ایم. و 5 در روی فرود وجود دارد، بنابراین رنگ آمیزی پوسته به همان آبی در عکس ها عالی به نظر می رسید، اما می ترسم که این کار به صورت شخصی زیاد باشد. شاید نه، اما من فکر می کنم که استفاده از خویشتن داری احتمالاً هوشمندانه بود.

اتاق خواب کودکان: مشترک یا مجزا؟ ما نمی دانیم.

همانطور که می بینید ما در اینجا تغییر زیادی نکردیم – فقط همه چیز را بهبود دادیم – کمدهای بزرگتر، فرش جدید (در نهایت)، قالب های ساده تر، سقف جدید…اوه اوه و ما برق نصب کردیم :). توجه داشته باشید که چگونه طناب‌های تنها وسایل روشنایی، دیوارکوب‌های رشته‌ای، در خارج از دیوار از سقف عبور می‌کنند. زمانی را به یاد بیاورید که من و برایان می‌گفتیم: «ما خودمان می‌توانیم این را بازیابی کنیم، مانند یک YoungHouseLove پروژه DIY!” هاها طبقه بالا واقعاً روشنایی نداشت و هر اتاق تقریباً 2 پریز داشت. و نه اینکه زیاد منحرف شوید، اما می دانید چه اتفاقی می افتد وقتی دیوارهای یک خانه 110 ساله را باز می کنید… به هر حال، بیش از یک سال پیش بود. ببین الان کجا هستیم!

همه درها 5 پنل قدیمی هستند که یا اصل بودند یا در یک حراجی برای مطابقت پیدا کردند. ما سخت افزار اصلی را (که به عقیده من دستگیره های کریستالی قدیمی هستند) برمی گردیم. اکنون با دیدن عکس‌ها، به نوعی ای کاش یک دستگیره جدید تهیه می‌کردیم… اما بین خستگی تصمیم‌گیری و عدم تمایل به اتلاف، ما می‌گفتیم: «فقط آن دستگیره‌های زیبا را دوباره برگردانید».

برای دو تا از دیوارها و سقف اتاق خواب رفتیم شروین-ویلیامز اکسترا دبلیوضربه زدن – در یک روکش مات (درخشندگی کمی بیشتر از تخت)، که قرار است فوق العاده پاک شود اما عملاً هیچ براقی ندارد. سپس برای پوشش، قرنیزها و درها، همان رنگ را به صورت نیمه براق انتخاب کردیم که مدتهاست انجام نداده ام. نیمه براق برای تمام کارهای چوبی به دلیل دوام و قابلیت شستشو بسیار سنتی است (تخته های قرنیز ممکن است با آثار خراش کثیف شوند) اما دنیا مدتی از رنگ براق دور شده بود، از جمله من. برای این خانه، فکر می‌کردم که روکش براق‌تر فقط کلاسیک و زیبا باشد، نه اینکه نور را منعکس کند و به راحتی تمیز شود. من واقعاً نمی توانم تفاوتی در اینجا تشخیص دهم، tbh. همیشه یک یادآوری است که چیزهایی که در مورد آنها وسواس دارید اغلب مورد توجه قرار نمی گیرند. من کنجکاو هستم که آیا براق بودن رنگ من را خوشحال می کند یا خیر.

READ  بازتاب ها و سایه ها فروشگاه اپل را توسط Foster + Partners تعریف می کنند

چیزی که نمی دانید این است که این اتاق ها دیوار به دیوار فرش می شوند – شبیه کاری که ما در خانه کوهستانی با پد فرش 1/2 اینچی فوم حافظه در زیر آن انجام دادیم. بعداً در مورد آن بیشتر توضیح دهید، اما به من اعتماد کنید – بسیار اسکاندی و راحت خواهد بود.

اگر تعجب می‌کنید که چرا آن درهای کمد اینقدر کوتاه هستند، به این دلیل است که ARCIFORM آن درها را در یک حراجی به قیمت 50 دلار پیدا کرد و فکر کرد که برای کمد بچه‌ها عالی هستند. آنها بسیار خنده دار هستند و اگر در اتاق ما بودند، آنها را عوض می کردم، اما برای اتاق کودک، ما فکر می کنیم عجیب است و هر بار باعث می شود لبخند بزنیم.

نقاشان روزها را صرف آماده کردن پنجره های اطراف الگوی الماس کردند. روزها. که احتمالاً چیز خوبی است زیرا به نظر می رسد رنگ آمیزی کل داخل یک خانه پس از بازسازی یک میلیون دلار است. بنابراین بخشی از من خوشحالم که آشکارا پرزحمت‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کردم، بنابراین به قیمت بالا می‌ارزد، در حالی که بخش دیگر من نگران این است که طبقه پایین چقدر طول می‌کشد. من می دانم که این کار بزرگی است، و تا کنون از آنچه می توانم بگویم آنها کار فوق العاده ای انجام می دهند.

بحث شماره 1: پانل کردن یا نپوشاندن سقف ها

پانل کردن دیوارها یا سقف در این اتاق خواب ها ماه ها بحث بزرگی بود. من همیشه می‌خواستم تابلوسازی کنم، اما برایان احساس می‌کرد که لازم نیست. پنجره ها بسیار زیبا، نور خوب، سقف ها بلند و درها بسیار زیبا هستند. او احساس کرد که کافی است و ما احتمالاً حدود 5 هزار دلار برای هر سقف (شامل چوب + نیروی کار) و حتی بیشتر برای رنگ کردن آن هزینه خواهیم کرد. بنابراین، وقتی آن را به این صورت قرار دهید، پانل کردن سقف ها نزدیک به 20 هزار دلار هزینه دارد … تصمیم آسانی بود. BTW اگر خودتان این کار را انجام دهید البته بسیار ارزان تر خواهد بود. ما مدام به خود یادآوری می‌کردیم که مطمئناً در اتاق‌های دیگر ولگردی کرده‌ایم (ما اتاق هاها) و اینکه این بچه ها نیازی به پوشش سقف ندارند. اما آیا ای کاش شخص دیگری ما را با پوشش رایگان سقف ها غافلگیر می کرد؟ البته!

READ  آیا به تجدید سازمان خانواده نیاز دارید؟ در اینجا شش راه کوچک وجود دارد که همه شما می توانید احساس سازماندهی بیشتری داشته باشید

همه – اتاق مهمان صورتی

در حالی که ما کاملاً نمی دانیم اتاق چه کسی است، ما واقعاً فکر که این اتاق مهمان خواهد بود زیرا به حمام کوچک جدید متصل است. آن حمام دارای کاشی رز تیره / ارغوانی است بنابراین ما می خواستیم آن را ببندیم. این رنگ نامیده می شود Taupe هنری اثر شروین ویلیامز و باورنکردنی است – خیلی گرم، خیلی آرام، خیلی نرم. ما هم دیوارها و هم سقف را صورتی رنگ کردیم و در حالی که من این را شخصاً ندیده‌ام، در این عکس‌ها بسیار به آن علاقه دارم.

بحث شماره 2: تزئینات، روکش ها و کمدها را صورتی یا سفید رنگ کنید

تنها چیزی که من سوال کردم این است که آیا باید تمام بدنه، پنجره ها و قرنیزها را به یک رنگ اما با درخشندگی متفاوت انجام می دادیم یا خیر. من می‌خواستم، اما برایان یک «نه» سخت بود، و او عموماً کلاسیک‌تر از من است، زیرا او مانند ما در اینترنت نیست و به روندها نگاه می‌کند. من شخصاً این ظاهر را دوست دارم و در گذشته از آن پشیمان نبودم. اما اشتباه در کنار کلاسیک و جاودانه قطعا چیز بدی نیست. او تمایل دارد که درست باشد، بلندمدت (نه همیشه btw). به او اجازه دادم این یکی را بگیرد، اما وقتی عکس‌ها را دیدم به نوعی آرزو کردم که همه آن صورتی بود. من آنها را به او نشان دادم و او همچنان گفت “مطمئناً نه”، که من از آن قدردانی کردم. من خیلی به او اعتماد دارم و فکر می کنم غریزه اش خوب است. بنابراین در حالی که ترجیح من همچنان این است که همه چیز را به همان رنگ رنگ کنم، همچنین می دانم که این بسیار خوب به نظر می رسد. همچنین، تمام پنجره ها در قسمت بیرونی کاملا پوشیده شده اند، بنابراین این اتاق در واقع بسیار روشن تر از آنچه به نظر می رسد است، به این معنی که تضاد بین صورتی و سفید حتی کمتر از آنچه در اینجا به نظر می رسد است. این یک رنگ واقعاً روشن است.

این اتاق همان فرش را می گیرد و من فکر می کنم بسیار بسیار رویایی خواهد بود. من همیشه می خواستم یک اتاق صورتی داشته باشم و این احساس را دارم که به خاطر آن رنگ، این اتاق دنج ترین اتاق خانه خواهد بود.

برای طبقه پایین، رنگ‌های بیشتری به زودی به سراغ شما می‌آیند – برخی آرامش‌بخش، برخی بد خلق، هیچ‌کدام خیلی اشباع نشده، اما همه آنها مرا بسیار، بسیار، خوشحال می‌کنند. xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post The Farmhouse Painting has started – مقداری آبی و صورتی (به علاوه دو چیز برایان و من در ابتدا چشم به چشم نمی دیدم) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید