با گذشت بیست سال از این رابطه، دلیل پنهانی برای ازدواجم با برایان را فهمیدم – زمانی که من در این مرحله از بازسازی عملاً به دلیل عدم تصمیم گیری فلج شده ام، او می تواند بسیار تعیین کننده باشد. من نکات مثبت همه گزینه های زیبا را می سنجیم و از نظر ذهنی خودم را از ترس انتخاب دائمی اشتباه خسته می کنم. من از بودن در اطراف بسیار سرگرم کننده هستم. او فکر می‌کند که این بازمانده‌ای از دوران استایل‌سازی من است، جایی که من آموزش دیدم تا به معنای واقعی کلمه به هر سناریو فکر کنم، گزینه‌های مناسب برای هر عکس بیاورم، «تصمیم‌های لحظه‌ای» بر اساس کادربندی به دوربین بگیرم، و واقعاً نیازی به تعهد نداشته باشم. به هر چیزی تا ثانیه قبل از اینکه روی دوربین کلیک کنید. این برای نوسازی کار نمی کند و صراحتاً یک خطر شغلی است. بنابراین، وقتی نوبت به رنگ آمیزی می رسید، اخیراً نمای بیرونی خانه، برایان از روز اول ثابت کرده بود که باید سفید با رنگ برجسته باقی بماند. عالی. او غیرقابل حرکت است و حتی اجازه نمی دهد ما را به سمت دیگری ببرم و راستش خیلی راحت شدم. من می توانستم یک رنگ متوسط، یک رنگ شاد روشن، یک رنگ تیره تر، و حتی یک رنگ دو رنگ (در حالی که اتاق آفتاب تاریک است) را بررسی کنم، اما برایان نه. او محکم و با اعتماد به نفس است که به من آرامش زیادی می دهد. این بدان معنا نیست که هنوز تصمیم‌ها/اشتباه‌ها/ پشیمانی‌هایی وجود ندارد، اما من سخت به او تکیه کرده‌ام، زیرا در این مرحله از بازسازی احساس می‌کنم بهترین خودم نیستم. من به چیزهای کوچکی نگاه می کنم که ای کاش جور دیگری انجام می دادیم که هیچ کس متوجه آن نمی شد. تصمیم‌گیری من به تنهایی تمام شده است و تا آنجا که ARCIFORM می‌تواند به من کمک کند، خانه آنها نیست. بسیاری از بازسازی صرفاً یک ترجیح شخصی بر اساس سبک زندگی و نیازهای عملی شماست. اما این بدان معنا نیست که ما در اوایل به برخی از گزینه‌ها در رندرها برای نمای بیرونی نگاه نکرده‌ایم، بنابراین امروز می‌خواهم شما را در سفر خود در مورد رنگ‌هایی برای رنگ آمیزی خانه‌مان راهنمایی کنم.

قبل – در سال 2019 وقتی زندگی ساده بود….

زمانی که خانه را خریدیم، آن را با رنگ سفید روشن و شیرین، با لهجه کرکره های مشکی رنگ آمیزی کردند. وایت در آن زمان احساس خوبی برای یک خانه مزرعه داشت، همانطور که اکنون احساس می کند. کرکره‌ها با پنجره‌ها تناسب نداشتند، که می‌تواند برای برخی از ما حیوان خانگی باشد (اگرچه من همیشه این را در خانه‌های زیبا می‌بینم و هنوز هم می‌تواند فوق‌العاده شیرین باشد). در حالت ایده‌آل، کرکره‌ها باید طوری به نظر برسند که در هنگام بسته شدن کاملاً متناسب با اندازه پنجره باشند، علیرغم اینکه واقعاً نیازی به بسته شدن ندارند. اما سیاه لهجه خوبی در برابر سفید بود و همه چیز را به هم زد.

بنابراین من شروع به پین ​​کردن برای الهام کردم…

با دانستن اینکه کرکره های کوچک را برداریم، این سوال پیش آمد که آیا این خانه تماما سفید باشد؟ یا سفید با تریم رنگ متفاوت؟ از لحاظ تاریخی بسیاری از خانه‌های “مزرعه” همه سفید هستند – از جمله نرده و تزئینات. به دنبال علت آن گشتم و این چیزی بود که یافتم: به گزارش دیلی پرس، همه چیز با سفید کردن شروع شد، که به عنوان رنگ آهکی نیز شناخته می شود، که در دوران استعمار برای جلوگیری از تشکیل کپک در داخل و خارج خانه ها استفاده می شد. این منطقی است. همچنین فکر می‌کنم این خانه‌ها صرفاً کاربردی و مقرون به صرفه بودند – بنابراین یک رنگ آن را ارزان‌تر کرد و آن را ساده نگه داشت. مثل این ها…

READ  ده پروژه از دانشجویان دانشکده هنر گلاسگو
طراحی شده توسط پنبه بیلی | از طریق خانه و باغ
منبع تصویر

در حالی که این زیبا است، من فکر می‌کنم تنظیمات آن چیزی است که باعث شد آن را پین کنم. وقتی این دو را به برایان نشان دادم، او گفت: “مطمئناً نه – خیلی سرد و کسل کننده است” و او اشتباه نمی کند. بنابراین ما شروع به بررسی اضافه کردن چند لهجه کردیم…

طراحی شده توسط طرح جین استوفر

کاخ سفید با تزئینات آبی روشن

منبع تصویر

من آن خانه را خیلی دوست دارم – آبی بسیار شیرین است. اما واضح است که آجر در شگفت‌انگیز، سقف شیبدار زیبا است و سنگ‌های انباشته آسیبی نمی‌بیند. بنابراین گاهی اوقات باید با خودتان بررسی کنید و از خود بپرسید که چرا یک عکس را دوست دارید – آیا این سگ است؟ یا تریم آبی؟ سخت است برای گفتن.

ولی من هم اون یکی رو دوست دارم!!! اینها برای برایان خیلی آبی بودند و آن موافقت کرد. خیلی شیرین و به اندازه کافی کلاسیک نیست. من هنوز کاملاً موافق نیستم، اما همانطور که گفتم – در حال حاضر به دیگران تکیه می کنم و نظرات بسیار محکمی برای کمک به تصمیم گیری دارم. حقیقت این است که خانه بسیار زیبا و به خوبی اجرا شده است و مناظر اطراف آن به قدری زیبا خواهد بود که فکر می کنم همه گزینه ها می توانند کار کنند. وقتی مواد با کیفیت بالا و اجرای خوب داشته باشید، فکر می کنم هر رنگی که انتخاب کنید می تواند کار کند.

تصویر الهام بخش مورد علاقه من…

منبع تصویر

سپس این تصویر را پیدا کردم و عاشق شدم. سفید با تزئینات آبی/خاکستری، احاطه شده توسط سبز – مانند ما خواهد بود. به نظر می رسد که ارسی های پنجره تیره رنگ شده اند و شاید نیمه بالایی یک سایه خاکستری باشد؟ اما ترکیب رنگ سفید و خاکستری روشن من را هیجان زده کرد.

اما کدام رنگ از رنگ سفید؟

اگر می خواهید خود یا شریک زندگی تان را شکنجه کنید، رنگ سفید را انتخاب کنید. حتی به عنوان یک حرفه ای، آن را دیوانه کننده می دانم. دلیلی وجود دارد که طراحان علاقه‌مندی‌های خود را دارند و این به این دلیل است که می‌دانند چه چیزی برای آنها کار می‌کند و بارها و بارها از آن استفاده می‌کنند، من فکر می‌کنم بیشتر سلامت روان خود را حفظ می‌کنند. انتخاب من همیشه سفید روشن و بدون ته رنگ بوده است.

خانه گلندیل ما

عکس توسط تسا نوستاد | از: بازسازی نمای بیرونی خانه ما

شش سال پیش ما نمای بیرونی خانه خود در گلندیل را نقاشی کردیم آرام OC-22 توسط بنجامین مور، و من واقعاً آن را دوست داشتم. ته رنگ کمی داشت که کمی گرم است اما باز هم کاملا سفید به نظر می رسد.

عکس توسط تسا نوستاد | از: بازسازی نمای بیرونی خانه ما

مرد من اون خونه رو دوست داشتم!!!

پروژه اصلی پورتلند

چند سال پیش برای پروژه پورتلند با یک سفید گرمتر رفتم (شروین-ویلیامز اویستر وایت) و در حالی که وقتی برای اولین بار آن را دیدم برای من کمی خیلی گرم/زرد بود، اما با آن گرم شدم (HA). گاهی اوقات این شوک از یک آستر به رنگ دیگر می رود (چون آستر بسیار سفید است) و در نهایت عالی به نظر می رسد. اکنون که به آن نگاه می کنم، متوجه می شوم که کاملاً سفید به نظر می رسد، اما یادداشت کردم که ته رنگ های زرد را دوست ندارم. من تعجب کردم که آیا به این دلیل است که اغلب در کنار سبز و خاکستری است؟ و شاید آن دو تن، از آنجایی که خیلی باحال بودند، ته رنگ زردتر آن را نشان دادند؟ شاید.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: فضاهای نشیمن در فضای باز پرتلند و بسیاری از نکات طراحی

بنابراین من به یک ماموریت بازبینی در اطراف محله خانه اجاره‌ای خود (که اتفاقاً بسیار زیبا است) رفتم و سعی کردم متوجه شوم که چه رنگ‌هایی را بیشتر دوست دارم.

READ  معماران سام کرافورد با "واحه باغ" بازسازی خانه سیدنی را در رتبه اول قرار دادند.

بنابراین بسیاری از خانه‌ها دارای نمای بیرونی سفید شفاف، با لهجه‌های مشکی و احاطه‌شده با آجر و سبزه بودند. عشق.

من فکر می کنم درک آب و هوا، گیاهان و جانوران شما در منطقه خود تمرین خوبی است. ما واقعاً می خواهیم این خانه احساس روشنی، شادابی و شادی کند. خاموش یا افسرده کننده نیست و از رنگ بژ دور می ماند.

مهارت وحشتناک عکس تار من را ببخشید

ما دوست داریم که سبز و سفید واقعاً از یکدیگر جدا شوند، حتی اگر از نظر سبکی سبک ما بسیار متفاوت باشد.

چند گزینه سرگرم کننده…

ماه‌ها پیش از آن خواستیم تا با چند رنگ در خانه بازی کند – تا ببینیم رنگ سفید (بالا) و تیره (پایین) چه تأثیری بر خانه خواهد داشت.

همانطور که می بینید رنگ سفید کمی خسته کننده است و تاریکی کمی شلوغ است. بنابراین احساس خوبی نسبت به انتخاب چیزی در وسط داشتیم.

بنابراین ما یک تن سفارش دادیم شروین-ویلیامز برچسب‌ها را به رنگ‌های سفید و خاکستری/آبی روشن رنگ کنید و به اطراف خانه رفتید تا آن را در آفتاب و سایه کامل ببینید. بزرگترین چیزی که می خواستیم مطمئن شویم این بود که دوست داشتیم این بود که چگونه خاکستری/آبی روشن با درهای خاکستری آبی فولادی از قبل روکش شده و سیرا پاسیفیک پنجره های پوشیده شده

خاکستری ای که روی قاب پنجره ها می بینید رنگ است شروین-ویلیامز آنلاین ، و ما واقعاً دوست داریم که چگونه با آبی در (پایین) و پنجره های سفید تعامل داشته است.

بنابراین ما آن را در خانه با چند قلم مو امتحان کردیم و واقعاً آن را دوست داشتیم.

آنها شروع به آماده کردن خانه برای رنگ آمیزی کرده اند، اما ما رنگ را کاملاً قفل نکرده ایم. من کمی نگران هستم که شروین-ویلیامز آنلاین به اندازه کافی آبی/خوشحال نیست، اما برایان، آن، استفین و دوست/عکاس من کیتلین همگی با من مخالف بودند. فکر می کنند کلاسیک و باکلاس است. اما همانطور که در بالا گفتم، فکر می کنم هر چه باشد، واقعاً خوب به نظر می رسد. و بله، ما قصد داریم در طبقه دوم کرکره ها را به رنگ آبی درها قرار دهیم، بنابراین فکر می کنم این به A TON کمک خواهد کرد. در اینجا این طرح است تا بتوانید آن را بیشتر تجسم کنید:

  1. بدنه خانه – هر دو شروین-ویلیامز پیور وایت یا شروین-ویلیامز اکسترا وایت در Satin Rain Refresh. آنها به معنای واقعی کلمه یکسان به نظر می رسند. در ابتدا من Extra White را انتخاب کردم، اما بعد متوجه شدم که قبلاً از Pure White زیاد استفاده کرده ام (برای فضای داخلی پورتلند) بنابراین ممکن است تغییر کنم.
  2. تمام محفظه های در و پنجره که در آن روکش چوبی وجود دارد – شروین-ویلیامز آنلاین در Satin Rain Refresh
  3. روکش های چوبی کوچکتر در اطراف پنجره های اتاق آفتاب – شروین-ویلیامز اکسترا وایت

چیزی که من عصبی هستم:

  1. به هر دلیلی دستور دادیم که پنجره ها دارای قاب سفید و ارسی کمی خاکستری روشن باشند. به یاد دارم که ما یک ارسی سفید نمی‌خواستیم زیرا می‌خواستیم سفید کمتری داشته باشد تا شبیه وینیل نباشد، اما مطمئن نیستیم که چرا رنگ قاب دیگری را انتخاب کرده‌ایم و نمی‌توان آن را تغییر داد (روکش آلومینیومی است، نه چوبی) ، بنابراین همان چیزی است که هست و ما می دانیم که خوب خواهد شد. اما من را عصبی می کند که پنجره های اصلی طبقه دوم را به رنگ سفید روشن درآورم، اگر پنجره های طبقه اول کمی خاکستری باشند. همه ما تصمیم گرفتیم که من باید CTFD را انجام دهم و از آنجایی که رنگ پوشش آبی روشن همه آنها را از هم جدا می کند، مورد توجه قرار نمی گیرد. به علاوه ما احتمالاً در آنجا کرکره خواهیم داشت. همچنین به این معنی است که یک نوار سفید بین ارسی ها و پوشش وجود دارد، که ما تصمیم گرفتیم که اگر حتی متوجه آن شوید، فکر می کنیم زیبا به نظر می رسد. با بدنه خانه پیوند دارد. اما آره، من کمی عصبی هستم.
  2. من نگران این هستم که پوشش پنجره و در اتاق آفتاب گیر آجری را به جای سفید به رنگ آبی/خاکستری روشن رنگ آمیزی کنیم، اما این نمایه بسیار کوچکتر از پوشش است – که برای دوره مناسب تر است. فقط نمی‌خواهم تماماً سفید باشد و احساس کند آن رنگ برجسته را از دست داده است. آن پنجره ها بسیار زیبا هستند و من می خواهم که برجسته شوند. خوشبختانه اگر اینطور بود، رنگ کردن خاکستری روشن روی سفید کار آسانی بود و احتمالاً کاری بود که خودمان می توانستیم انجام دهیم.
  3. سفید ماست هم سفید؟ شاید؟ چیزی که باعث شد احساس بهتری داشته باشم این است که برچسب رنگ را روی خانه قدیمی در ملک نگه داشتیم (یکی از دهه 1850 – در زیر ببینید) و کاملاً مطابقت داشت.
READ  بهترین طراحی تخت و جعبه سگ جلو
خانه اصلی دهه 1850 با رنگ سفید روشن

من صادقانه به همان اندازه مشتاقم که ببینم چگونه می شود. بعضی روزها در تصمیماتمان بسیار مطمئن هستم. ARCIFORM واقعاً در تصمیم گیری های بیشتر معماری (مانند نرده ها، پله ها، پنجره ها و درها) نقش داشته است و من به آنها بسیار اعتماد دارم. مواقع دیگر عصبی هستم زیرا این خانه چرخ من نیست و فوق العاده دائمی است. اما من به توصیه خودم می ایستم – مهم نیست ما آن را خوب جلوه خواهیم داد. آیا در سمت امن تر خواهد بود؟ شاید. اما اشکالی ندارد 🙂 ترجیح می‌دهم وقتی نوبت به این تصمیم‌های نسبتاً دائمی می‌شود، ایمن باشم، تا اینکه افسوس بخورم که خیلی مد روز یا بازیگوش بودیم. ما در سمت «کلاسیک و بی‌زمان» اشتباه می‌کنیم و فکر نمی‌کنم هیچ یک از تصمیم‌های ما مخالف آن باشد – هنوز. 🙂 و من می دانم که واقعاً هیچ کس دیگری هرگز (به جز شما بچه ها که من به آنها اشاره می کنم) متوجه کارهای کوچکی که کاش انجام می دادم نمی شود اندکی متفاوت به یاد داشته باشید (همانطور که من به خودم می گویم) این مرحله ای است که در آن متوجه می شوید که در مورد اینکه اوضاع چگونه پیش می رود وسواس دارید و متوجه می شوید که برخی چیزها آنطور که تصور می کردید نیستند. اما من به شما (من) قول می دهم که وقتی همه چیز تمام شد احتمالاً متوجه آنها نخواهید شد. انگار فقط با بلوز جلوی آینه ایستاده ایم. شما تصویر کامل را ندارید، بنابراین دوخت، تناسب، سایه رنگ را بیش از حد تجزیه و تحلیل می کنید. اما باید اطمینان داشته باشید که وقتی لباس کامل را به تن کردید، لباسی که با زحمت آن را انتخاب کرده اید، شگفت انگیز به نظر می رسد.

The post نقاشی بیرونی خانه مزرعه – الهام ما، بزرگترین بحث ها، و اینکه چگونه انتخاب بین رنگ های سفید می تواند خنده دار باشد – حتی برای من. اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید