من قصد نداشتم بدنم را با لباس شنا تا این حد به اینترنت نشان دهم، اما از ناراحتی خودم ناشی از این بود که در یک لباس شنا بودم (نداشتن لباس های حمایتی مناسب) و فهمیدن اینکه آیا اینقدر از این صنعت ناامید هستم یا خیر ( و فقدان نمایش بدن غیر مدل) پس دیگران نیز باید باشند. منظورم این است که البته. بنابراین 3 سال از اولین بررسی من می گذرد و ما بسیار خوشحالیم که گزارش می دهیم که در نهایت، مارک های هوشمند لباس هایی را در اندازه ها و اشکال مختلف نشان می دهند. WAHOO این نه تنها به افراد با شکل ها و اندازه های مختلف کمک می کند تا انتخاب های بهتری برای اندام خود داشته باشند، بلکه فقط به عادی سازی زیبایی همه اندام ها کمک می کند و فشار را برای شبیه شدن به مدل هایی با بدن های کاملاً دست نیافتنی/فتوشاپی کاهش می دهد. هر چه بیشتر سلولیت را ببینیم، کمتر از خود شرمنده می شویم. من همچنین بسیار تحت تأثیر مارک های زنانه هستم که صنعت را تغییر می دهند و لباس های حمایتی بیشتری را با فناوری فشرده سازی می سازند تا به نشان دادن آنچه دوست داریم و پنهان کردن آنچه که شاید چندان دوستش نداریم کمک کند.

بنابراین علیرغم افزایش وزن کووید، امروز دو لباس آخر را به شما نشان می‌دهم (فکر می‌کنم) که به نظرم بسیار راحت، چاپلوس‌کننده و حمایت‌کننده هستند (همچنین همه پست‌هایی را که در مورد کت و شلوارها برای آن دسته از شما انجام داده‌ایم جمع می‌کنم. انواع مختلف بدن) و همه چیز را با اسپری برنزه صحبت کنید.

پایدار و مجسمه ساز

Emmi One Piece

یک کت و شلوار فشاری حمایت کننده و چاپلوس (هر چیزی که برای شما معنی دارد) که آنچه را که من نسبتاً به آن افتخار می کنم نشان می دهد (برای من یک ناحیه سینه حمایتی) و آنچه را که من به آن حساس هستم کاهش می دهد (شکم بسیار نرم، با فرورفتگی های زیاد). ). خوشبختانه برای ما، فناوری کت و شلوار راه طولانی را طی کرده است و شرکت های زیادی وجود دارند که کت و شلوار را با این هدف طراحی می کنند. فشرده سازی از کت و شلوار ویتامین A عالی است (بیکینی‌ها که من هم امتحان کردم، آنقدر کوچک هستند که حتی بزرگ‌ها هم خیلی تنگ بودند). من یک M/8 می پوشم، قد من 5/4 اینچ و حدود 132 پوند است. کت و شلوارهای یک تکه سامرسولت، همان چیز – خیلی خوب است. و خبر عالی! سامرسالت با کد: SALE30 دارای 30 درصد تخفیف در سراسر سایت است. اگر می‌خواهید آن‌ها را در بدنه‌های مختلف بررسی کنید، یک بررسی کامل انجام دادیم.

READ  Fettle هتل Schwan Locke را به افتخار مدرنیسم اولیه آلمان طراحی می کند

The Sculpting Corseted One (طراحی شده توسط یک مادر!)

لباس شنا Plungey

امروز، آنچه در بالا می بینید، کت و شلوار جدید شکل دهنده است که توسط مادری در Silverlake (جایی که ما در لس آنجلس زندگی می کردیم) اختراع شده است و این GENIUS است. تمام حرف او این است که چرا برای زیر لباس خود لباس فرم داشته باشید نه برای مایو! من یکی را خریدم زیرا به شدت توسط فیس بوک بازاریابی می شدم و خوشحالم که این کار را انجام دادم. الان یکی از بهترین دوستام که بالاتنه بلندتری داره و سینه خیلی کوچیک داره امتحانش کرد و براش فایده نداشت. ما تصمیم گرفتیم که بیشتر برای افرادی است که وزن بیشتری را در قسمت میانی خود حمل می کنند و نیاز به حمایت بیشتر از سینه دارند. من آن را دوست دارم و قبل از این پست، یاقوت کبود کمر بلند را به صورت “کوتاه” متوسط ​​سفارش دادم فقط اگر آن را فروختیم. اینقدر پای این کت و شلوارها ایستاده ام.

پست های لباس شنا

اما این فقط اندام من است، بنابراین امسال و سال گذشته ما چند پست لباس شنا انجام دادیم تا به شما کمک کنیم تا با سایر تیپ‌های بدن کت و شلواری پیدا کنید که می‌تواند برای شما مناسب باشد (دوره‌های فروشگاه‌های لباس شنا گذشته است که می‌توانید همه آنها را امتحان کنید) . پس بیایید از اول شروع کنیم…

لباس شنای فعال و ساده که به من احساس خوبی می دهد (به علاوه، افکار من در مورد تصویر بدن) به علاوه برخی موارد دلخواه به روز شده

این اولین پست مایو من بود که در آن لباس های یک تکه زیبا اما ساده را مدل کردم (سبک ترجیحی من). من واقعاً عصبی بودم که بدنم را در اینترنت قرار دادم اما پاسخ آنقدر مثبت بود که پست سالانه را شروع کرد!

نقد و بررسی Swimsuit (On My Actual Body) – مایوهای حمایتی که باعث می شود احساس راحتی، اعتماد به نفس و شیک کنم

همان عکس افتتاحیه، لباس های شنا متفاوت. این یکی با سلفی های آینه ای، گزینه های مقرون به صرفه تر و چند بیکینی پر شده است.

بررسی دیگر لباس شنا: این بار در مورد 27 زن مختلف با بدن و نیازهای مختلف لباس شنا

همانطور که در بالا گفتم، بدن من فقط یک نوع بدن است. بنابراین من همه شما را در اینستاگرام معرفی کردم و از هر کسی که مایل است عکسی از آنها را با لباس شنای مورد علاقه‌اش بفرستد. ما بسیار سپاسگزار خانم های شگفت انگیزی بودیم که عکس های خود را ارسال کردند و گزینه های باورنکردنی را در اختیار ما گذاشتند (از جمله تیم من!).

READ  ده فضای زندگی الهام بخش با ستون های ساختاری

زنان بدون فوتوشاپ 3 لباس شنای پرفروش سامرسالت را نقد کنید

ما باید یک پست حمایت شده با سامرسالت انجام دهیم تا 3 قطعه پرفروش آنها را بررسی کنیم و منصفانه است که بگوییم همه ما تحت تأثیر قرار گرفتیم! برو یه نگاهی بنداز و کلی چیز بامزه دیگه هم هست در سایت.

بهترین لباس شنا را از کجا بخرم (مقرون به صرفه، مشکی و دارای سایز) – چون در اینستا به شدت در بازار حضور داشته ام، مرا باور کنید

اگر فقط به دنبال لیستی از مکان های عالی برای یافتن یک کت و شلوار جدید عالی هستید، این پست برای شما مناسب است!

حالا برای دریافت آن درخشش تابستانی…

خود برنزه شدن

بدون تردید می توانم بگویم که در این مقوله متخصص هستم. همانطور که قبلاً به شما نشان دادم بسیار رنگ پریده هستم و در بزرگ شدن به او “پودر” می گفتند.

وقتی دوساله بودم دعا کردم (به معنای واقعی کلمه) برای روزی که بتوانم مثل بقیه مردم در تابستان برنزه باشم و خوشحالم که می گویم خدا وجود دارد:) تفاوت بین من در لباس پوشیدن و عدم اعتماد به نفسم روی بدنم رنگ دارد من به این افتخار نمی‌کنم و ای کاش می‌توانستم فقط خودم باشم، اما شرایط زیبایی اجتماعی بسیار شدید است و اغلب غیرقابل برگشت به نظر می‌رسد، بنابراین ما اینجا هستیم. برنزه کردن خود اساساً پایه ای برای بدن شما است که با PH شما برای نشان دادن رنگ کار می کند و ظاهر سلولیت، کبودی، رگ ها و غیره را کاهش می دهد. گوش کنید من نمی خواهم این ایده را تبلیغ کنم که پوست رنگ پریده زیبا نیست، زیرا پوست رنگ پریده زیبا نیست. یا اینکه مشکلی با سلولیت وجود دارد، زیرا همه ما آن را داریم، بنابراین علیرغم عدم نمایش آن در رسانه ها، باید 100٪ عادی شود. من فقط می گویم که من با لباس شنا احساس راحتی بیشتری می کنم اگر روی بدنم خود برنزه کننده باشم و اگر شما هم این کار را بکنید، این کار من است.

موس برنزی کلاسیک سلف برنزه | میت اپلیکاتور برنزه لوکس دو طرفه

READ  یاتوفو "فضای تعطیلات آرام" را در نمایشگاه جیانزه ایجاد می کند

من یک اسپری برنزه کننده سفارشی از یک شخص (که می تواند یک هفته کامل دوام بیاورد) انجام داده ام (و خواهم کرد) ، یک غرفه اسپری (4 تا 7 روز و من غرفه های مارک Versa را ترجیح می دهم پس تماس بگیرید) یا خود در خانه -فم/لوسیون برنزه کننده (2-5 روز) با درجات مختلف موفقیت. مورد علاقه من دست پایین است موس خود برنزه سنت تروپز و حتما استفاده کنید دستکش. من هم دوست دارم کوکو و حوا (متوسط ​​دریافت کنید مگر اینکه خیلی تاریک باشید – این باعث تاریکی من می شود) و اخیراً خریداری شده است ایل ماکیاژ که زیاد به لباس شما نمی‌آید و سریع‌تر عمل می‌کند، اما به همان اندازه برنزه نمی‌شود و طولانی نمی‌ماند. همه خودبرنزه‌کننده‌ها از لباس‌ها و ملحفه‌های شما بیرون می‌آیند، اما می‌تواند در روز اول بسیار زشت باشد (پوشیدن تیره و گشاد). در تعطیلات، سنت تروپز خود را می‌آورم و هر شب دوباره درخواست می‌کنم، زیرا اگر در آب باشید، خیلی سریع از بین می‌رود. کلر به طور کامل آن را از بین می برد که بسیار خطرناک است (قول می دهم نمی توانید آن را در آب ببینید). اگر رنگ طبیعی تری دارید و فقط می خواهید آن را تقویت کنید، به چیزهای گران قیمت نیاز ندارید – دنبال کنید لورآل یا جرگنس

در واقع، من در مورد آن صحبت کردم موس خود برنزه سنت تروپز آنقدر که تیم من به شدت کنجکاو بود. من تصمیم گرفتم آن را برای همه آنها امتحان کنم و آنها نیز آن را دوست داشتند. اینجا درباره جس و مالوری است:

خب! حالا شما مالک آن هستید. تمام لباس های شنا و برنزه کردن و توصیه هایی که من دارم. امیدوارم همه ما بتوانیم امسال تا آنجا که ممکن است در بیرون و در آب وقت بگذاریم و هر چه بهتر احساس کنیم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط ورونیکا کرافورد | از: لباس‌های سرگرم‌کننده، آسان برای پوشیدن و جسور که تابستان امسال انتخاب می‌کنم

The Link Up SPECIAL EDITION: Emily’s Ultimate Swimsuit Guide (+ TWO Swimsuits Shaping/Sculpting and Her Self-Baning Resources) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید