منحنی‌های نرم و نمایه‌ای حجیم با هم ترکیب می‌شوند تا شما را در خانه احساس کنید صندلی ساندا توسط جیسون جو، هماهنگ کننده طراحی و تولید برای مستقر در استرالیا DesignByThem. صندلی راحتی جمع و جور و بدون بازو با ارتفاع کم، نشیمنگاه عمیق و تناسبات حبابی که جدیدترین ماژولار اضافه شده به صندلی بزرگتر را به شما نشان می دهد مجموعه Sundae.

JU می گوید: “ساندا همه چیز در مورد طراحی راحتی در زیبایی شناسی ، ایجاد دامنه ای بود که بلافاصله به عنوان استقبال و آرامش در می آید ، اما در داخل کشور ساخته شده است تا در هر دو فضای تجاری و همچنین اتاق های نشیمن مقاومت کند.”

صندلی مدولار زرد پر شده

DesignByThem که برای صندلی های آسان ، صندلی های صندلی ، سالن ها و عثمانی ها شناخته شده است ، طراحی شما خط بین مبلمان مسکونی و تجاری با ساندویچ را محو می کند. شکل آن برای افزایش نرمی و لطافت قسمت بیرونی روکش صندلی حجاری شده است و حضوری دلپذیر با بازیگوشی به آن بخشیده است. طراحی شده برای ایجاد حس راحتی و سهولت در هر فضایی ، قابلیت های مدولار آن باعث می شود صندلی ساندویس در تنظیمات صندلی بدون استفاده بیش از حد از مواد ، بسیار مقیاس پذیر باشد.

صندلی مدولار زرد پر شده

بسیاری از سالن‌ها از مواد زیادی استفاده می‌کنند، از نظر ساختاری، تا آن‌ها را در کنار هم نگه دارند، اما ما محدوده Sundae را برای به چالش کشیدن این موضوع طراحی کردیم. جو می‌گوید: ما باید حول یک سازه فولادی حداقل بسازیم، اما شکل حجیم را حفظ می‌کردیم. وی گفت: “برای انجام این کار ، ما بیش از چندین نمونه اولیه با تکنیک های لایه بندی کف ، با استفاده از لایه ها و تراکم های خاص برای به دست آوردن احساس راحت آزمایش کردیم. ما همچنین باید حواسمان به اثاثه یا لوازم داخلی باشد، زیرا انواع فوم‌ها پس از کشیده شدن و پوشاندن به طور متفاوتی برهم کنش می‌کنند.

READ  10 پست برتر مبلمان منزل در سال 2023

صندلی های مدولار زرد و صورتی پر شده

فوم مورد استفاده دارای یک قاب فلزی هیبریدی و تخته سه لا FSC است که دارای VOC کم، درجه تجاری و ستاره سبز است. این طراحی از فوم و فنرهای چند لایه برای متعادل کردن نیاز به پشتیبانی و طول عمر استفاده می کند. اثاثه یا لوازم داخلی خود را از میان پارچه ها و چرم های خانه DesignByThem انتخاب کنید یا خودتان را مشخص کنید.

صندلی های مدولار زرد و صورتی پر شده

صندلی های مدولار زرد و صورتی پر شده

صندلی های مدولار زرد و صورتی پر شده

پشتی صندلی زرد مدولار پر شده

صندلی های مدولار زرد و صورتی پر شده

صندلی مدولار زرد پر شده

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندلی Sundae، به سایت مراجعه کنید designbythem.com.

عکاسی توسط پیت دالی.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید