فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم همه ما ایده نردبان غلتان را دوست داریم – عاشقانه آن از کتابخانه‌های فانتزی گذشته، a la Belle در مغز ما نفوذ کرده است. زیبایی و هیولا. من هم منتظر لحظه‌ی نردبان بزرگم بودم و فهمیدم که گلخانه صحنه عالی برای اولین نمایش بزرگش است. اما قبلاً هیچ کاری انجام نداده بودم، نمی دانستم چگونه آن را اجرا کنم و مطمئناً احساس ترس می کردم. همه آنها قدیمی به نظر می رسند اما آیا واقعاً هستند؟ آیا این یکی از آن چیزهای لوکس است که حدود 12 هزار دلار است؟ آیا آنها سفارشی ساخته شده اند؟ آیا برای انجام این کار باید طراح باشید؟ (نه، نه، می تواند، نه). بنابراین امروز من شما را از طریق “سفر” نردبان غلتان، که توسط آن هدایت می شود، راهنمایی می کنم ARCIFORM زیرا آنها تجربه زیادی از نردبان نورد دارند. من نمی گویم که این تنها راه انجام آنها یا تنها منبعی است که آنها را از آنها دریافت می کنم (به طور کامل نه با استعداد یا حمایت مالی) اما از اینکه چقدر این موضوع مهم نیست شگفت زده شدم.

چگونه یک نردبان نورد سفارش می دهید؟

من گزینه های زیادی برای شما ندارم، فقط همانی که ما سفارش دادیم. بیشتر نردبان استاندارد شده است – فاصله بین پله‌ها، عرض کلی و غیره. خاص‌ترین اطلاعاتی که باید ارائه دهید، که فقط شما می‌دانید، ارتفاع دقیق میله نورد/قفسه چوبی است که روی آن می‌لغزد. و طول آن میله هندسه خالص است. با این اطلاعات، آنها مطمئن خواهند شد که ارتفاع خود نردبان زاویه مناسبی دارد (نه آ زاویه راست) برای بالا رفتن و همچنین زاویه صحیح زمانی که از آن استفاده نمی شود (بسیار صاف تر جمع می شود – به خواندن ادامه دهید). جیمی (مدیر اصلی پروژه ARCIFORM ما) اطمینان حاصل کرد که ما ارتفاع و طول میله مناسب را سفارش می‌دهیم زیرا اندازه‌گیری‌ها را دقیق انجام نمی‌دهم.

READ  آجر در داخل و خارج از نمایشگاه دهلی نو توسط Renesa پوشانده شده است

همانطور که می بینید چرخ هایی در پایین وجود دارد که از راست به چپ می روند و سخت افزاری در بالا وجود دارد که روی میله ای نصب می کنید که از چپ به راست می چرخد ​​(و بسیار ایمن است زیرا در بالا و پایین محکم می شود).

برای صرفه جویی در فضا، جلوگیری از زمین خوردن و کمتر وسوسه شدن برای بچه ها، سخت افزار به آن اجازه می دهد تا به راحتی بیشتر عمودی شود و کابینت را در آغوش بگیرد. انجام این کار بسیار آسان است و بیشتر اوقات اینگونه است.

گزینه های طراحی برای چوب، پوشش فلزی و سبک چیست؟

ما کالای خود را از Custom Hardware Services LLC خریدیم، و شما می توانید مستقیماً اینجا را کلیک کنید و آنچه را که در اینجا خریداری کرده ایم: نردبان های نورد. گزینه های پرداخت فلزی در زیر آمده است.

ما رنگ مشکی را انتخاب کردیم زیرا در نورپردازی خود مشکی داشتیم و Oil Rubbed Bronze به نظر قهوه ای بود.

ما همچنین چرخ ترمز قدیمی تر را انتخاب کردیم، اگرچه مطمئن نیستم که چگونه ترمز می کند. اما از آنجایی که توصیه می شود، به نظر کار درستی است.

برای گزینه های چوبی، گیلاس، هیکوری، بلوط قرمز و افرا دارید. ما بلوط قرمز ناتمام را انتخاب کردیم و به رنگ چوب بسیار روشن (فکر کنید بلوند) آمد.

گزینه های سفارشی بیشتری در سایت آنها وجود دارد (مانند افزودن نرده ها)، من واقعاً فقط شما را از طریق کاری که انجام دادیم راهنمایی می کنم.

اگر می خواهید سفارش دقیق ما را بدانید (علاوه بر ارتفاع که کاملاً به شما بستگی دارد) اینجا بروید:

نردبان نورد، مشکی، چرخ ترمز، غلتک استاندارد، نردبان بلوط قرمز معمولی، عرض 20 اینچ، ناتمام، ریل مستقیم، نصب معمولی، کیت توقف معمولی، براکت‌های افقی، بدون لوازم جانبی

وقتی وارد شد برای ما خیلی روشن بود (از نظر ما ارزان‌تر و شبیه IKEA به نظر می‌رسید) و می‌خواستیم کمی تیره‌تر از کابینت‌ها باشد. جیمی یک کت شفاف روی آن گذاشت و دانه ها را بیشتر کرد، اما هنوز خیلی سبک بود.

READ  Conran and Partners دفتری با پلان باز برای دفتر مرکزی خود طراحی می کند

بنابراین ما از ARCIFORM می خواهیم که نقاش اصلی خود را بفرستد که همان مردی است که با چوب بالای جزیره باورنکردنی ما مطابقت دارد. او سال ها و سال ها هر چیزی را به صورت سفارشی رنگ می کند و فقط یکی را انتخاب نمی کند. او یک میکسولوژیست واقعی است.

او چند نمونه را انتخاب کرد و بر اساس پیشنهادات او (و نظر ما) ما با ماهاگونی قرمز رفتیم که مسلماً من شبیه “ها” بودم اما کاملاً درست می گفت (و می گوید این لکه ای است که وقتی می خواهد چیزی خوب پیر شود از آن استفاده می کند. و سریعتر پیرتر به نظر برسید). این لحن را از تن های تیره تر بیرون کشید آشپزخانه و حمام منحصر به فرد کابینت های بلوط سفید و گفت که آن را بسیار خوب پیر می شود.

قیمتش چقدر شد؟ و چقدر طول کشید؟

سیستم نردبان و میله 1800 دلار بود، با حمل و نقل 200 دلار اضافی. این بسته بندی مسطح ارائه می شود به طوری که شامل نصب نمی شود. یک روز طول کشید تا نردبان را جمع کنید و سیستم را توسط شخصی با تجربه آویزان کنید (به جیمی و تیلور فریاد بزنید)، به علاوه زمان بیشتری برای رنگ آمیزی. زمان ارائه حدود 6 هفته بود (ممکن بود بیشتر طول بکشد اما تقریباً به این اندازه احساس می شد). برای من هر دوی این موارد – قیمت و زمان تحویل، معقول بودند. آیا می توانید این را با قیمت کمتری تهیه کنید؟ احتمالا ولی من نه 🙂

READ  این خانه متعلق به دهه 80 به طور کامل به یک خانه مدرن و ارگانیک برای یک خانواده پنج نفره تبدیل شد

ما این نردبان را دوست داریم و البته، آن را در همه اتاق ها می خواهیم (کمد؟ آیا باید کتابخانه ای در اتاق خانواده ایجاد کنیم؟) برای کسانی که از شما می پرسند آیا این نردبان برای بچه ها خطرناک است، پاسخ من این است “اوه … واقعاً نه”. مانند بسیاری از چیزها، زمانی که نصب شد، کمی مشتاق و بی پروا بودند، اما ما به سرعت برخی از قوانین را چکش کردیم و آنها علاقه خود را از دست دادند. معلوم شد که آنها واقعاً آنقدر که فکر می کردند نمی خواهند به روبالشی های پشتیبان دسترسی داشته باشند 🙂

منابع اتاق خواب:
کابینت:آشپزخانه و حمام منحصر به فرد
دیوار رنگ رنگ:اکسترا سفید اثر شروین ویلیامز
رنگ آمیزی و تریم رنگ:قطره شبنم اثر شروین ویلیامز
کاشی کف:پرت + لارسون

کاشی کار:سطح هواپیما
سگ دبلیوسنگ خاکستر:کاشی و سنگ Bedrosians
لوازم خانگی:ساخت با فرگوسن
نورگیر:ولوکس
ساخت سنگ:آلفا استون ورکز
اچسخت افزار:جوان سازی
وسایل نور:جوان سازی

نردبان نورد: خدمات سخت افزار سفارشی LLC

*طراحی امیلی هندرسون وARCIFORM
*عکس ها توسطکیتلین گرین

پست نحوه سفارش نردبان کتابخانه نورد + قیمت، زمان تحویل و گزینه های مختلف سبک/پایان اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید