«جس… یک روند؟ برای پایان دائمی؟؟!” میدونم میدونم. در 10 سال آینده به نظر می رسد یک کار غم انگیز است، اما صدای من را بشنوید. این روندی نیست که به خودی خود احساس یا شبیه «یک روند» باشد. منظورم این است که الگوی راه راه یکی از کلاسیک ترین الگوهای تمام دوران است، درست است؟ پس اگر شما بود ریسک کردن روی یک الگو، این می تواند باشد. حتی امیلی به شدت در نظر داشت از آن برای حمام مهمان خانه های مزرعه استفاده کند. چیزی که همچنین زیباست (بخوانید: بسیار عالی) این است که روش های مختلفی برای طراحی با آن وجود دارد. به کمک بصری نیاز دارید؟ خب بذار بهت نشون بدم…

این حمام‌ها و حمام زرد رنگ بالا آنهایی هستند که بزرگ‌ترین الهام‌بخش ام برای آنچه برای حمام مهمان خانه مزرعه فکر می‌کرد بودند و من می‌توانم دلیل آن را بفهمم. کاشی‌های نقاشی شده با دست در رنگ‌های جواهری بی‌نظیر هستند و تقریباً قدیمی به نظر می‌رسند… برای خانه‌ی مزرعه عالی است. به علاوه آنها با الگو بازی کردند. برای حمام زرد، آن‌ها با جهت‌گیری بازی کردند و یک تغییر خط با آن حاشیه تلوتلو شده انجام دادند. سپس برای دوش های سبز و قرمز، کاشی ها در واقع الماسی شکل هستند اما به گونه ای رنگ آمیزی شده اند که وقتی همه در کنار هم قرار می گیرند، نوارهایی ایجاد می کنند. از نظر بصری بسیار جالب و در عین حال بسیار ساده است. امیلی در نهایت احساس کرد که این الگو برای سبک متفاوتی از خانه است، نه خانه مزرعه‌ای مینیمال شیکر او. مخفیانه او یک جورهایی پشیمان می شود که آن را نرفت… آیا شما هم همین تصمیم را می گرفتید؟

طراحی شده توسط دیوید بنتیم | عکس توسط ngoc minh ngo | از طریق خانه و باغ

اینم یه بازی دیگه روی راه راه چون الگوش هم شاه ماهی هست! این چقدر جذاب به نظر می رسد و چقدر مناسب اما تازه برای طراحی حمام مدرن قدیمی است؟ با تنوع رنگ پررنگ‌تر در نوارهای طلایی تحرک زیادی وجود دارد، اما راه‌راه‌های سفید به زمینی شدن طرح کمک می‌کنند تا خیلی شلوغ به نظر نرسد.

نکته بسیار مهمی که باید در این نوع نصب کاشی در نظر گرفت این است که مگر اینکه کاشی جادویی به صورت ورقه ای عرضه شود، کار برای قرار دادن جداگانه هر یک از این کاشی ها برای شما هزینه خواهد داشت. من نمی خواهم این یک غافلگیری باشد! قبل از اینکه دلتان را به این طرح بکشید، با نصاب کاشی خود صحبت کنید. یا شاید خودتان آن را نصب کنید!

READ  Yatufo رنگ های جشن را به اداره پست مختلط در ژجیانگ اعمال می کند

یعنی به من استراحت بده! چقدر این حمام شیرین است؟! تضاد بین آن کاغذ دیواری گلدار و راه راه های هندسی بسیار خوب است. بعلاوه آن کاشی مدادی واقعاً آن را به زیبایی تمام می کند. اوه و 10/10 برای آن قرنیز رنگی. این حمام فقط پر از شخصیت است اما شیک به نظر نمی رسد. ببینید با این الگو در مورد چه چیزی صحبت می کنم؟ نیازی نیست نگران از بین رفتن آن باشید.

اگر شما کسی هستید که خواهان بهترین دنیاها، یک حمام سرگرم کننده و آرام هستید، آیا می توانم الگوی کاشی راه راه پاستلی را به شما پیشنهاد کنم؟ این حمام دقیقاً همین است. رنگ‌ها ملایم و جذاب هستند، اما الگوی آن می‌گوید: “سلام عزیزم، من هم شخصیتی دارم!” همچنین کمک می کند که کاشی فقط نیمی از دیوار را بالا برود. اگر تمام دیوار بود، این حمام هنوز هم یک حمام عالی بود، اما ظاهر و احساسی کاملاً متفاوت داشت. این را همراه با مقیاس الگو در نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که اندازه کاشی های مربع روی زمین نصف کاشی های روی دیوار است. این یک جزئیات کوچک است که به جذابیت بصری اضافه می کند. به علاوه این فقط باحال است.

طراحی شده توسط بارلو و بارلو | عکس توسط کریستین پررز

این برنامه کاشی و الگو کمی مدرن تر از موارد بالا به نظر می رسد. با وجود کاغذ دیواری گلدار الهام گرفته از کلاسیک، روشویی سینک کنسول و وسایل، نوارهای افقی در آن کاشی لاغر به نظر من مدرن است. این یک بازی سرگرم کننده برای ترکیب سبک ها بدون سخت گیری است. آیا می توانیم به ایده نابغه ای برای قرار دادن دستگیره های دوش در قسمت بیرونی دوش نیز توجه کنیم؟ حتی فرصتی برای خیس شدن قبل از اینکه بخواهید وجود ندارد. من آن را خیلی دوست دارم.

طراحی شده توسط هند مهدوی | عکس توسط وینسنت لروکس | از طریق خلاصه معماری فرانسه

این چند اتاق بعدی مدرن تر اما با روح هستند. واضح است که این حمام بسیار باحالی است که به سمت مدرن تکیه دارد اما عمق زیادی دارد. کاشی های دست ساز که کمی ناقص چیده شده اند برای من مفید است. آنها تضاد فوق العاده ای با دیگر عناصر مدرن در اتاق دارند. این می توانست به راحتی یک حمام ارگانیک با رنگ خنثی و مدرن باشد، اما در عوض، همه آن عناصر را با پیچ و تاب بسیار سرگرم کننده دارد. من فکر می کنم آنچه که ما می بینیم اهمیت تن رنگ و بافت است. اگر رنگ مناسب را انتخاب کنید، همچنان می توانید یک الگوی سرگرم کننده به اتاق آرام خود اضافه کنید. این سبز زیتونی هم سرزنده و هم آرامش بخش است.

READ  ده خانه با کف توری برای استراحت و بازی

من می دانم که قبلاً این آشپزخانه را در پست بشقاب خود نشان داده ام اما چگونه می توانم آن را درج نکنم؟! این بسیار سرگرم کننده است و نشان می دهد که راه راه فقط برای حمام نیست. این قطعا است بیانیه. اما اگر چیزی جسورانه و سرگرم کننده می خواهید که دارای قدرت ماندگار باشد، این یک گزینه باورنکردنی است. همچنین، آیا می‌توانیم به آن طاق‌نمای عالی و الگوی تاکیدی توجه کنیم؟ همان کاشی ها، فقط یک پیچ کوچک!

طراحی شده توسطژان فیلیپ دمایر| عکس توسطمیگل فلورس-ویانا| از طریقخلاصه معماری

همان خانه، اتاق متفاوت، رنگ متفاوت، همچنین شگفت انگیز. بررسی کنید که جزییات کاشی ها مقدار پنجره است. خیلی خوب!

اکنون ما فقط به حمام های کاملاً مدرن رسیده ایم. آن کاشی های ریخته شده را از اینجا بیرون بیاورید! این دو حمام از نظر لحن کم صدا و دوست داشتنی هستند. راه راه های سه رنگ در سمت چپ در حمام کودک یا مهمان بسیار سرگرم کننده است. سپس به بازی با مقیاس کاشی روی دیوار و نحوه فاصله گذاری راه راه ها توجه کنید. فقط دو نوع کاشی وجود دارد اما برنامه کلی بسیار سرگرم کننده است.

بگذارید سرگرمی ادامه یابد. من عاشق ترکیب رنگ سبز و سیاه اشباع شده هستم! آه و من همچنین دوست دارم که چگونه خطوط دوغاب با هم مطابقت ندارند. فکر می‌کنم این به بازیگوشی می‌افزاید… سقف طاق‌دار هم ضرری ندارد. این مثال عالی دیگری از انتخاب کاشی کاری نکردن از کف تا سقف در کل اتاق است. آنها بهترین لحظه را برای انجام آن انتخاب می کنند. این لحظه دیوار/سقف را خاص می کند و از ایجاد احساس بیش از حد طاقت فرسا در کل اتاق جلوگیری می کند.

READ  کیجی آشیزاوا یک کافی شاپ بطری آبی را در «فضای غار مانند» طراحی می کند.

شاید شما فقط یک لهجه راه راه می خواهید؟ این یک حمام در اتاق هتل است، بنابراین خطرات الگوی این چنینی تشویق می شوند:) اما صادقانه بگویم، من آن را دوست دارم. تمام عناصر طراحی دیگر فوق‌العاده کلاسیک هستند، بنابراین رنگ آمیزی با کاشی (و دیوار آبی) انتخابی کوچک اما تاثیرگذار است.

فکر می کنم همه ما این حمام را به یاد داریم ناتالی پاپیه از ORC سال گذشته یعنی چه خیره کننده! جدای از انتخاب شادترین رنگ زرد شاید تا کنون، مقیاس فوق العاده بزرگ کاشی چیزی است که آن را سرگرم کننده و مدرن و حتی “کابانا” می کند. مطمئنم چون ناتالی همچنین فقط خطوط راه راه را از یک دیوار به دیوار در یک جهت انجام می‌دهد، به بلندتر شدن بصری اتاق کمک می‌کند. اگر بخواهید یک ترفند بصری کوچک. این حمام همیشه مرا خوشحال خواهد کرد.

طراحی شده توسط اسکوت | عکس توسط رایان گاروین | از طریق دومینو رنو

همان ایده اما راه راه های باریک تر! شما واقعا نمی توانید با کاشی سیاه و سفید اشتباه کنید و این الگو فقط ترکیب را بسیار بهتر می کند. همچنین، نمی توانم متوجه شوم که داشتن کمد در حمام خانه خانوادگی چقدر جالب است.

خوب نظر شما چیست؟ آیا فکر می کنید این یک الگوی “ایمن” برای طول عمر است؟ اتاق مورد علاقه شما کدام است؟ شما را در نظرات می بینیم!

دوستت دارم، منظورت باش

باز کردن اعتبار تصویر: از طریق Splendido Mare

پست نترس! این روند جدید کاشی هم کلاسیک و هم تازه شگفت‌انگیز است اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید