ما امسال افشاهای زیادی داشتیم – یا باید بگویم که من افشاگری های زیادی داشت 2020 – 2022 برای من شخصاً آشکار بود (قفل، بدون پروژه، جابجایی، و عمدتاً ساخت و ساز) بنابراین در آن سال‌ها پست‌های مشارکت‌کننده EHD بیشتری داشتیم. اما سال 2023 یک سال رونمایی از خانه های مزرعه ای سنگین بود. و با این حال، چند مورد از بیرون نشان می دهد که در واقع در ده نفر برتر قرار گرفتند (برخورد کردن از یک اتاق یک خانه مزرعه، که گستاخ است، اما گویا). برخی از این موارد طولانی‌تر بوده‌اند (بنابراین ترافیک بالاتری دارند) بنابراین قابل درک است که چند افشاگر مورد علاقه اخیر من در لیست قرار نگرفتند (هنوز). اگر سال آنقدر شلوغ بود که برخی از این اتاق‌ها را از دست دادید، نشان می‌دهد که آن‌ها را در زیر پیوند می‌دهیم (و همه اتاق‌هایی که در فهرست قرار نگرفته‌اند). درامول، لطفا…

من هرگز نمی‌توانم پیش‌بینی کنم که چه فاش‌هایی به آن می‌رسند یا نه. منظورم این است که 10 تای برتر است و ترافیک/مشارکت همچنان بالا بود، اما این اتاق آنقدر در لیست علاقه مندی های من قرار دارد که من شوکه شده ام که نتوانسته آن را بیشتر کند. من عاشق این هستم که هر روز/شب در این اتاق باشم و اگر چهار گوشه اتاق را ندیده اید، اینجا را ببینید.

مردم دوست دارند داخل کمد دیگران را ببینند (من نیز) و این کمد، در حالی که هرگز اینقدر تمیز به نظر نمی رسد، باورنکردنی است. برای این یکی از کمدهای کالیفرنیا فریاد بزنید، اما استایل آن صدمه ای نداشت. اسپویلر – آبیاری گیاه در آنجا شاید 6 هفته طول کشید تا اینکه تقریباً بمیرد و من آن را به اتاق دیگری منتقل کردم. فکر می‌کنم همه می‌دانستیم که این یکی چگونه به پایان می‌رسد. اما اگر هنوز این کار را نکرده اید، این تور کامل از کمد را ببینید.

READ  MKCA آپارتمان کارنگی هیل را با درهای مخفی تکمیل می کند

این احساس برای همیشه قبل است، اما فقط همین بهار گذشته بود. بقیه محوطه سازی هنوز گل و لای بود، اما ما این پاسیو را به موقع تمام کرده بودیم تا برخی از مهلت های مشارکت را رعایت کنیم و آن را در فصل پاسیو منتشر کنیم. همچنین ثابت شده است که تصویربرداری محتوای فضای باز در پورتلند بسیار دشوارتر از لس آنجلس است زیرا پنجره ما بسیار کوتاهتر است، خیلی دیرتر شروع می شود و خیلی زودتر به پایان می رسد. بنابراین، امسال از قبل برای پروژه‌های فضای باز برنامه‌ریزی می‌کنیم تا بتوانیم روزهای بارانی را در اختیارمان بگذاریم.

آه، خوشحالم که تزئینات تعطیلات ما در بین 10 مورد برتر قرار گرفت. فقط واقعا دنج و چند لایه است. این ورودی، شات مورد علاقه من امسال است.

معلوم شد همه در مورد یک استخر کوچک وان آب گرم کنجکاو هستند. و من نمی توانم به اندازه کافی بر این موضوع تاکید کنم – ما در پاییز و زمستان نیز از آن استفاده می کنیم. می توانیم ظرف چند ساعت آن را گرم کنیم و بچه ها و دوستانشان مانند یک استخر داخل شوند، اما گرم است. مواقعی بود که فکر می کردیم آیا قرار است آنقدر از آن استفاده کنیم که ارزشش را داشته باشد یا نه و حتی بعد از 6 ماه می توانم کاملاً بله. و بله، این یک ولخرجی است، اما چیزی است که ما بسیار از آن استفاده می کنیم و آن را دوست داریم.

بله! من خیلی خوشحالم که این بسیار محبوب بود. این یک برد/برد واقعی برای تیم PNW EHD است. کیتلین به یک زیرزمین جدید نیاز داشت (تقریباً هیچ چیز نداشت) و ما به یک اتاق برای بازسازی با یکی از شرکت های مبلمان مورد علاقه خود نیاز داشتیم. ظرف 6 هفته ما این اتاق را دگرگون کردیم و همه شما همانقدر رویایی است که در آن باشید. و خداوند می‌داند که افراد زیادی در زیرزمین‌هایشان به کمک نیاز دارند (در واقع اکنون روی یک زوج کار می‌کنیم).

READ  10 پله برتر Dezeen در سال 2021
طراحی توسط امیلی هندرسون و سارا ولدون | طراحی شده توسط امیلی هندرسون و امیلی بوسر | عکس توسط استیون مکدونالد

این همکاری آشپزخانه با Crate & Barrel باورنکردنی بود. محصول آنها درجه یک است، اتاق بسیار زیبا به نظر می رسد، و همه آن کمتر از 7 هفته بود. به سارا ولدون که به مدیریت پروژه و طراحی مشترک این آشپزخانه در وست لین کمک کرد فریاد بزنید (و به بهترین فروشنده عتیقه که مشتری تبدیل شده است، جولی).

شماره 3!!!!!! من فکر می‌کنم تا زمانی که واقعاً به یک گلخانه نیاز نداشته باشید، ممکن است مانند من کاملاً به این موضوع توجه نکنید. من خوشحالم که بگویم اکنون که حیوانات مزرعه داریم، این اتاق واقعاً اتاق گلی است (چکمه های پر از گند درست بیرون می مانند). هر از چند گاهی فکر می کنم که آیا باید کاغذ دیواری را در اینجا اضافه کنم، اما هرگز به این تمیزی به نظر نمی رسد (بدیهی است) و ایده اضافه کردن چیزی در آن روزهای آشفته به نظر مضحک می رسد. با این حال، ای کاش آن را با “موارد” بیشتری طراحی می کردم تا به زندگی بیشتری اضافه کنم. اما به عنوان صاحب این گلخانه، وقتی این قدر تمیز/خالی است خیلی خوشحالم.

طراحی شده توسط کیتلین هیگینز | استایل شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

اتاق نشیمن کیتلین!!! من خیلی خوشحالم که این اتاق در بین 3 اتاق برتر قرار گرفت. کیتلین چنین استعدادی در مدیریت فیلم های قدیمی و غیرمنتظره دارد (تا حدی باعث می شود که دلم برای خود سابقم تنگ شود). چقدر اتاقی که پر از هیجان است.

اتاق نشیمن ما واقعاً ضربه خورد (که دوست داشتنی بود). در 2 ژانویه بیایید، خواهید فهمید که من می‌خواهم چه چیزی را در این اتاق اضافه یا تغییر دهم، زیرا در واقع یکی از تنها اتاق‌هایی است که من هنوز در تلاش برای کشف کردن آن هستم. عجیب است که بگوییم از آن ناراضی هستم، اما اتاق های دیگری هم هستند که در آن ها قدم می زنم و مثل اینکه چیزی را تغییر نداده ام، و برای این اتاق اینطور نیست.

READ  Oskar Kohnen دفتر لندن را با مبلمان مدرن اواسط قرن پر کرده است

البته ما غایب هستیم:

پس برای سال 2023 تمام شد! نمی توانم منتظر بمانیم تا در سال آینده مجموعه جدیدی از افشاگری های عالی را ببینیم. xx

مگر اینکه در غیر این صورت ذکر شده باشد: عکس های کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید