در مقطعی از اوایل کودکی به من گفتند که اسکاتلندی هستم. یا شاید به من گفته شد که دارم مقداری اسکاتلندی در من در هر صورت، من با آن دویدم، و تا زمان فیلم شجاع دل در سال 1995 وارد سینما شد، من به همه می گفتم که یک اسکاتلندی تمام عیار هستم. این قبل از این بود که بفهمیم مل گیبسون یک زباله کاملا نژادپرستانه است که باید برای همیشه از او دوری کرد و دیگر هرگز فیلم نسازد. اما در آن زمان، من به ویلیام والاس بودن وسواس داشتم – موهای بلند، لهجه، چیزهای آبی روی صورتش. او هم مثل من پسر واقعی اسکاتلند بود.

مطمئناً، مادرم مدام به من می گفت که من بیشتر انگلیسی و آلمانی هستم، اما این غیر از واقعیت است. یعنی بیا، اسم فامیلی من هندرسون بود، ابروهای پرپشتی داشتم و شطرنجی را دوست داشتم. یک مرد چقدر اسکاتلندی تر می تواند باشد؟ من به کت و شلوارم چسبیده ام و تا به امروز این سبک را حفظ کرده ام. من هنوز به مردم می گویم که اسکاتلندی هستم، که می دانم احتمالاً کاملاً دقیق نیست. اما من هرگز آزمایش DNA ندیده ام که خلاف آن را ثابت کند، و قرار نیست آن را انجام دهم، زیرا آزمایش DNA می تواند هویت من را از بین ببرد.

به همین دلیل بود که وقتی تصمیم گرفتیم سگ هایمان را آزمایش DNA بدهیم، احساسات متفاوتی داشتم. ببینید، وقتی اسکار و باترکاپ را نجات دادیم، پناهگاه به ما گفت که آنها هستند هاسکیپوها – ترکیبی از هاسکی و پودل. قسمت Poodle منطقی است، آنها هیولاهای کرکی بلوند فرفری هستند که آنقدرها نمی ریزند. آنها بینی‌های دکمه‌ای مشکی کوچکی دارند، موهای صورتشان پف کرده، و وقتی آنها را اصلاح می‌کنیم، همیشه بسیار شیک به نظر می‌رسند. ولی هاسکی? آیا آنها را دیده اید؟ به غیر از دم‌هایشان که به آرامی به سمت بالا خم می‌شوند، و این واقعیت که آنها عاشق دویدن در برف هستند، مطلقاً هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که در آنها هاسکی وجود داشته باشد. البته، یک آزمایش DNA سگی یک بار برای همیشه به ما می‌گوید، اگر این کار را انجام دهند.

READ  پناهندگی کودکان در نیواورلئان با عنوان هتل سنت وینسنت احیا شد

اما صبر کن فکر کردم اگر هاسکی بودن برای آنها مثل اسکاتلندی بودن برای من بود؟ اگر قبلاً به همه دوستان سگی خود گفته بودند که هاسکی های بزرگ و قوی هستند چه می شد؟ چه می شود اگر آنها هویت خود را بر اساس این باور ایجاد کنند که سگ های شجاع قطب شمال هستند؟ آیا قرار بود آن را از آنها بگیریم و قلب سگ کوچولوی آنها را بشکنیم؟

آن موقع بود که امیلی به من گفت چقدر احمق هستم و ما به آنها آزمایش دادیم.

ما چند گزینه مختلف سفارش دادیم تا ببینیم آیا تفاوتی بین آنها وجود دارد یا خیر. چند مارک وجود دارد، اما ما با آنها رفتیم پنل حکمت و سوار شوید.

انجام آزمایش‌ها بسیار ساده‌تر از آن چیزی بود که انتظار داشتم، فقط کمی سواب روی گونه‌ها انجام شد. اگر تا به حال آزمایش کووید را در خانه انجام داده اید، این آسان تر است. فقط سواب بزنید، بسته بندی کنید و ارسال کنید.

ما مجبور بودیم هر دو کیت تست را در وب سایت های مربوطه خود ثبت کنیم، اما حتی آن ها نیز به راحتی تنظیم می شدند و بسیار کاربر پسند بودند. سگ‌ها بعد از آن خوراکی‌های خوشمزه‌ای دریافت کردند و ما بوسه‌های شلخته سگ‌ها را دریافت کردیم.

سخت ترین قسمت کل فرآیند انتظار برای نتایج بود. پانل حکمت اولین بار در عرض چند هفته بازگشت. نتایج Embark به وب‌سایت ارسال شد و یا ما ایمیلی درباره آن را از دست دادیم یا آن‌ها ایمیلی ارسال نکردند، اما حدود یک ماه آن نتایج را مشاهده نکردیم. خطای کاربر؟ ما نمی دانیم.

READ  ابزار تمرینی بسیار زیبا که در آن احساس خوبی دارم

اما ما در نهایت همه نتایج متقاطع را دریافت کردیم و معلوم شد که سگ های ما…

درام رول…

آماده شدن…

به خواندن مانند یکی از آن وبلاگ های دستور غذا ادامه دهید که باعث می شود قبل از فاش کردن دستور غذا، دو ساعت پیمایش کنید…

اسکار و باترکاپ…

HUSKYPOOS!!!

پناه حق بود! طبق گفته‌ی Wisdom Panel، این شوشی‌های کوچک 34 درصد هاسکی و 25 درصد پودل هستند و برخی از نژادهای دیگر نیز در آنجا هستند: 10 درصد شیتزو، 9 درصد سگ گاو استرالیایی و 8 درصد چی‌هواهوا. صبر کن چیهواهوا؟؟

Embark درصد Husky/Poodle را تغییر داده است: 37% Poodle و 29% Husky. همچنین سگ گاو استرالیایی (12%)، لهاسا آپسو (6%) و چیزی که آنها سوپرموت می نامند (15%) را انتخاب کرد.

و بیشتر وجود دارد! آنها خواهر و برادر دارند! یک خواهر وجود دارد به نام بری و دیگری به نام لانا که در لانگ بیچ زندگی می کند!

آیا باید همه آنها را به خانه مزرعه دعوت کنیم و یک گردهمایی مجدد هاسکیپو داشته باشیم؟ من هم اینچنین فکر میکنم! آیا این مانند یک گردهمایی خانوادگی معمولی با آبلیموی آب شده و صحبت های کوچک ناخوشایند بین اقوام نزدیک است؟ یا این یک سگ پشمالو از خواهر و برادر خواهد بود؟ چه کسی می داند!

یک چیز مسلم است، ما بالاخره می توانیم سگ هایمان را بنشینیم، یعنی اگر آنها به فرمان بنشینند و به آنها اطلاع دهیم که بدون شک هاسکیپو هستند. و اگر آنها بخواهند به سگ های دیگر بگویند که هاسکی کامل هستند، ما با این موضوع هم مشکل داریم. این راز کوچک ما خواهد بود

READ  Conran and Partners دفتری با پلان باز برای دفتر مرکزی خود طراحی می کند

عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید