بنا به گفته مشارکت کنندگان در این سخنرانی که دزین برای نام تجاری آسانسور Aritco فیلمبرداری کرده است ، بلوک های مسکونی با مناطق همکاری و فضای داخلی سبزتر به تسهیل کار از راه دور در جهان پس از همه گیری کمک می کند.


این عنوان با عنوان بازتعریف فضاهای داخلی ما ، ماه گذشته به عنوان بخشی از نمایشگاه طراحی لندن در جشنواره طراحی لندن برگزار شد.

با مدیریت نویسنده ، ریا پاتل ، این بحث برگرفته از گزارشی از روند بود که به نام آینده خانه و یک کاغذ سفید با عنوان تعریف مجدد فضا، که آریتکو تولید شده با همکاری شرکت پیش بینی بهاربه

“همه افراد نمی توانند فضای کاری و اتاق نشیمن و اتاق خواب داشته باشند”

دیوید شیل ، مدیر بازاریابی شرکت آسانسور Aritco ، Renée Searle ، مدیر شرکت در این سخنرانی صحبت کردند معماران سه گانه، و جیمز بیدول ، بنیانگذار Springwise و مشاوره استراتژی دوباره تنظیم کنید، در مورد شیوه های مناسب سازی خانه ها برای مطابقت با روال کار جدید که به دلیل همه گیری ویروس کرونا ایجاد شده است ، بحث کنید.

شیل گفت احتمالاً توسعه مسکن افزایش می یابد که شامل فضاهای مشارکتی است که ساکنان از آن برای کار از راه دور استفاده می کنند.

وی گفت: “ما بیشتر و بیشتر افراد را در کنار هم و یافتن مناطق مشترک خواهیم دید.”

“همه کسانی که در یک آپارتمان یک یا دو اتاق زندگی می کنند امکان داشتن یک محل کار و همچنین یک اتاق نشیمن و اتاق خواب را ندارند.”

READ  لیست بلند استودیو Dezeen Awards 2021 اعلام شد

“یک دعوت واقعی برای معرفی ساختمانهای بیشتر مختلط وجود دارد”

سرل موافقت کرد: “یک تماس واقعی برای معرفی بیشتر ساختمانهای مختلط وجود دارد ، و تنها بلوکهای مسکونی وجود ندارد که در سطح زمین غیرقابل دعوت هستند و جبهه فعال ندارند.”

“استفاده از فضاهای سخاوتمندانه که امکانات بیشتری را برای افرادی که در محدوده شهری زندگی می کنند فراهم می کند ، برای همه مفید خواهد بود.”

سرل افزود که این نیز به احتمال زیاد باعث ایجاد تغییر در نحوه درک و تعامل با شهرها می شود.

“مراکز شهرهای ما باید به گونه ای دیگر تطبیق داده شوند تا جایی که ما هر روز به آنجا می رویم ، حومه ما جایی باشد که بتوانیم نزدیک خانه های خود کار کنیم … من فکر می کنم این یک گونه شناسی واقعاً هیجان انگیز است که به عنوان بخشی از این امر ظاهر می شود. “

تصویری برای بازتعریف کاغذ سفید Aritco
این سخنرانی از مقاله سفید Aritco با عنوان بازتعریف فضا گرفته شد

بیدول اظهار داشت که فضای داخلی نیز باید برای حمایت از کارگران دور افتاده تغییر کند ، یعنی با معرفی سبزه بیشتر.

“[During lockdowns] وقتی به ما اجازه دادند در لندن به پارک برویم ، آنها کاملاً بسته بودند زیرا ما به طبیعت نیاز داریم. “

“کشاورزی عمودی در مقیاس وسیع در حال انجام است ، اما در خانه های شخصی ما ، داشتن این ارتباط با طبیعت مادر و زمین تقریباً به عنوان نقطه مقابل همه این فناوری عمل خواهد کرد. طبیعت از نظر رفاه و سلامت روانی نیروی شگفت انگیزی است.

“ما اهمیت داشتن مرزهای روشن” را بین کار و خانه مشاهده کرده ایم

READ  The Link Up: رنگ جدید مورد علاقه Em، شلوار جین بسیار تحسین برانگیز رایان، و مداد رنگی قرمز مورد علاقه ما برای بهترین ظاهر "طبیعی اما بهتر"

به گفته شیل ، فضاهای زندگی منظم تری نیز مورد نیاز است تا ساکنان بتوانند زندگی حرفه ای و شخصی خود را به راحتی جدا کنند.

“آنچه در برخی از مطالعات دیده ایم اهمیت داشتن مرزهای روشن است تا همه چیز فقط در یک کار بزرگ ، اوقات فراغت و اوقات فراغت ترکیب نشود.”

همه اعضای شورا خاطرنشان کردند که پایداری باید همچنان ملاحظات کلیدی معماران و طراحان باشد که این تغییرات را در مسکن ایجاد می کنند.

سرل می گوید: “من فکر می کنم همه ما وظیفه داریم از سیاره خود در سطح فردی مراقبت کنیم: مصرف کمتر ، استفاده بیشتر و بازیافت.”

“از نظر تهیه ساختمانهای ما ، ما باید به کل چرخه عمر یک پروژه از آغاز تا آنچه که در آینده برای آن اتفاق می افتد فکر کنیم.”

این گفتگو توسط شرکت آسانسور Aritco سازماندهی شد. آسانسورهای هوشمند Aritco که در سال 1955 در استکهلم تأسیس شد ، در پروژه های مسکونی ، تجاری و مهمان نوازی در سراسر جهان نصب شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Aritco ، روی کلیک کنید اینجابه


محتوای مشارکت

این گفتگو توسط Dezeen برای Aritco به عنوان بخشی از مشارکت فیلمبرداری شد. در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید