مارک حشیش بوگی ست روگن گیاه خانگی هرآنچه را که ممکن است از کمدین و سرامیک دان با استعداد دلچسب انتظار داشته باشید را ارائه می دهد، از طراحی زیبای سبک اواسط قرن فندک ها و زیرسیگاری – تا پیشنهادات غافلگیرکننده تری که برای تکمیل اتاق تصور می شود، از جمله کاشت کار، لامپ ها و شمعدان، جای شمعی. این یک حال و هوای کامل است…حالی که اکنون با جدیدترین همکاری Houseplant با سینی گردان و برند صوتی آنالوگ Pro-Ject Audio Systems در قالب پخش کننده ضبط Pro-Ject x Houseplant HP1 Phono BT.

نمای جلوی میز گردان Houseplant x Pro-Ject کرم رنگ با جزئیات فیروزه ای با درب باز.

پخش کننده ضبط بلوتوث 550 دلاری Pro-Ject x Houseplant HP1 Phono یک محصول انحصاری در Houseplant.com است، طرحی با رنگ آمیزی قدیمی که با طرح رنگی کرم و آبی و بشقاب شیشه ای مات ساخته شده است که برای نمایش و ایجاد زیبایی خاصی طراحی شده است. sais quoi برای گوش دادن یا جلسات دیگر.

جزئیات لوگوی گیاه آپارتمانی در گوشه سمت راست جلوی میز گردان.

کتابچه راهنمای برند Proj-Ject، میز چرخان تسمه‌ای مجهز به پیش تقویت‌کننده فونو داخلی، بلوتوث بی‌سیم برای پخش جریانی به بلندگوهای سازگار، و قابلیت‌های اتصال کابل صوتی سنتی است، اگر واقعاً می‌خواهید از آن استفاده کنید.

نمای جلوی میز گردان Houseplant x Pro-Ject کرم رنگ با جزئیات فیروزه ای با درب بسته.

نسخه ویژه Houseplant از ویژگی های پخش با گنجاندن بازو آلومینیومی یک تکه ضد اسکیت، پایه های جذب لرزش و کارتریج آهنربای متحرک Ortofon OM 5E بی اعتنایی نمی کند.

مجموعه پلی لیست 3 وینیل House Plant.

میز گردان را با Houseplant’s جفت کنید تنظیم 3 صفحه وینیل دارای لیست پخش انتخاب شده بنیانگذاران Houseplant، و شما یک تنظیم کامل خلق و خو دارید.

دیدگاهتان را بنویسید