در جشن 60 سالگی به عنوان یک برند، متخصصان شنوایی دوست صوتی-تکنیکی مجموعه‌ای از طرح‌های شصتمین سالگرد به تعداد محدود منتشر کرده است، از جمله یک قلم صفحه گردان 9000 دلاری ساخته شده با الماس آزمایشگاهی و هدفون‌های چوبی تزئین شده با لاک اوروشی. حتی در میان چنین طراحی منحصربه‌فردی، قیمت آن 1200 دلار است. گردان گردان AT-LP2022 کاملاً دستی با تسمه محرک که با شاسی شفاف اکریلیک خود توجه ما را به خود جلب کرده است.

نمای زاویه دار بالای صفحه چرخان شفاف Audio-Technica در برابر پس زمینه سفید.

AT-LP2022 که با قلم شیباتا نسخه محدود و بازو فیبر کربنی همراه شده است، ترکیبی چشمگیر است که مهندسی داخلی آن کاملاً به نمایش گذاشته شده است. اکریلیک شفاف با ضخامت 30 میلی‌متر و چگالی بالا به اندازه‌ای سنگین است که بتواند رزونانس را کنترل کند، اما حتی در حالت آماده‌باش حضوری جذاب دارد.

نمای زیری میز گردان Audio-Technica شفاف در برابر پس زمینه سفید.

نمایی از قلم شیباتا با بدنه شفاف در برابر پس زمینه سفید.

نسخه ویژه مجهز به موتوری با مانیتور سنسور، پایه های با قابلیت تنظیم ارتفاع با ایزوله بالا، و یک آداپتور AC است که تبدیل AC/DC را خارج از شاسی نگه می دارد تا نویز وحشتناک را کاهش دهد.

نمای نزدیک بریده شده از قلم شیباتا با بدنه شفاف در حال پخش صفحه وینیل.

زاویه ردیابی عمودی قابل تنظیم و کنترل پویا ضد اسکیت تضمین می کند که می توان از صفحه گردان با کارتریج هایی با ارتفاع و وزن مختلف استفاده کرد، از جمله قلم بیضی اختیاری 0.3 x 0.7 میلی AT-VMN95EBK که به راحتی با قلم شیباتا با بدنه شفاف قابل تعویض است (هر دو شامل می شوند. ).

نمای زاویه‌دار سه‌چهارم از میز گردان Audio-Technica شفاف در برابر پس‌زمینه سفید.

این بیان واضح از برند Audio-Technica به زودی ارائه می شود اما به صورت پیش سفارش با ارسال رایگان از طریق audio-technica.com.

دیدگاهتان را بنویسید