اگر با تمیز نگه داشتن فضاهای آشپزخانه و ناهارخوری خود مشکل دارید، با دانستن این موضوع که حتی یک رستوران ستاره دار میشلن نیز قبل از اینکه به رستوران تبدیل شود، با این مشکل بی پایان مشکل داشته، راحت باشید. میز کار، یک محصول جدید ارائه شده توسط چیلویچ. ورک تاپ که در اصل برای کاربردهای مهمان نوازی ساخته شده است، یک پوشش بافته شده سفارشی است که به محافظت از سطوح بزرگ و همچنین افزودن یک عنصر بافتی کمک می کند. اکنون در دسترس مصرف کنندگان است، Worktop را می توان برای استفاده در روشویی حمام، رومیزی و موارد دیگر گسترش داد.

میز سبز رنگ که زیر بشقاب های نان را می پوشاند

میز کار در رستوران Eleven Madison Park نیویورک مورد آزمایش قرار گرفت و در آنجا توسط سرآشپز دانیل هام به دلیل بهترین ویژگی های آن مورد ستایش قرار گرفت: “میزهای کار زیبا، بادوام هستند و به راحتی تمیز می شوند. آنها آشپزخانه ما را بهبود می بخشند و این کیفیت خاصی است.» میز کار از نظر اندازه، بافت، رنگ و برش کاملاً قابل تنظیم است تا سینک ها و سطل های زباله را در خود جای دهد. پشت با یک فوم ضد آب، نچسب و ضد لغزش 2.8 میلی متری پوشانده شده است تا از ثابت ماندن پوشش اطمینان حاصل شود. به جای نیاز به تعویض مکرر پوشش های کتانی معمولی، میز کار را می توان به راحتی پاک کرد، یا در صورت نیاز خیس کرد و تمیز کرد.

شخصی که در جزیره آشپزخانه مرکبات را خرد می کند

جزیره آشپزخانه پوشیده شده توسط Worktop

پوشش مشکی میز کار در جزیره آشپزخانه

پوشش مشکی میز کار در جزیره آشپزخانه

کارکنان رستوران مشغول به کار در آشپزخانه

عکس: Winnie Au

کارکنان رستوران مشغول به کار در آشپزخانه

عکس: Winnie Au

برای رستوران ها و صاحبان خانه به طور یکسان، این باعث صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه های مربوط به شستشوی منظم می شود که می تواند افزایش یابد. یک رستوران ستاره دار میشلین تخمین زده است که قبل از تبدیل به میزگرد، سالانه 33600 دلار برای سفره های معمولی خرج می کند. در حالی که ممکن است مصرف‌کنندگان در هنگام استفاده از ورک‌تاپ در خانه‌شان آنقدر صرفه‌جویی نکنند، اما همچنان می‌توانند از داشتن یک آشپزخانه تمیز و محافظت‌شده که به نگهداری زیادی نیاز ندارد، قدردانی کنند.

READ  جف استیپل عاشق کلاسیک + معاصر است

چاقو و تخته برش در بالای پوشش مشکی میز کار

پوشش مشکی میز کار در جزیره آشپزخانه

روکش میز کار قهوه ای روی میز

روکش میز کار قهوه ای روی میز

روکش میز کار قهوه ای روی بوفه

با دست گوشه ای از پوشش قهوه ای میز کار را بالا می برد

نمای نزدیک از روکش میز کار قهوه ای

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Worktop از Chilewich، بازدید کنید chilewich.com.

عکس ها توسط پیپا دراموند مگر این که خلاف آن قید شود.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید