در طراحی مبلمان، الهام بخش می تواند از منابع غیرمنتظره باشد – در این مورد، نوستالژی دوران کودکی کارت های بازی روی هم است. بازی مخاطره آمیز ایجاد معماری پایدار با برابر کردن تعادل و تنش را می توان در آن یافت هیتو، میز قهوه ای که توسط شرکت کپنهاگ طراحی شده است ماریو مارتینز برای تولید کننده مبلمان سوئدی، کارل اندرسون و سونر. این ادغام فرم و عملکرد منجر به قطعه ای می شود که یک پیچیدگی بازیگوش و سودمند را به هر فضای زندگی می بخشد.

شش میز قهوه گرد چوبی به رنگ خاکستری

ویژگی بارز هیتو در طراحی منحصر به فرد آن نهفته است. رویه سطح آن از چوب جامد ساخته شده است در حالی که پایه آن از چوب قالب گیری شده است، و شبحی را ایجاد می کند که بسته به دیدگاه بیننده از هر زاویه متفاوت به نظر می رسد. ردپای کوچک آن برای فضاهای تنگ، به ویژه در اطراف مبل ها و صندلی ها مناسب است. ساختار جمع و جور و سبک وزن آن، جابه‌جایی را آسان می‌کند و به انعطاف‌پذیری برای برآوردن نیازها و ترجیحات در حال تغییر اجازه می‌دهد. هیتو، که در زبان ژاپنی به معنای مردم است، نقش ذاتی مبلمان را منعکس می کند، که عبارت است از جمع آوری و اتصال افراد در اطراف سطح آن. بنابراین، نام گذاری قطعه با هدف میز برای ایجاد حس اجتماع و با هم بودن طنین انداز است.

میزهای قهوه سفید، سبز تیره و سبز روشن

Hito در دو ارتفاع و دو قطر با امکان اضافه کردن یک پریز برق برای شارژ راحت دستگاه ها یا یک چراغ رومیزی موجود است. هیتو که به طور کامل مونتاژ شده تحویل داده می شود، آماده است تا هر فضایی را به محض رسیدن به درب منزل شما ارتقا دهد.

READ  Hem اولین مجموعه غذاخوری خود را در فضای باز منتشر کرد: Chop

میز قهوه خوری چوبی با رویه گرد و پایه قالبی

میز قهوه خوری چوبی با رویه گرد و پایه قالبی

میز قهوه سبز چوبی با رویه گرد و پایه قالبی

میز قهوه ای تیره چوبی با رویه گرد و پایه قالبی

دو میز قهوه چوبی در اتاق خاکستری

دو میز قهوه چوبی در اتاق خاکستری

میز قهوه خوری چوبی در کنار دو مبل چرمی

میز قهوه خوری چوبی در کنار دو نشیمنگاه بژ و چوبی

برای آشنایی بیشتر با میز قهوه هیتو به ادامه مطلب مراجعه کنید karl-andersson.se.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید