برایان در ژانویه به مدت 10 روز خارج از شهر بود و من شب ها بچه کوچکی ترسیده بودم. می بینید، تمام این پنجره های زیبا در خانه ما (به انتخاب خودم) باعث می شود اتاق در زمستان تاریک طولانی مانند یک خانه شیشه ای آشکار شود، جایی که مردم می توانند داخل آن را ببینند، اما تنها چیزی که من بیرون می بینم انعکاس ما و سپس پرتگاهی است. تاریکی. من هر پرده/سایه ای را که داریم بستم، که بسیار کمک کرد، و البته، با بچه ها در طبقه بالا خوابیدم (IYKYK). ما نیازی به حریم خصوصی نداریم (همسایگان ما فراتر از پرچین بلند ما هستند) و همچنین به کنترل نور نیاز نداریم (حتی در ماه اوت این پنجره ها هرگز بیش از یک ساعت به دلیل سایه درختان منفجر نمی شوند). اما چیزی که ما نیاز داریم احساس آرامش و لایه‌ای است که به ما کمک می‌کند اینقدر در معرض افراد بد و هیولاهایی که در خارج از خانه کمین کرده‌اند احساس نکنیم (بله، ما یک سیستم امنیتی ویدیویی بسیار خوب داریم که به پلیس/آتش نشانی هشدار می‌دهد. بلافاصله. مستقیما). در حالی که همسایه ها بسیار نزدیک هستند، بودن در وسط این 2 1/2 هکتار باعث می شود احساس آسیب پذیری کنم. بنابراین به جای خرید نوعی سلاح برای دفع سارقان / هیولاها، من به سادگی بهترین دفاع بعدی را انجام خواهم داد – کافه پرده ها!!

با کمال تاسف آن را سال “Tweak خانه در مزرعه” یا “عصر عجیب و غریب” من است، که پس از چند سال “مینیمالیسم گرم” که پس از سال‌ها “مادبزرگ عجیب و غریب مست” به وجود آمد. به نظر می رسد درمان برای باز کردن همه اینها ضروری است، اما این چیزی است که این وبلاگ همیشه برای من بوده است (رایگان! er…:))

فراتر از حل مشکل آسیب پذیری بصری من، همچنین فکر می کنم که در اینجا یک لایه دوست داشتنی خواهد بود. من عاشق دیدن سبزی درختان درست بیرون در طول روز هستم، اما همچنین می دانم که تعداد زیادی پنجره خالی مانده است (در مجموع 7)، و شاید آنها کاملاً “تمام” به نظر نمی رسند. من پیشنهاد می کنم که لایه اضافی زیبا به نظر برسد و در شب احساس راحتی بیشتری به من بدهد. در اینجا گزینه های من هستند:

READ  Intg سالن بانک کره ای را با "اتاق جلسه شناور" طراحی می کند

گزینه شماره 1: پرده کافه

در غیر این صورت به عنوان درمان پنجره “It Girl” در سال های 2022 تا 2024 (و بعد از آن؟) شناخته می شود، بنابراین شاید من بخواهم از آن استفاده کنم (من مقداری در حمام خود دارم، بنابراین گرایش و سبک ارتباطم را ثابت می کنم). پرده‌های کافه اختراع شدند (تحقیقی در اینجا انجام نشده) تا کافه‌خواران در سطح خیابان از تماشاچیان حریم خصوصی داشته باشند، سرمای سرد کاهش یابد، و با این حال باز و بسته شدن آن آسان باقی بماند و همه چیزهای طبیعی مسدود نشود. نور چون بالا باز است این اولین غریزه من و از بسیاری جهات چیزی بود که می خواهم انجام دهم. اما در اینجا افکار / تردیدهای من وجود دارد:

  1. اما آیا اینقدر پرده است؟ 5 تا در کنار هم هستند (یک مورد دیگر وجود دارد که در عکس بالا نمی توانید ببینید)، بنابراین در مجموع 10 پنل کوچک وجود دارد. اگر هوا، بدون خط و چین دار باشند، خوب هستند، اما هر نوع حجمی، پارچه های زیادی وجود خواهد داشت.
  2. آیا باز بودن بصری درختانی را که من خیلی دوست دارم مسدود می کند؟ آره. اما شاید اگر آنها به اندازه کافی سبک وزن باشند، به اندازه کافی به پهلوها فشار بیاورند؟ و آنها می توانند بسیار نازک/شفاف باشند (که بدون توجه به آن انجام می دهم). باز هم مثل داشتن حجاب است نه چتر.
  3. و مهمتر از آن، از کجا شروع کنم/توقف کنم؟ فضای بین پنجره‌ها کاشی‌کاری شده است، بنابراین من می‌توانم در داخل میله‌ها/براکت‌های نصب، سوراخ‌های دائمی زیادی در کاشی‌هایم ایجاد کنم. من همچنین می‌توانم فقط یک میله بلند در قسمت بیرونی پنجره‌ها با سه براکت جلویی انجام دهم، اما اکنون که تصویر می‌کنم مطمئن نیستم که این چیزی است که می‌خواهم.
READ  16 هدیه آسان اما هنوز متفکرانه لحظه آخری (بدون نیاز به ارسال)
عکس توسط کیتلین سبز | از: خانه مزرعه نشان می دهد اتاق نشیمن

بنابراین من قصد دارم کاری را انجام دهم که هر وبلاگ نویس/طراح مشهور اینترنتی حرفه ای انجام می دهد، یعنی پیدا کردن یک چوب، مقداری نوار، چند متر پارچه احتکار شده، و تعدادی سنجاق ایمنی و درست کردن تعدادی “پرده”. این کاری است که ما برای پرده های کافه در اتاق نشیمن انجام دادیم و مانند یک جذابیت واقعی (زشت) عمل کردیم. این وضوح فوری را به دست می دهد که هیچ طراحی یا رندری این کار را نمی کند.

سپس این سوال پیش می‌آید که آیا چیزی ساده، شیرین و سفید می‌خواهم؟ چاپ کوچک؟ حوله های چای قدیمی به هم دوخته شده اند؟ (اوه!!!) رومیزی عتیقه با گلدوزی های کوچک شیرین و چند روفل؟ (دوباره اوه!!!) من هنوز الهام بخش دقیقی پیدا نکردم، اما در زیر برخی از آنها را دوست دارم. اما به یاد داشته باش (امیلی) چیزی که آنلاین می بینید ممکن است در خانه شما کارایی نداشته باشد – آشپزخانه ما فضایی را با اتاق نشیمن که دارای پرده های کافه پارچه نیلی قدیمی من است، به اشتراک می گذارد، بنابراین در حالی که چاپ دیگری می تواند زیبا باشد، همچنین می تواند رقابت کند و مانند یک خانه فروشگاهی به نظر برسد. (چیزی که مسلماً من بیش از حد به آن حساس هستم، زیرا این چیزی است که همه بعد از اینکه من یک برنامه تلویزیونی تحت اللفظی در مورد سبک داشتم، خانه من را اینگونه نامیدند). یا می‌خواهم کاری چین‌دار انجام دهم، زیرا وقتی خورشید مانند زیر از آن می‌تابد، بافت زیادی به آن اضافه می‌کند؟ به هر حال، در اینجا چند مورد است که من عاشق آنها هستم.

در اینجا چند گزینه واقعاً زیبا وجود دارد که در Etsy پیدا کردم:

1. پرده کافه کتانی راه راه | 2. پرده پرده کتانی پرده کافه | 3. پرده کافه کتانی راه راه | 4. پرده کافه راه راه دو چین دار | 5. پرده اغذیه فروشی فرانسوی کتانی سفید | 6. پانل پرده کافه راه راه | 7. پرده های تیک تاک کافه تیک تاک پرده های راه راه | 8. پنل کتانی سفید شفاف | 9. پرده کتانی سفید پرده رمانتیک کافه

READ  استودیوی Talo عناصر Japandi را به خانه تاریخی مونترال معرفی می کند

گزینه شماره 2: سایه های رومی

من یک سایه رومی را دوست دارم زیرا بسیار ساده است، توجه کمتری را به خود جلب می کند، و در این مورد کاملاً برای یک پایه داخلی مناسب است. من چیزی نرم و بافتی می‌خواهم (هیچ چیز خیلی امروزی نیست) و باید سیم‌کشی شود، زیرا نمی‌توانم آن‌قدر بالا بروم تا بتوانم آن را روی کانتر عمیق بی‌سیم کنم. این بدیهی است که واقعاً به راحتی در داخل هر یک کار می کند و کار را انجام می دهد. من می‌توانم همین کار را روی دو پنجره دیگر آشپزخانه (نه پنجره بار) انجام دهم و آن را یک روز بنامم یا پرده‌های کافه را با همان پارچه‌های سایه‌بان‌های آنجا انجام دهم.

از لحاظ عملکردی، پرده های کافه ها به وضوح بسته نمی شوند، اما بستن آنها بسیار آسان تر از سایه های رومی است. و من واقعاً فکر نمی کنم که نیازی به پوشاندن پنجره بالایی در شب داشته باشم، اما شاید؟ من هم حوالی ساعت 5:30 از خواب بیدار می شوم تا قبل از بلند شدن بچه ها قهوه بنوشم و بنویسم و ​​در حالی که صبح نمی ترسم، تصور می کنم که یک سایه رومی کاملاً بسته در صبح زیباتر باشد (مخصوصاً اگر جالب باشد. به نوعی، مستعار نه فقط سفید).

کنجکاو چیکار میکنی؟؟؟ در حالی که می‌خواهم در سمت شلوغ باقی بماند، یک بافت یا یک الگوی کوچک به نظرم خوب می‌رسد، اما یک سفره دست‌دوزی یا آنتیک هم همین‌طور است. وزن کن!!!

عکس ها توسط کیتلین گرین | از: خانه مزرعه آشپزخانه آشکار

دیدگاهتان را بنویسید