وقتی مردم از من می پرسند “در نهایت چه کاغذدیواری را برای اتاق ______ انتخاب کردی”، متوجه می شوم که با یک اخطار کلاسیک امیلی پاسخ می دهم، “تو غرق می شوی… توقعاتت را کم کن…” سپس نمونه را به آنها نشان می دهم و مطمئنم به اندازه کافی ، آنها تحت تأثیر قرار می گیرند و اغلب گیج می شوند، مانند “چرا آن یکی؟”. این چیزی است که (برای من) – من عاشق الگو، بافت و رنگ هستم، اما اگر همه اینها را در یک اتاق داشته باشید، کنتراست زیادی خواهد داشت که برای افرادی که خانه هیجان انگیزتر و از نظر بصری محرک دوست دارند، خوب است. اما (و احساس می کنم رکورد شکسته ای هستم) من خانه ای آرام، آرام و گرم می خواهم. این تقریباً با شغل من (تولید زیاد اینجا)، بچه ها، توله سگ ها و سال ها احتکار/جمع آوری چیزهای فوق العاده ای که می خواهم با آنها بازی کنم غیرممکن است. بنابراین، برای من، راه حل این است که گاهی اوقات بزرگ شوم (روی زمین، مانند اتاق آفتاب ما) اما آنچه را که در سطح چشم است، آرامتر/توناژ/آرام تر نگه دارم. این اولین باری است که این استراتژی را انجام می‌دهم، بنابراین نمی‌گویم که این بی‌اشتباه است، فقط سعی می‌کنم اطمینان حاصل کنم که در یک بعد از ظهر پنج‌شنبه کثیف، پس از یک هفته طولانی، به اطراف نگاه نکنم و نبینم. هرج و مرج مطلق است و می خواهم از خانه خودم در جستجوی آرامش فرار کنم (که قبلاً در لس آنجلس وجود داشت و چرا من بی طرفی خانه کوهستانی را خیلی دوست داشتم). بنابراین اگر من “موارد” را دوست دارم (که دوست دارم) و رنگ را دوست دارم (که دوست دارم) پس این تئوری فعلی من است که باید آرام تر یا تونال/تک رنگ (که در نوع خود بی صدا است) روی دیوارهای برجسته کار کنم. به من دستور دهید که هنوز بتوانم با رنگ، الگو و تمام “موارد قدیمی” خود کاوش کنم. بنابراین این باعث می شود که به سمت کاغذ دیواری های بسیار بسیار خنثی جذب شوم و از آن استفاده کنم.

همچنین می‌خواهم سریع بگویم که من در واقع حداقل دو کاغذ دیواری شلوغ‌تر/رنگارنگ‌تر را در خانه انتخاب کردم (اتاق الیوت و حمام مهمان که هنوز نصب نشده است). و من دو تا مونده که انتخاب کنم و مطمئن نیستم چه راهی رو برم. یعنی ما در کل شش مقاله در خانه خواهیم داشت، btw 🙂 می بینید؟ من الگو و بافت را دوست دارم 🙂

READ  استودیو آیوی تیله های رنگارنگ را در رستوران حیات مونترال نصب می کند

تصویر زمینه ورودی

کاغذ دیواری

همه این خیلی زیباست. این است کاغذ دیواری Scalamandre Raphael Sandberg به رنگ سفید. انتخاب این کاغذ دیواری برای این اتاق به دلیل موارد زیر بسیار سخت بود:

  1. این اولین برداشت واقعی از خانه است بنابراین می‌خواستم لحن شاد و آرامی داشته باشد.
  2. پنجره سمت چپ ستاره است، بنابراین هر الگویی که انتخاب می کنیم باید آن را تکمیل کندو در حالی که من الگوهای خطی تری را در نظر گرفتم، چیزی ارگانیک تر با خطوط پنجره بهتر به نظر می رسد.
  3. این ورودی را از اتاق نشیمن، ناهارخوری و غیره می بینید، بنابراین باید با همه چیز خوب به نظر برسد.
  4. در عین حال، این یک فضای بسته است و می تواند فرصتی برای انجام کارهای سرگرم کننده تر باشد. من نمی خواستم فقط نقاشی کنم.

پس از نگاه کردن به گل های پررنگ تر برای ماه ها و ماه ها و ماه ها، اگر صادقانه بگویم، از دیدن برخی از آنها خسته شدم. این ممکن است دوباره به خاطر این واقعیت باشد که من تمام روز به طراحی در اینترنت خیره می‌شوم و می‌بینم که این الگوها تکرار می‌شوند (که اگر خوب باشند، اتفاق می‌افتد!)، اما آرام آرام شروع به حذف آن‌هایی کردم که احساس می‌کردم به دلایل مختلف خسته می‌شد یا اشتباه می‌کرد. و آنچه باقی مانده بود همه خنثی های نرم بودند.

نیمکت | منبع آویز | فرش (وینیج)

من واقعاً واقعاً آن را دوست دارم. بعد از دو هفته زندگی با آن، من حتی خوشحال تر هستم. من یک کابوس تحت اللفظی در مورد ضعیف بودن آن دیدم، اما وقتی آن روز صبح از خواب بیدار شدم و دوباره به آن نگاه کردم، اینطور گفتم: “نه، این بدان معنی است که من می توانم هنر قدرتمندتری داشته باشم”.

READ  Space4Architecture راه پله پنجره سقفی را به حداقل خانه شهر بروکلین اضافه می کند

آن چراغ روشنایی قدیمی است بخش عتیقه‌جات و وینتیج جوان‌سازی. من دوست دارم که آنها هنوز هم در سایت خود بازی های قدیمی دارند، زیرا همانطور که همه ما می دانیم حاشیه سود لزوماً در مقایسه با تولید جدید زیاد نیست. من این لامپ جاساز سه طرفه را نیز دوست دارم. مرسی جردن 🙂

اجازه دهید در موردش صحبت کنیم آن نیمکت سریع واقعی این از Thos Moser است و بسیار خیره کننده است. من آن را ماه ها پیش سفارش دادم، منتظر این مکان دقیق هستم. این دو نوع چوب متفاوت است – با رنگ‌های چوبی تیره‌تر و روشن‌تر که در خانه داریم ازدواج می‌کنیم و کاردستی از این دنیا خارج است. این یک قطعه ارثی است که ما برای همیشه آن را حفظ خواهیم کرد، توسط شرکتی که از زمانی که دستیار استایلیست در نیویورک بودم دوستش داشتم. با تشکر از توس موزر برای این قطعه زیبا که به مهمانان ما خوش آمد می گوید. اون حرکت خیلی قشنگه!!! همچنین ممکن است داخل در را رنگ کنم یا نکشم 🙂

ببین چی میگم؟؟

کاغذ دیواری راه پله

رنگ دیوار آبی | رنگ تراش سفید

اون پنجره از سیرا پاسیفیک به طرز مضحکی زیباست. بلوط سفید در داخل، یک الگوی سفارشی که ARCIFORM به من در طراحی کمک کرد خیلی از بالا پنج. همچنین آبی روی دیوارها (مانترا SW 9631 توسط شروین-ویلیامز) آبی‌تر از حضور شخصی می‌خواند (اما مطمئناً در طول روز تغییر می‌کند). اگر واقعاً، واقعاً سخت نگاه کنید، خواهید دید که راه پله واقعاً با یک الگوی ظریف کوچک کاغذی شده است.

کاغذ دیواری

اینجا رو میبینی!!؟؟؟ این یک نوار تیک تاک خاکستری/آبی و سفید گرم بسیار روشن است. من کاملاً به آن وسواس دارم و هر بار که از پله‌ها بالا می‌روم خیلی خوشحالم می‌کند. دلیل اینکه من اینقدر ساکت رفتم این است که می‌خواهم تعداد زیادی عکس خانوادگی/هنر شخصی بچه‌ها را از پله‌ها آویزان کنم. بنابراین می‌خواستم اینجا کاری انجام دهم، اما برای اینکه آشفته به نظر نرسد باید بسیار ساکت بود.

صفحه کلید | رنگ پله

همه چیز در قسمت فرود است (راهروی که وارد همه اتاق خواب ها می شود) و بسیار زیبا به نظر می رسد. احساس می‌کنم در اینجا سعی می‌کنم شما را متقاعد کنم (و باید اینطور باشم) و نه، لزوماً در دوربین خوب خوانده نمی‌شود (مثل اصلاً). حدس می‌زنم این نشان می‌دهد/ثابت می‌کند که من برای خودم و تجربه‌ام در این خانه طراحی می‌کنم و کمتر برای دوربین/عکس‌ها (که هم خوب است و هم بد).

READ  ده اتاق خواب دنج کابین که غرق در طبیعت هستند

دیدن؟ اینجاست 🙂 این مورد من برای آن است – مانند شستشوی آهکی یا رنگ بافتی است. برای این خانه، ما هیچ جا بافت رنگی انتخاب نکردیم، اما یک کاغذ دیواری آرام مانند این کار اضافه کردن بافت و علاقه را بدون مشغله انجام می دهد.

دیوارکوب

در اینجا می توانید هر دو کار را با هم و اینکه از اتاق نشیمن به نظر می رسد را ببینید. هم من را بسیار خوشحال می کند و هم به من اجازه می دهد کمی بیشتر در مورد هنر/قالیچه غرور کنم. اکنون چالش واقعی این است که چگونه دیوار گالری خانوادگی را از پله‌ها بدون آسیب رساندن به دیوار با میلیون‌ها سوراخ انجام دهیم… ممکن است برای اولین بار تکنیک متفاوتی را امتحان کنم تا مطمئن شوم جایی که بار اول همه چیز را آویزان می‌کنیم، مکان مناسبی است. . برای من آرزوی موفقیت کنید 🙂

منابع:
کفپوش چوبی: اورگان سفید اوک توسط کفپوش زنا
پنجره ها و درها: بلوط سفید، قاب آسپن توسط ویندوز سیرا پاسیفیک

کاغذ دیواری گلدار: تصویر زمینه اسکالاماندره رافائل سندبرگ از طریق لولو و گرجستان
اسکاغذ دیواری سه گانه: اسکار – 6263 توسط کاغذ دیواری اسکاندیناوی
رنگ راه پله: آبی دودی توسط شروین-ویلیامز

رنگ دیوار: مانترا توسط شروین-ویلیامز
رنگ تراش: سفید اضافی توسط شروین-ویلیامز

نور و سخت افزار: جوان سازی
نیمکت: توس موزر

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید