ما قبلاً برندگان بهترین NeoCon را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم، اما همچنین می‌خواستیم تعدادی از موارد دلخواه دیگر خود را از NeoCon 2023 در رادار شما برخی از روندها – غرفه های حریم خصوصی، دیوارهای صوتی، و تلاقی بین مبلمان داخلی و خارجی – همچنان به قوت خود ادامه می دهند، در حالی که برخی دیگر در صنعت جدیدتر هستند. کمدهای کوچک حضور گسترده‌ای داشتند، به سمت دفاتر بدون میز اختصاص داده شده یا آنهایی که کارمندانشان بخشی از زمان را از راه دور کار می‌کنند. همچنین تعداد زیادی منحنی در سراسر وجود داشت، از جمله صندلی‌ها، صندلی‌های نیمکت مدولار، نورپردازی و حتی جداکننده‌های فضا. NeoCon 2023 پر از طراحی تجاری فوق العاده بود! ما فهرست طولانی را به ده برند و محصولی که واقعاً متمایز بودند، محدود کرده‌ایم.

مشاهده شده در بالا، دنیای آندریو مبلمان تجاری پایدار همیشه با تعداد زیادی صندلی زیبا بیان می‌کنند. من عاشق پشتی فوق العاده بالا و ارگونومیک بودن آن هستم کاپری اجرایی صندلی ها دور یک میز کنفرانس قرار می گیرند.

نیمکت آبی سرمه ای دایره ای با چراغ دیواری دارای سه دایره متحدالمرکز

BuzziSpace

BuzziSpace به گسترش مجموعه نورپردازی آکوستیک خود ادامه می دهد. برای نمایشگاه امسال، این برند تعدادی از خود را لانه کرد BuzziTubes به جای اینکه آنها را از سقف آویزان کنید، به صورت متمرکز روی دیوار! بیانیه، مجسمه، و نور همه در یک.

نیمکت منحنی قرمز روشن/صورتی با صندلی های قرمز و میزهای سفید

فضاهای اسکاندیناوی

فضاهای اسکاندیناوی مبلمان تجاری منحنی را به خوبی انجام می دهد. در NeoCon، آن‌ها کافه‌ای با میز، صندلی و نیمکت در یکی از رنگ‌های مورد علاقه شخصی من – صورتی و قرمز – راه‌اندازی کردند. نشستن و ماندن با این قطعات بسیار آسان است.

دو عدد صندلی گهواره ای چوبی و نمدی با کوسن

داران

داران تقاطع بین مبلمان تجاری و مسکونی را آسان می کند. نسخه تکان دهنده این برند صندلی کبوتر احساس می کنم به همان اندازه برای اتاق انتظار یا اتاق نشیمن طراحی شده است، و من واقعاً از ترکیب و تطبیق مواد استفاده می کنم.

جدا کننده اتاق انتزاعی قهوه ای مایل به زرد و آبی سلطنتی

مولو

ساخته شده از کاغذ، پارچه و چوب، مولو نرم افزار و بلوک نرم در سرتاسر یکی از طبقات نمایش پخش شدند و گوشه هایی را برای شرکت کنندگان ایجاد کردند تا در خلوت خود لقمه ای بگیرند یا برای لحظه ای از فشار خارج شوند. منعطف و کشش پذیر، همه امکانات به جز بی پایان است.

هشت صندلی ناهار خوری و اداری با سبک ها و رنگ های مختلف روی یک سکو

شاهین

شاهین نمایشگاه قطعات غیرمنتظره زیادی داشت، از جمله یک غرفه غذاخوری در فضای باز، اما این برند سدرا مجموعه صندلی توجه من را جلب کرد. سری صندلی های همه کاره شامل همه چیز از صندلی های کناری گرفته تا چهارپایه های پیشخوان (قابل روی هم چیدن!) است که همه در رنگین کمانی از رنگ ها و ترکیب ها موجود هستند.

اتاق قهوه ای و صورتی با دیوار و سقف پوشیده از مواد آکوستیک لوله مانند و صندلی و میز کناری

چمن

چمن به نصب خلاقانه محصولات خود به اندازه خود پانل های سبک جایزه می دهد. امسال، نمایشگاه شامل چندین قسمت با پانل های آکوستیک نصب شده به سقف، مانند نی، اینجا دیده می شود. این برند همچنین یک محصول نمدی را معرفی کرد که شبیه چوب واقعی است – تا زمانی که آن را لمس کنید. (از فاصله 3 اینچی هم نمیتونستم تشخیص بدم!)

مبل سفید با سینی/میز چوب خمیده سبک

NaughtOne

زیبایی شناسی براق از NaughtOne’s چوب رایلی میز روکش چیزی است که مرا به نمایشگاه این برند کشاند. بلافاصله شروع کردم به فکر کردن به روش‌های مختلفی که می‌توان از این زیبایی با نیمکت‌ها، مبل‌ها و صندلی‌ها استفاده کرد.

صندلی بزرگ صورتی روشن با بالش آبی نیم دایره

هایوور

های تاور نمایشگاه همچنان سال به سال تحت تاثیر قرار می دهد. من همه قطعات جدید را دوست داشتم، اما سالن FourAll® واقعا توجه من را در اتاقی پر از جمعیت جلب کرد. صندلی های پشتی بلند را به لیست ترندهای در حال توسعه 2023 اضافه کنید!

نیمکت قرمز روبان مانند

شیاولو

شیاولو صندلی پرچین صحبت های زیادی در The Mart ایجاد کرد، و کاملاً واضح است که چرا. فرم فوم مواج نیمکت هر نوع بدنه ای را در خود جای می دهد و – راستش را بخواهید – به نظر می رسد می تواند در یک موزه طراحی مدرن باشد.

READ  اریک براتسبرگ رستوران پرسونا را با مواد لمسی پر می کند

عکاسی از کلی بیل.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید