امسال تصمیم گرفتم دوباره سرمایه گذاری کنم ویدیوی طولانی – فکر کردم از آنجایی که ما خیلی سخت روی این خانه کار کردیم، ممکن است آن را در صفحه بزرگ نشان دهیم. ما قبلاً تعداد زیادی ویدیو انجام می‌دادیم، اما وقتی TikTok رسانه‌ها را کاملاً مختل می‌کرد، من واقعاً نمی‌دانستم چگونه این کار را به گونه‌ای انجام دهم که احساس می‌کردم با آن هماهنگ هستم. هدف تبدیل شدن به نوعی ستاره یوتیوب یا ویروسی شدن نبود – بلکه فقط بیان داستان بازسازی مزرعه برای مخاطبان متفاوت بود. من می‌خواستم فراتر از حلقه‌های IG گسترش پیدا کنم و در حال حاضر به TikTok علاقه‌ای ندارم، زیرا عاشق فرم طولانی هستم (من دوست دارم «مقالات» را بخوانم و از زیرپشته‌های طولانی لذت ببرم). ما یک فیلمبردار محلی استخدام کردیم مایکل رینزو از تولید این 11 ویدیو در سال گذشته بسیار لذت بردیم. ما قصد داریم سال آینده کارهای بیشتری انجام دهیم، اگرچه اکنون که برایان تحصیلات تکمیلی خود را به پایان رساند، ممکن است دوباره به تیراندازی آن ها برگردد (مانند دو مورد قبلی). و آفرین برای گرچن که این کار را برای تبدیل شدن به یک تهیه‌کننده و ویراستار عالی افزایش داده است – به من کمک می‌کند همه چیز را درست نگه دارم و در مسیر فیلمنامه بمانم. معمولاً خیلی بیشتر از آنچه به نظر می رسد کار می کند، اکثر ویدیوها حدود 20 ساعت زمان می برند، اما هی، ما در حال یادگیری و رشد هستیم. اما چمبرلین مراقب باش!!

فکر می‌کردم دیدن دوباره آن‌ها در صورت از دست دادن هر کدام و کسب اطلاعات مختصری در مورد هر کدام، جالب خواهد بود:)

READ  ده اتاق آشپزخانه و غذاخوری ترکیبی زیبا و کاربردی

این اولین نفری بود که دیدیم آیا واقعاً می‌خواهیم این کار را انجام دهیم یا نه – ما ساعت‌ها مبلمان را مرتب کردیم، کمرم کاملاً آسیب دید، اما یک ویدیوی سرگرم‌کننده برای ایجاد و تماشا بود.

این راه اندازی واقعی (دوباره) یوتیوب بود که اتاق نشیمن دلیل بزرگی برای تماشا بود. این یکی بیشترین بازدیدها را داشت و فکر می‌کنم می‌توانم دلیل آن را بفهمم – فیلم‌های سرگرم‌کننده زیادی وجود داشت و تحول عظیمی بود.

من قبلاً ویدیوهای زیادی فیلمبرداری می کردم. اگر سازمان‌دهی نشده باشید، می‌توانند فوق‌العاده آشفته، وقت‌گیر و خسته‌کننده باشند (و فراموش می‌کنید فیلم‌های مناسب را بر اساس فیلمنامه دریافت کنید). بنابراین امسال سعی کردم فوق العاده کارآمد باشم و یک فیلمنامه بنویسم، آن را به سبک مصاحبه بیشتری فیلمبرداری کنم، و سپس اتاقی را روی دوربین بازسازی کنم (یا سبک را تغییر دهم) جایی که مایکل باید با دریافت جزئیات همه چیز، ویدیو را پوشش دهد. من در مورد صحبت می کنم. این برای من بسیار ساده‌تر از انجام کاری بود که «راه رفتن و صحبت کردن» نامیده می‌شود، اما همچنین کمی کهنه‌تر است، بنابراین سعی می‌کنیم آن را تکان دهیم.

تا کنون بیشترین سوال در مورد چیزی که ما در خانه خود نصب کرده ایم – مینی استخر Soake. و بله، تا به حال از آن به‌عنوان جکوزی زیاد در پاییز/زمستان استفاده کرده‌ایم و بچه‌ها با دوستان زیادی حتی در روزهای سرد در آن بوده‌اند. این نابغه است.

چشمگیر قبل از و پس از آن، با فیلم های پهپاد نه کمتر!!! من نمی توانم منتظر بمانم تا محوطه سازی بیشتر شود و هنوز هم بسیار سپاسگزارم که دیگر توسط گل احاطه نشده ایم!!!

READ  Intg سالن بانک کره ای را با "اتاق جلسه شناور" طراحی می کند

احتمالا اتاق مورد علاقه من در خانه (من در حال حاضر در آن نشسته ام). ما آن را از ابتدا ساختیم و به نظر می رسد همیشه اینجا بوده است.

اینs خیلی وقت پیش بود (ما چندین بار به آن استایل دادیم و شلیک کردیم). این یک حمام ساده از بسیاری جهات است، اما خدای من دوست دارم اینجا باشم.

این نگاهی پنهانی به طبقه اول بود، بنابراین صرف نظر از اینکه می خواهید به فرش ها نگاه کنید یا نه، آن را تماشا کنید تا ببینید طبقه اول چگونه جریان دارد.

با اتاق آفتابگیر به عنوان اتاق مورد علاقه من گره خورده است (بیشتر به دلیل طراحی) اتاق خانواده بهتر از آن چیزی بود که می توانستم تصور کنم (و این را در مورد هر اتاقی نمی گویم).

اتاق خواب کیتلین تغییر شکل یک استراحت سرگرم کننده از تغییر خانه های مزرعه بود و من فکر می کنم برای او و کوری عالی بود. به طرز عجیبی آسان بود (کاغذ دیواری و تخته سر واقعا کمک کرد) و ما آن را در کمتر از یک ماه انجام دادیم.

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت، اتاق پرنده که هر دوی ما به آن وسواس داریم – پر از پروانه، کلاسیک و یک تخته چوب پنبه ای DIY. او از من التماس کرد که به او اجازه ورود به YouTube را بدهم تا شما کمی از شخصیت او را در اینجا ببینید.

نکته مهم من برای YouTube در سال آینده این است که آنها سرگرم کننده هستند و حتی اگر فقط 30000 نفر تماشا کنند، باز هم 30000 نفر هستند! این سرگرم کننده است و یک مخاطب متفاوت است / یک امتیاز اضافی برای همه شما. بزرگترین مزیت این موارد این است که ما همچنین ویدیوهای کوتاه 30 ثانیه ای را برای وبلاگ تولید می کنیم (تبلیغ ویدیویی پاپ آپ کوچک) و در حالی که درآمد YouTube ما همچنان در حال افزایش است، این کاهش های کوتاهتر هزینه های تولید ویدیوها را کاملا پوشش می دهد. بنابراین، در حالی که من بزرگترین ستاره یوتیوب اینترنت نیستم، زمانی که منطقی باشد به انجام آنها ادامه می دهیم زیرا سرگرم کننده هستند! حالا برو لایک و سابسکرایب و نظر بده و همه اون چیزایی که روی الگوریتم تاثیر میذاره!!!!!

READ  فروشگاه Balenciaga در برلین در خبرنامه امروز Dezeen Weekly قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید